НЕМАЊИЋИ (рађање краљевине)

OMG!!!!!! To ako je toliko stalo drzavi mogli su odvoje neke milioncice i angazuju neki strani studio i strane glumce i da se snimi serija kako valja.

:zlud: :zlud: Јес' ти крштен човече..!??

- - - - - - - - - -

O ne ne samo im je stalo da uzmu na brzinu sigurica pare unapred od otkupa serijala i uvale standardne pozere od statista u kukuruzu

квота 1,15 :tick:
 
Овај господин глуми Стефана Немању у серији..


- - - - - - - - - -

Umesto Nelevica su trebali Berceka ili Lausevica al dobro kontam da ce biti bar jos 3-4 sezone pa ono .. ima vremena i za njih ... Koga biste voleli da igra Cara Dusana ??? Ja bi voleo Bikovica :D A osecam da ce da ga useru sa Kicicem ili Vukom Kosticem ...

Ја типујем на Милана Штрљића! :idea:
 
Gledao na momente....ono...ocekivano njesra jos i onaj Cetkovic kad se pojavi bice komplet njesra

- - - - - - - - - -

Umesto Nelevica su trebali Berceka ili Lausevica al dobro kontam da ce biti bar jos 3-4 sezone pa ono .. ima vremena i za njih ... Koga biste voleli da igra Cara Dusana ??? Ja bi voleo Bikovica :D A osecam da ce da ga useru sa Kicicem ili Vukom Kosticem ...

Pa Vucic ce da ga glumi valjda hahahha
 
Mlako... Bilo je par dobrih momenata ali bilo je i par teških promašaja. Ja nemam pojma ko je radio produkciju ali ono sa decom Stefana Nemanje ja da sam glumac prvi bi na to ukazao koliko su same scene izveštačene i ljigave. Uopšte npr. kad ovi klinci prate razvoj bitke i onda ih još pita što nisu u Zvečanu na kraju? Ma daj... Recimo ono sa pećinom mi je još i solidno izgledalo i prati istorijsku priču, bilo je par dobrih ideja ali se pitam da li su ljudi toliko operisani od nekog osećaja za bar i malo realnosti kada prave neke scene. Nakon bitke govor za dvaJes vojnika je bio komedija a vojnici kao da su došli na after-party. Nisu morali 1000 vitizova da prikažu ali brate ono je bila smejurija. Da li da pomenemo dedu koji je naskakao na magarca ili neizostavne viljuške? Zadnja scena mi je delovala recimo mnogo bolje kada Manojlo dolazi da prevaspita Stefana Nemanju sa svim konjanicima i u daljini moŠ videti neku vojsku. Nisam optimista što se serije tiče ali daću šansu za još dve epizode da ne bude da sam je prerano otpisao.
 
И поново, потпуно разочарење...

Онај Милан не да није за ову улогу, него му не бих дала да макне даље од кућног позоришта.

И деца су ужасно неубедљива.

Не знам просто одакле да кренем, јако наивно је све, а онаква реклама...
 

Back
Top