Nemacka Rusija partnerstvo, sklopljeni poslovi vredni milijarde evra

Kada se dogovore Nemci i Rusi, dogovorićemo se i mi (Sr/Hr)- po ubrzanoj proceduri - izmesta po nalogu ovih velikih ... :manikir:

E to bih baš volela da vidim ko će da me natera da volim Hrvate i da idem tamo na odmor, šanse nema.
Nismo se voleli ni za vreme Tita, samo smo se podnosili i glumili suživot. Na državnom nivou neka rade šta moraju, a mi ćemo i dalje da se gledamo preko plota, ende.
 
E to bih baš volela da vidim ko će da me natera da volim Hrvate i da idem tamo na odmor, šanse nema.
Nismo se voleli ni za vreme Tita, samo smo se podnosili i glumili suživot. Na državnom nivou neka rade šta moraju, a mi ćemo i dalje da se gledamo preko plota, ende.

Dogovor ne podrazumeva nikakvu ljubav ili brak.

Dobro , za početak dogovora je uvažavanje komšiluka, a posle ćemo da vidimo kako ćemo ogradu da namestimo !
 
Dogovor ne podrazumeva nikakvu ljubav ili brak.

Dobro , za početak dogovora je uvažavanje komšiluka, a posle ćemo da vidimo kako ćemo ogradu da namestimo !

"Uvažavaćemo" se više, ako smo što dalje, i bez kontakata. Ograda treba da je od bodljikave žice dok god postoje dve crkve i pamćenje.
Preko toga se ne može, sve da si akrobata.
 

Back
Top