Немачка фирма испарила из Смедерева, радници на улици...

Kaze da ne moze da se poredi ovaj Nemac i onaj Rus .Vidis Nemac prodaje biznis a isplatio je i radnike ,Ovaj Rus je uzeo gomilu novca od kupaca ugaonih garnitura ,mogu ti reci da smo se cudili da su prodavane za 30 000 dinara i umalo da i ja budem prevaren, Tek klasicna pljacka i prevara od strane Rusa uzeo par milina dolara u kesu i pobegao ,Sada mogu da ga jure po Kamcatki ,Da ti pojednostavim Rus je prevario i radnike i drzavu i stotine kupaca. Nemac nije .zatvorio je firmu isplatio radnike i poverioce,razlika jel tako?

Nece biti.
 
Kaze da ne moze da se poredi ovaj Nemac i onaj Rus .Vidis Nemac prodaje biznis a isplatio je i radnike ,Ovaj Rus je uzeo gomilu novca od kupaca ugaonih garnitura ,mogu ti reci da smo se cudili da su prodavane za 30 000 dinara i umalo da i ja budem prevaren, Tek klasicna pljacka i prevara od strane Rusa uzeo par milina dolara u kesu i pobegao ,Sada mogu da ga jure po Kamcatki ,Da ti pojednostavim Rus je prevario i radnike i drzavu i stotine kupaca. Nemac nije .zatvorio je firmu isplatio radnike i poverioce,razlika jel tako?
ne bih se iznenadio...da je taj Rus, samo neki prevarant...a da iza cele priče stoji srpski političarXXX
 
Bolje da su to isto dali Miškoviću
I ja kažem da je bolje. Bolje da nam koristeći pare iz budžeta dere kožu neki domaći derikoža, nego ovi sa strane.

Mislim, lepa praksa države Srbije da od poreza siromašnih građana odvaja sredstva koja subvencionišu i pomažu bogate da otvaraju firme u Srbiji. Praksa koju su pokrenuli žuti, a ovi danas baš lepo razradili.
 

Back
Top