NEMA ČOVEKA KOJI MI NIJE REKAO: BEŽI OD TOG POZDERCA! Evo šta Nikola Jovanović misli o bivšem šefu (VUKU JEREMIĆU)! TAJNI AUDIO ZAPISI

Vuk Jeremić bez obzira na "muslimansku majku" je li za vas Srbin?

  • Da.

  • Ne.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Srboskizborim

Veoma poznat
Poruka
10.581
Snimci razgovora doskorašneg potpredsednika Narodne stranke i poslanika u Skupštini Grada Beograda Nikole Jovanovića izazvali su šok u opoziciji, jer se u njima može čuti kako Jovanović na najgrubljni način govori o svom doskorašnjem šefu Vuku Jeremiću.

Evo šta je sve o Jeremiću i o svom prelasku u SSP rekao Jovanović:



Razgovor (2) Vređa Vuka Jeremića

Jovanović: Al’ ću ti sad nešto reći. Da skinem kamen sa srca. Da li ti znaš kakvu aluziju i impresiju i asocijaciju izaziva prezime Pozderac u mojim krajevima? Nema čoveka koji mi nije rekao beži od tog Pozderca! Pitao sam se dugo kako je moguće da čovek koji tvrdi da je iz Ježevice, da je nacionalista, kako je moguće da ne vidi ono što ja vidim!? Kako je moguće da postavi Hermna.

muški glas: Ti znaš da Narodna stranka kao drži neku poziciju desnog centra.

Jovanović: Na papiru. Ko je desni centar? Ponoš? Koji je za NATO pakt. Vuk, koji je polu Bošnjak? Nemoj me zajebavati.

(Kurir.rs)


https://www.kurir.rs/vesti/politika...anovic-misli-o-bivsem-sefu-tajni-video-zapisi

Ovi pojedini hrišćanski fundamentalisti i šoveni ne mogu čoveku oprostiti "muslimansku majku", bez obzira na njegovo očigledno srpsko nacionalno opredeljenje, uvek je tu "muslimanska majka" koju će mu prigovoriti i psovati? Šta bi rekao da mu je ime Mehmed umesto Vuk? Kod tih hrišćanskih "krstaša" "ne pomaže" ništa ni što je Vuku otac otac pravoslavac?
 
Kod tih hrišćanskih "krstaša" "ne pomaže" ništa ni što je Vuku otac otac pravoslavac?
Не помаже, јер се кроз историју испоставило увек да си сви ти полутани по правилу најжешћи анти- Срби.
А данашње време је одличан доказ за то.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top