Neka mi Deda Mraz donese...

mishica:
... ne smem ni da napisem sta zelim, samo neka dodje...

(molim proslogodisnjeg ubicu Deda Mraza
17.gif
da se ove godine uzdrzi, jer mi treba nesto...)

svasta lepo :)

_____________________________________________________

www.suncica.5u.com
www.suncica.cjb.net
 
Cak i na trenutak da zaboravim na to da doticni ne postoji (ili je davno umro prilikom prvog pokusaja raznosenja poklona), a sve radi posta u vezi sa temom...

Cvrsto verujem u onu nasu staru: Sto lud hoce - bog ne daje!

Tako da ono sto bih ja pozeleo znam da ne mogu dobiti, pa ni od takve osobe kakvom se Deda Mraz predstavlja deci, i zato se i ne usudjujem da tako nesto pozelim jer ako nesto ocekujem to ce se zavrsiti razocarenjem...

Ovako zelim da sam sebi ispunim neke zelje - tu se vec ja pitam, a ne mitsko bice kojega je Coca-Cola ozivela 50-ih...
 
Eh, da nisam obecao mishonji da necu ove godine da dokazujem kako DM (Deda Mraz ili Dojce Mark, whatever you like more) ne postoji, sad bih ti dao tacne matematicke i fizicke proracune... Ovako, ili cekaj da prodje Bozic, ili iskopaj moj post od prosle godine u ovo vreme gde sam lepo sve napisao ;)
 
Incognito:
Eh, da nisam obecao mishonji da necu ove godine da dokazujem kako DM (Deda Mraz ili Dojce Mark, whatever you like more) ne postoji, sad bih ti dao tacne matematicke i fizicke proracune... Ovako, ili cekaj da prodje Bozic, ili iskopaj moj post od prosle godine u ovo vreme gde sam lepo sve napisao ;)

Nemoj dokazivati nista, plz...evo, prosle godine sam ti poverovala, ove necu!!!
Neka mi ispegla sve sto sam izguzvala ove godine...
 
to trazite od roda,a ne od deda mraza... 8)[/quote]

jel su i tebe naucili da rode donose bebe,pa jadan/na ne znas kako se to radi, ipak nam treba DEDA MRAZ[/quote]

Ipak nisi u pravu!Donosenje beba nikako ne moze biti pozitivno rijeseno,ako se iste traze od deda mraza...to i vrapci znaju...Od deda mraza mozes traziti loptu,sanke i ostale tricarije...a bebe samo i iskljucivo od roda...Kad si ti vidjela da jedan obicni deda,koji uz to mozda cak i ne postoji moze da donese bebu...Kad?...Nikad,priznaj!...A rode to rade vec vijekovima,i sta fali toj djeci...nista...
Samo ,moj ti je savjet,nemoj to da trazis sad...vec u proljece kad dodju s juga,sad je malo nezgodno ,znas kako je ...klizav kolovoz,magla,mogu zalutati...pa ti bebu ostaviti u kupusu ,i ko ce je posle naci... :roll: Prema tome,definisi svoje zelje i zakaci za odzak,i u jesen eto bebe...Eto,to su ti najvaznije stvari koje trebas uraditi,ostale sporedne sitnice ,nadam se da vec znas ...nesto slicno kao ono pcela,cvijet...Ako si zaboravila podsjeti se :) i nemoj da ovaj moj trud bude uzaludan... 8)
 

Back
Top