Negativa

psi su lojalni.
ajd objasni:
moj najblizi komsija na Tresnji vec dugo ima psa, i vrlo lepo brinu o njoj i vole je
kad god se pojavim gore ona bez mog poziva predje kod mene i ne mrda iz mog dvorista makar i par dana da sam tamo (nocu mi na pragu spava i uredno laje ako nesto susne)
gazda i ostali iz te kuce pridju do ograde, gledaju je i zovu da dodje ali ona ih samo gleda i mase repicem ali ne mrda od mene i tacka....
 
U kom gradu je to dvorište?
u bg
imamo jos macaka ali su samo te dve zenke bile
zena koja ih najcesce hrani jedva ih je uhvatila jednom i u transporteru odnela (jedna macka je tom prilikom zestoko ogrebala, bila zena na infektivnoj posle, pa se naljutila na macke:)...ali sad su se pomirile, cujem kad im tepa...nisam sigurna gde su sterilisane al cu je pitati kad je sretnem,ali sigurno nisu kod privatnika
 
Čim su je iskasapile mačke, znači da to nisu bili u pitanju mačići, a tetovir se izbegava...zašto bi Vet.Bg radila tetovir kad imaju donacije, ništa ih ne košta.,.a tetovir br ništa ne znači, osim ako mačka ne putuje avionom, nije mikročipovana,jer ima 20 godina...itd...radi evidencije

Samoinicijativa te žene je dobra, sprečiti nekontrolisano razmnožavanje.,al sam tetovir je vrlo blizu zlostavljanja životinja...a pošto mačke pamte, jako dobro i dugo, ne čudi što je onoj iz oglasa šmugnula mačka . .kome treba tuđa bela mačka, kad mačaka ima okolo i više nego što treba...i još su te skroz bele po pravilu još i gluve(:
 
ajd objasni:
moj najblizi komsija na Tresnji vec dugo ima psa, i vrlo lepo brinu o njoj i vole je
kad god se pojavim gore ona bez mog poziva predje kod mene i ne mrda iz mog dvorista makar i par dana da sam tamo (nocu mi na pragu spava i uredno laje ako nesto susne)
gazda i ostali iz te kuce pridju do ograde, gledaju je i zovu da dodje ali ona ih samo gleda i mase repicem ali ne mrda od mene i tacka....

Zna da si sama tamo i da ti je potrebna zaštita. :D
Psi to osećaju.
Pa evo, u septembru prošle godine, keruša mog brata je 10 dana pošto je okotila 3 mala, primila na dojenje malo zalutalo mače!
Brat se iznenadio kad je ujutru video da ima 4 šteneta u kućici i pitao se otkud sad to, a onda shvatio da je to u stvari mače,
pregladnelo, sisalo je ko gladna godina a ona ga je mirno gledala kao da je njeno.
 
ajd objasni:
moj najblizi komsija na Tresnji vec dugo ima psa, i vrlo lepo brinu o njoj i vole je
kad god se pojavim gore ona bez mog poziva predje kod mene i ne mrda iz mog dvorista makar i par dana da sam tamo (nocu mi na pragu spava i uredno laje ako nesto susne)
gazda i ostali iz te kuce pridju do ograde, gledaju je i zovu da dodje ali ona ih samo gleda i mase repicem ali ne mrda od mene i tacka....
voli te grebo..psi znaju da prepoznaju one koji vole zivotinje i ko su dobri ljudi
i to nije negativa vec pozitiva :)
tebi to jedino moze da bude problem ako je sa tobom tvoje sunce
 
Naravno da nije negativa nego sam se nadovezala na Tab-a jer je rekao da su psi lojalni
Eto ovaj 'moj' komsijski pas nije lojalan svom gazdi iako ga oni jako vole i paze.
 
resenja za porez uvek kasne, nema logike da dobijes resenje za tekucu godinu polovinom godine a moras da platis
Не знам колико тачно адреса у Србији постоји, ради плаћања пореза, али није то такав број да је потребно 5 месеци да се одштампа. Знам да је у Београду око 550 хиљада стамбених јединица.
Нека у Србији постоји 2,5 милиона стамбених јединица... Подељено по пореским управама за сваку општину, то није тако много да би требало више од месец дана.
Сам обрачун, ако је паметно направљен... :roll: може да се уради за дан-два.
 
nelogično je, zaista...da plaćaš za nešto što je tvoje...ako je moje, šta to koga brige :aha: al kontam da je tako svuda.

У Хрватској то тек треба да наступи. Они то до сада нису имали, за друге не знам.

Хајде да неко ко издаје силне квадрате или туристичке апартмане плаћа али зашто ми, обични грађани.
 

Back
Top