Nedostatak takta

Kako se nosite sa ljudima koji nemaju nikakvog obzira prema drugima, koji smatraju da je samo njihovo misljenje ispravno i koji u nedostatku takta prsnu i izgovore reci koje pas s' maslom pojeo ne bi i posle kojih vas odnos odlazi bespovratno u tri lepe?

Не мора да се 'прсне' да би се било ђубретом. Мене је једна за срце ујела кад ми је било најтеже па се, уместо да ми се лично извини, исповедала трећој другарици у циљу извиђања да ли сам је можда изговарала. Онда ме ова звала да ми то каже. Ја ништа, заболе ме. Шта је речено, речено је.
 
Не мора да се 'прсне' да би се било ђубретом. Мене је једна за срце ујела кад ми је било најтеже па се, уместо да ми се лично извини, исповедала трећој другарици у циљу извиђања да ли сам је можда изговарала. Онда ме ова звала да ми то каже. Ја ништа, заболе ме. Шта је речено, речено је.
takvi ljudi su za brisanje gumicom
 
Не мора да се 'прсне' да би се било ђубретом. Мене је једна за срце ујела кад ми је било најтеже па се, уместо да ми се лично извини, исповедала трећој другарици у циљу извиђања да ли сам је можда изговарала. Онда ме ова звала да ми то каже. Ја ништа, заболе ме. Шта је речено, речено је.
И мене повреде неки коментари блиских људи али када су двоструки стандарди у питању. Када тебе критикује са једне стране а сличне или горе своје поступке правда. Или када сазнаш да своје дете учи на твом примеру, а још како има свој али га крије.
Иначе добро подносим критику и гледам је као нешто корисно, преиспитам се, можда и усвојим. И сама често делујем нетактично, поготово када ми је стало, онда сам груба, саспем, све из намере да освестим. Али не доживи свако то на прави начин па се после једем.
 
Kako se nosite sa ljudima koji nemaju nikakvog obzira prema drugima, koji smatraju da je samo njihovo misljenje ispravno i koji u nedostatku takta prsnu i izgovore reci koje pas s' maslom pojeo ne bi i posle kojih vas odnos odlazi bespovratno u tri lepe?
Zavisi od samog coveka, i zavisi od trenutnog raspolozenja. Ako sam lose volje, odgovorim, ako ne, samo precutim. I stikliram takvog za ceo zivot.

И сама често делујем нетактично, поготово када ми је стало, онда сам груба, саспем, све из намере да освестим. Али не доживи свако то на прави начин па се после једем.
Ja imam drugara koji je jako cesto grub koliko je ustvari netaktican. Nema dlaku na jeziku i svima ce da kaze ono sta misli. Dobro ili lose, da li nekog voli ili ne, ili mu ide na zivce.....apsolutno sve. Njega su se klonili zbog toga, a meni je on sjajan, sa njim uvek znas na cemu si. I nismo se ni jedan jedini put sukobili oko toga. Doduse, ne psuje, ne izmislja, ne vredja samo saspe istinu na kulturan i pismen nacin....
 
Kako se nosite sa ljudima koji nemaju nikakvog obzira prema drugima, koji smatraju da je samo njihovo misljenje ispravno i koji u nedostatku takta prsnu i izgovore reci koje pas s' maslom pojeo ne bi i posle kojih vas odnos odlazi bespovratno u tri lepe?
haha ma morala sam, mene izbacilo iz lezista a mogu misliti kako je vama :aaa:

ne mogu da kažem da me ne dotiče ponašanje drugih ljudi ali mislim da sam shvatila šta je pravi izum za opisano ponašanje u uvodnom postu i tome me je upravo krstarica naučila.


Na zajedničkim temama poveravate svoje najintimnije stvari iz života jedni drugima (ne razumem tu vašu potrebu) ispričate sve šta vam se dešava u životu ljudima sa neta, a naravno ovde ćete uvek naći po nekog dežurnog zlikovca da vas upropasti i jednom prilikom kad se najmanje nadate iskoristi protiv vas ono što je pročitao.
meni je bila dovoljna samo jedna otvorena tema.
vi istrajavate godinama i posle se čudite drusate dupe i odlazite s foruma....

intima se čuva i deli se sa najbližima i ljudima u koje imate besprekorno poverenje.
ono što neko ne zna o vama ne može ni da iskoristi protiv vas pa je logično da se protiv takvih osoba čuvate jednim običnim distanciranjem.
kiss za sve članice foruma žene.
 
Zavisi od samog coveka, i zavisi od trenutnog raspolozenja. Ako sam lose volje, odgovorim, ako ne, samo precutim. I stikliram takvog za ceo zivot.


Ja imam drugara koji je jako cesto grub koliko je ustvari netaktican. Nema dlaku na jeziku i svima ce da kaze ono sta misli. Dobro ili lose, da li nekog voli ili ne, ili mu ide na zivce.....apsolutno sve. Njega su se klonili zbog toga, a meni je on sjajan, sa njim uvek znas na cemu si. I nismo se ni jedan jedini put sukobili oko toga. Doduse, ne psuje, ne izmislja, ne vredja samo saspe istinu na kulturan i pismen nacin....
Танка је граница између искрености и неваспитања. У томе и јесте цака.
Треба рећи ако си питан или ако видиш да је неко у опасности а то сам не примећује.
Овде ми је некако нормално да се пише шта се мисли јер је такав вид комуникације. Али често испадне превише, па ми буде искрено жао. Међутим, готово је, написала сам.
 

Back
Top