Nebuloze marketing agencija

Kako te nije sramota? Psuješ Kosovo, manastire i Kneza Lazara magarče sektaški.
A, Kosovo su nam uzeli Tito i njegove komunističke sluge među Srbima, takvi kao ti, kojima ništa nije sveto sem novca. Tito je dekretom zabranio povratak izbeglicama posle 2. sv. rata, a u njihove kuće i na crkvi oduzetoj zemlji u Metohiji decenijama naseljavao Šiptare iz Albanije koji su tobož beželi od terora Envera Hodže. Kasnije im je kumovao za svako deveto dete. Srbin koji bi se pobunio u Titovoj državi što su mu Šiptari silovali maloletnu ćerku bio bi proglašen za velikosrpskog hegemonistu i poslat na robiju. Tako smo došli do situacije na KiM iz 90-tih kad su se Arnauti i Arbansi odlučili na oružanu pobunu.
Bio sam zakleti Miloševićev protivnik tih 90-tih i jurišao sam na kordone, i da, jeste Milošević upropastio zemlju, ali njega su na vlasti držali zapadnjaci nazivajući ga garantom mira na Balkanu, a u isto vreme uvodeći nam sankcije. I da te podsetim, sankcije su uveli zbog toga što je Alija Izetbegović bombom poubijao svoj narod u redu za hleb u ul. Vase Miskina u Sarajevu i za to optužio Srbe. Ja kao nekadašnji Sarajlija mogu da ti kažem da tamo nema nikakve šanse da upadne minobacačka granata jer je ulica uska a zgrade visoke, ali koga je to bilo briga, dobili su razlog za sankcije. Nije ni Kralj Petar I dao pištolj u ruke Gavrilu Principu i rekao mu idi ubij Ferdinanda, al nama A-U zbog toga objavi rat. Hoćeš možda da kažeš da je Kralj Petar kriv za 1. sv. rat?
I na kraju, nemam običaj da psujem, ali na tvoje psovke moram da ti odgovorim istom merom. **** tebe Čeda koji prodaje i državu, i narod i veru za večeru!

Za Titova nedela su Srbi krivi i niko drugi. Što nam pre to bude jasno, brže ćemo krenuti napred i prestaćemo praviti iste greške.

Za konstataciju o napadu na Sarajevo se slažem, ali to nema veze sa temom.
 
Kako te nije sramota? Psuješ Kosovo, manastire i Kneza Lazara magarče sektaški.
A, Kosovo su nam uzeli Tito i njegove komunističke sluge među Srbima, takvi kao ti, kojima ništa nije sveto sem novca. Tito je dekretom zabranio povratak izbeglicama posle 2. sv. rata, a u njihove kuće i na crkvi oduzetoj zemlji u Metohiji decenijama naseljavao Šiptare iz Albanije koji su tobož beželi od terora Envera Hodže. Kasnije im je kumovao za svako deveto dete. Srbin koji bi se pobunio u Titovoj državi što su mu Šiptari silovali maloletnu ćerku bio bi proglašen za velikosrpskog hegemonistu i poslat na robiju. Tako smo došli do situacije na KiM iz 90-tih kad su se Arnauti i Arbansi odlučili na oružanu pobunu.
Bio sam zakleti Miloševićev protivnik tih 90-tih i jurišao sam na kordone, i da, jeste Milošević upropastio zemlju, ali njega su na vlasti držali zapadnjaci nazivajući ga garantom mira na Balkanu, a u isto vreme uvodeći nam sankcije. I da te podsetim, sankcije su uveli zbog toga što je Alija Izetbegović bombom poubijao svoj narod u redu za hleb u ul. Vase Miskina u Sarajevu i za to optužio Srbe. Ja kao nekadašnji Sarajlija mogu da ti kažem da tamo nema nikakve šanse da upadne minobacačka granata jer je ulica uska a zgrade visoke, ali koga je to bilo briga, dobili su razlog za sankcije. Nije ni Kralj Petar I dao pištolj u ruke Gavrilu Principu i rekao mu idi ubij Ferdinanda, al nama A-U zbog toga objavi rat. Hoćeš možda da kažeš da je Kralj Petar kriv za 1. sv. rat?
I na kraju, nemam običaj da psujem, ali na tvoje psovke moram da ti odgovorim istom merom. **** tebe Čeda koji prodaje i državu, i narod i veru za večeru!

Bla bla bla.Sve je to voda ispod mosta, koga briga za to?Treba gledati u buducnost, ne u proslost.
 
Dao sam sam sebi pravo.Imas nesto protiv?
Tzv. ''sveti'' knez je lud jer je, kao prvo, umislio da vidi andjela koji mu nudi da bira izmedju kraljevstva zemaljskog i kraljevstva nebeskog.Kao prvo, covek sa takvim mentalnim poremecajem nikad nije smeo da bude na celu drzave, a kao drugo, nije imao pravo da on sam izabere sudbinu cele zemlje i celog naroda, kao ni da izvede cvet plemstva i mladosti na besmisleno izginuce na bojnom polju.
Kao drugo, ovi danasnji ludaci nemaju pravo da Lazarevu bolest namecu kao mitomaniju kojom bi trebalo da se vodi drzava.

Ti si bolestan kad narodna predanja uzimaš kao činjenice.
Lazar je krenuo u odbrambenu bitku protiv užasa tadašnje civilizovane Evrope, protiv islamskih hordi koje za sobom nisu ostavljale ništa sem smrti i patnje. I ne, nije bio ni glup ni lud već prevaren.
Prvo, samoproglašeni kralj svega Srblja Tvrtko je obećao da će staviti Lazaru na raspolaganje svu svoju vojsku, a poslao je samo jedan odred na čelu sa Vojvodom Vlatkom Vukovićem. Kasnije se hvalio pobedom na Kosovu i primao čestitke sa raznih dvorova.
Drugo, i najvažnije, mađarski kralj je obećao da će doći sa svom svojom vojskom da učestvuje na strani hrišćana, a u zadnjem momentu je odustao zbog pretnji anatemom iz Vatikana. No, i on je bio prevaren. Kad je molio papu da ipak dozvoli da ide u tu bitku jer se plašio šta će biti ako Srbija izgubi a Turci stignu do Ugarske, papa mu je obećao da će pozvati sve katoličke kraljeve da brane Ugarsku. Znamo kako su je branile. Turci su držali Budim 150 godina, a Mađari za sva vremena ostali bez kraljevine.
Ovo su istorijske činjenice koje suprotstavljam tvojim naklapanjima iz guslarskih pesama.
 
Сад би требало да попијеш бан!!!
Одакле ти право да прозиваш Косово и Лазара?
Одакле ти право несрећниче да кажеш да је свети кнез Лазар ''луд''???
Јели бре???
Шта си ти??


Zašto ban?
Ovo je tipičan primer osobe ispranog mozga idejama o podeli Srbije na dva tabora.
Treba svima da služi kao uzorak kako izgleda kada neznaš ni ko si ni šta si a član si neke sekte.
Zahvaljujući takvima kod nas je sve manje likova kojima je najveći domet vređanje nacionalne svesti.Zato se narod i vraća svojim korenima i ujedinjuje oko istih ideja koje su ga vodile i za vreme tog istog kneza Lazara.Takvi na kraju ostanu usamljeni ili sa šačicom istomišljenika odbačeni od svih.Šta misliš kako su postale poturice?Pa od takvih čiji se karakter ne meri jer nema šta da se izmeri .
Taj lik je pre neki dan imao Hitlerov gvozdeni krst u avataru.Odatle i potiče njegove ideje.
U suštini mislim da je šiptar ili krvat.A njima je cilj da na ovakvim mestima blate sve što je u vezi sa srpstvom.
Treba ga samo ignorisati.
 
Zašto ban?
Ovo je tipičan primer osobe ispranog mozga idejama o podeli Srbije na dva tabora.
Treba svima da služi kao uzorak kako izgleda kada neznaš ni ko si ni šta si a član si neke sekte.
Zahvaljujući takvima kod nas je sve manje likova kojima je najveći domet vređanje nacionalne svesti.Zato se narod i vraća svojim korenima i ujedinjuje oko istih ideja koje su ga vodile i za vreme tog istog kneza Lazara.Takvi na kraju ostanu usamljeni ili sa šačicom istomišljenika odbačeni od svih.Šta misliš kako su postale poturice?Pa od takvih čiji se karakter ne meri jer nema šta da se izmeri .
Taj lik je pre neki dan imao Hitlerov gvozdeni krst u avataru.Odatle i potiče njegove ideje.
U suštini mislim da je šiptar ili krvat.A njima je cilj da na ovakvim mestima blate sve što je u vezi sa srpstvom.
Treba ga samo ignorisati.

Prvo, pajseru, to nije bio gvozdeni krst, a ponajmanje Hitlerov.Drugo, nisam clan nijedne sekte, pa ni SPC.Trece, 75% naroda hoce da udje u EU, tako da vi debili iz 1389, Nomokanona, ''Obraza'' i inih udruzenja ljudi sa posebnim potrebama, nemate sanse.Pripadate djubristu proslosti.Srbije i jeste podeljena na dva tabora: jedan normalni, proevropski, kulturni, tolerantni i civilizovani, i drugi srednjevekovni, crkvenjacki, koji smrdi na tamjan i pedofiliju, kriminal, lopovluk, masona ubistva, progone neistomisljenika; srecom, odzvonilo vam je.Laku noc.
 
Prvo, pajseru, to nije bio gvozdeni krst, a ponajmanje Hitlerov.Drugo, nisam clan nijedne sekte, pa ni SPC.Trece, 75% naroda hoce da udje u EU, tako da vi debili iz 1389, Nomokanona, ''Obraza'' i inih udruzenja ljudi sa posebnim potrebama, nemate sanse.Pripadate djubristu proslosti.Srbije i jeste podeljena na dva tabora: jedan normalni, proevropski, kulturni, tolerantni i civilizovani, i drugi srednjevekovni, crkvenjacki, koji smrdi na tamjan i pedofiliju, kriminal, lopovluk, masona ubistva, progone neistomisljenika; srecom, odzvonilo vam je.Laku noc.

У недељу ћемо видети коме је одзвонило!
 
Daleko od toga da ih uzimam kao cinjenice.Razmisli ko gura tu nebuloznu pricu kao cinjenicu i ko na njoj gradi svoj imidz.A da je Lazar imao malo mozga, trebao je da postane vazal i sacuva narod i drzavu.

Opet lupaš nebuloze.
Postao je turski vazal Lazarev sin Despot Stefan Lazarević. Još je i sestru Oliveru udao za Bajazita, Muratovog naslednika, ali je Srbija, i pored toga, postajala sve manja dok pod Brankovićima nije potpuno nestala. Zar si toliko blesav da misliš da bi Turci gledali u srcu svoga carstva hrišćansku Srbiju kad su imali pretenzije da osvoje celu Evropu? Jednog momenta bi samo rekli: "Dosta! Nema vas više".
Mnogo manje zlo bi bilo da je prihvatio predloge vatikanskih emisara da pređe u katoličanstvo. Bar bi Mađari došli i zajedno bismo oterali Turke u 3pm, a posle toga je mogao opet da pređe u pravoslavlje. To nije bila retka pojava u to vreme. Podsećem da je i Stefan Nemanja prvi put kršten kao katolik, a tek po uzimanju prestola prešao u pravoslavlje. U to vreme te dve crkve nisu bile podeljene u toj meri kao danas, jer je od raskola 1054.g prošlo malo vremena.
 
Jebalo te Kosovo, ****** te manastiri, **** te ludi knez Lazar, ****** te ziloti.Ako mislis da neko treba da izgubi glavu da bi mi ''sacuvali'' Kosovo (koje je otislo jos 1999., ej bre moroni!), izvoli pa pravac dole, nemoj da mi mrsomudis ovde na forumu.

E ovako treba s njima, nista cu-cu, bu-bu, jer nismo zaboravili za koga su ovakvi kao zilot, jerry i eremita glasali i ko nam je upropastio zemlju, oterao 300.000 mladih u inostranstvo, opljackao drzavu i natovario sankcije, redove i bombardovanje.Hvala na paznji.
Jel' tako psuješ i svog oca (svoj koren) kad govoriš o njemu?
Za ovih 8 god. koliko je mladih otišlo u inostranstvo? Zašto i danas svaki dobar student koji je završio ili završava fax hoće preko grane?
Vi niste uveli prave sankcije, ratove, bombardovanja....uveli ste nešto drugo.....ekonomsku katastrofu. Koliko je firmi prodato raznoraznim mafijašima, tajkunima, ''uglednim biznismenima'', koji su radnike poslali na ulicu? Koliko je ljudi ostalo bez osnovne životne egzistencije.....a da nađu drugi posao vrlo, vrlo teško.....jer ništa ne radi. Pa danas jedino rade oni što su na državnoj sisi - u državnim i lokalnim institucijama, sudstvo, zdravstvo, prosveta, u javnim preduzećima.I tamo je konstantan pritisak viška radnika, mogućih otpuštanja Ostali su prepušteni sami sebi. Koliko je nezapošljenih?
Višak radnika ne postoji - postoji samo manjak posla !!!
Sve u Srbiji je rasprodato, mnogo toga strancima. I ono što je još preostalo, i to dolazi na red. Od tih para ova država živi. A šta kad sve prodamo, šta onda? Kako će se onda doći do para, šta će biti to za šta ćemo reći - to je naše? Ostaće samo Srbija naša, sve u njoj će biti tuđe. Kakva svetla budućnost.
Radikali su odavno pokazali ko su i šta su. Njih znamo. Ali sada ste vi pokazali koliko ste loši, mnogo brate, previše. Sama činjenica da postoji velika i realna mogućnost da na ovim izborima pobedi radikal, vaša panika, histerija, paranoja, upravo to potvrđuje - mnogo ste loši.


Kako te nije sramota? Psuješ Kosovo, manastire i Kneza Lazara magarče sektaški.
A, Kosovo su nam uzeli Tito i njegove komunističke sluge među Srbima, takvi kao ti, kojima ništa nije sveto sem novca.
I na kraju, nemam običaj da psujem, ali na tvoje psovke moram da ti odgovorim istom merom. **** tebe Čeda koji prodaje i državu, i narod i veru za večeru!
Srbiju su oduvek najviše upropašćavali Srbi du*euvlakači.
 
A sad sedi, i polako razmisli ZASTO nista ne radi, ZASTO moramo da prodajemo fabrike, ZASTO su mladi otisli i ZASTO ovako polako idemo nabolje.Ako si, kao i vecina tupih Srba, mislio da cemo, cim skinemo Slobu, imati plate od 5000 evra a da ne moramo nista da radimo, po obicaju, grdno si se prevario.I zasto bi se mladi vracali u zemlju u kojoj MILION I SESTO HILJADA GLUPIH LJUDI ponovo glasa za onoga ko ih je upropastio?
 
A sad sedi, i polako razmisli ZASTO nista ne radi, ZASTO moramo da prodajemo fabrike, ZASTO su mladi otisli i ZASTO ovako polako idemo nabolje.Ako si, kao i vecina tupih Srba, mislio da cemo, cim skinemo Slobu, imati plate od 5000 evra a da ne moramo nista da radimo, po obicaju, grdno si se prevario.I zasto bi se mladi vracali u zemlju u kojoj MILION I SESTO HILJADA GLUPIH LJUDI ponovo glasa za onoga ko ih je upropastio?
Odavno sam ja prijatelju razmislio o tome zašto - zato.
Kao i milioni ''tupih'' Srba koji su rušili i konačno srušili diktatora, nisam želeo mnogo bolju platu, preko noći, znam da je to dug i težak proces. Želeo sam - PRAVDU. Da se onaj lopovski komunjarski ološ pohapsi i sva nelegalno stečena imovina oduzme. Na pr. razni Marjanovići, Tomići, Kertesi, Božovići....pa ovi ''biznismeni'' iz jula Bojovići i kompanija.... A od toga - ništa. Razočaranje do neba.

Zašto prodajemo fabrike? I ja se pitam. Evo dva primera:
1. DIN - godinama najača fabrika na balkanu, godinama puni buđžet sa 40%. i za vreme sankcija, ratova... Odjednom, mora da se nađe ''strateški partner'' da bi fabrika radila još bolje :shock: I proda se
amerima po 5x nižoj ceni od realne tržišne.
2. Nisal - jedini u Srbiji proizvodili određene proizvode, radili u tri smene, plate odlične....Fabrika fantomski preko noći upala u dubiozu, bila pred bankrotom, preti stečaj....A onda ubrzo usledila privatizacija. Kupio je tip iz Bg-a za.....300.000 evra. Pa samo vozni park vredi toliko a gde su hale, mašine, zgrade, plac....Skoro polovina radnika je naterana da da otkaz uz neku sitnu kintu pride (bolje da uzmu neku paru nego da popiju otkaz bez filera).

Mnogo je među tih 1,6 miliona ''glupih'' ljudi ove zemlje koji daju glas radikalima, upravo onih koji su doživeli na svojoj koži ovakve stvari. A taj glas radikalima daju ne zato što su za njih, već iz revolta. Jer sve se ovo, ove čudne (lopovske) privatizacije desiše za vreme vaše vladavine. Ne zaboravi da li je ovakvo otvoreno vređanje velikog broja stanovnika ove zemlje - demokratsko ponašanje. Spustili ste se na nivo tih istih radikala, čak ste ih i prevazišli. To samo može da vam se obije o glavu.
Mnogo ne valjate !!!
 
Glasaju iz revolta za one koji su ih upropastili?Hoces da kazes da je to inteligentno?
Bilo je nepravilnosti, lopovluka, kradja; vlast je vlast, ali ono sto je najbitinije je da se danas zivi BOLJE nego juce.Ko to ne vidi, ne vredi ni da mu se objasnjava.
 
Glasaju iz revolta za one koji su ih upropastili?Hoces da kazes da je to inteligentno?
Bilo je nepravilnosti, lopovluka, kradja; vlast je vlast, ali ono sto je najbitinije je da se danas zivi BOLJE nego juce.Ko to ne vidi, ne vredi ni da mu se objasnjava.
Nekog možeš da upropastiš na ovaj ili onaj način.
Radikali su to (pre svega sps i njen sultan) učinili na najteži način po narod....sankcije, ratovi, bombardovanje....to stoji.
Tokom ovih 8 god. u demokratskoj vlasti je bilo nepravilnosti, lopovluka, krađa, afera....ali brate previše. Previše za vlast koja se deklariše demokratskom.(A ovaj narod je na početku, polagao toliko nade u novu demokratsku vlast,nakon konačnog pada diktatora.) Ogroman broj ljudi je to osetio na svojoj koži, između ostalog ovom rasprodajom naše imovine. I to stoji. Ti što su ostali bez posla (u Srbiji jedino što radi 90% je u Bg-u - ostatak je mrtvo more) a koji imaju 40-50 god. starosti i više, mnogo teško će doći do drugog
posla.....ako ga ima.Oni sigurno ne mogu da kažu da žive bolje. Žive isto potpuno dekintirani kao tokom 90-ih. Jedino što žive bolje je bez stalnog straha, stresa od raznih ratnih sukoba, bombardovanja. I to stoji. Izreka kaže: ''sit gladnome ne veruje''.
 
Istina.Ja prvi necu poreci da je bilo svega toga u ovih 8 godina, i posto sam clan DS 12 godina znam mnogo bolje od rugih cega je sve bilo, ali opet cu reci i ponoviti: to NE MOZE da se uporedi sa katastrofom koju su nam spremili sps i srs.Nije lako, radnici su ostali bez posla, ali su dobili i otpremnine sa kojima su mogli nesto da pocnu, umesto da spiskaju na kupovinu.Ima mnogo oglasa koji ostaju bez zainteresovanih prijava.Nedavno je covek trazio 5 zavarivaca sa pocetnom platom od 500 evra, i to je trazio diplomirane zavarivace koji godinama cekaju na posao: niko se nije odazvao, i covek je zaposlio Bugare.Jos jedna stvar koja razlikuje demokratsku vlast od one druge je to sto je Zivkovic sam raspustio Vladu i raspisao izbore; posle Djindjicevog ubistva.To je bio hrabar potez.Dok dana, narodnjacki-patriotski DSS sedi u Vladi iako mu je rejting blizu neophodnog cenzusa.O srs da ne govorim.
 
Istina.Ja prvi necu poreci da je bilo svega toga u ovih 8 godina, i posto sam clan DS 12 godina znam mnogo bolje od rugih cega je sve bilo, ali opet cu reci i ponoviti: to NE MOZE da se uporedi sa katastrofom koju su nam spremili sps i srs.Nije lako, radnici su ostali bez posla, ali su dobili i otpremnine sa kojima su mogli nesto da pocnu, umesto da spiskaju na kupovinu.Ima mnogo oglasa koji ostaju bez zainteresovanih prijava.Nedavno je covek trazio 5 zavarivaca sa pocetnom platom od 500 evra, i to je trazio diplomirane zavarivace koji godinama cekaju na posao: niko se nije odazvao, i covek je zaposlio Bugare.Jos jedna stvar koja razlikuje demokratsku vlast od one druge je to sto je Zivkovic sam raspustio Vladu i raspisao izbore; posle Djindjicevog ubistva.To je bio hrabar potez.Dok dana, narodnjacki-patriotski DSS sedi u Vladi iako mu je rejting blizu neophodnog cenzusa.O srs da ne govorim.


Ахахахахахахахахахахахахахахахах.....
ово је најбоље што сам данас прочитао... па јел могуће да мислиш да се нико не сећа колико је то трајало и колико је мрцварења било око тога... Кори Удовички, па Бодрум, па опструкција у парламенту, па спречавање гласања, па 640 000 потписа које је скупио ДСС за смену Владе и на крају Динкић који ускраћује подршку, а са њим и Орлић и тек онда Живковић одустаје... Кад није имао куд, па ти си смешан к`о биоскоп!!!


... годину и по дана после атентата!!!
 

Back
Top