Ne postoji ništa posle smrti

Pa natjeraj me da skočim.
Tebi treba dokaz. Ja već JESAM.
Nisam ti to rekao jer mi treba dokaz. Znamo da to NE MOŽEŠ, jer da možeš sve bi bilo drugačije. Rekao sam ti to jer iz vaših palamuđenja se da zaključiti da možeš, tako da tu nešto ne štima sa vašom spiskom. To vaše je kao jedna dobra pesma, super se osećaš u početku ali ako je previše slušaš onda ti se zgradi.
 
Nisam ti to rekao jer mi treba dokaz. Znamo da to NE MOŽEŠ, jer da možeš sve bi bilo drugačije. Rekao sam ti to jer iz vaših palamuđenja se da zaključiti da možeš, tako da tu nešto ne štima sa vašom spiskom. To vaše je kao jedna dobra pesma, super se osećaš u početku ali ako je previše slušaš onda ti se zgradi.


Jesi li bolestan?
Ako jesi MOGU ti pomoći da se iscijeliš.
 
Koja je tvoja religija?
Moja religija je samo za mene, a mi smo svi različiti, to znači da je stvar intimne prirode. Ne razumem zašto ljudi pričaju o religiji drugima. Najbolja je religija ona koja je stvorena samo za tebe a ne tuđja. Kad god mi je potreban neki odgovor odem u prirodu i namiru ga iskopam iz samog sebe. Znači lična religija. Druge stvari tražim spolja, ali religiju tražim isključivo iznutra. Ceo svemir je zapisan u čoveku, jedini je problem što je svemir neistražen, ima puno slojeva a poznajemo ga jedva 0,1% Ne verujem da možemo svega biti svesni u isto vreme za nas same a kamoli za druge.
 
Moja religija je samo za mene, a mi smo svi različiti, to znači da je stvar intimne prirode. Ne razumem zašto ljudi pričaju o religiji drugima. Najbolja je religija ona koja je stvorena samo za tebe a ne tuđja. Kad god mi je potreban neki odgovor odem u prirodu i namiru ga iskopam iz samog sebe. Znači lična religija. Druge stvari tražim spolja, ali religiju tražim isključivo iznutra. Ceo svemir je zapisan u čoveku, jedini je problem što je svemir neistražen, ima puno slojeva a poznajemo ga jedva 0,1% Ne verujem da možemo svega biti svesni u isto vreme za nas same a kamoli za druge.


Ako ti je potrebno iscjeljenje (a znam da jeste) javi mi se na privatnu poruku.
Napomena: Ne javljaj mi se ako ti je cilj da dokažeš šta ja mogu a šta ne mogu.
 
Svako može da nađe svoj kanal na putu ka isceljenju. To je jedno intimno pitanje. S druge strane postoje samozvani isceljitelj za koje se može reći da su manipulatori. Zato po tom pitanju mislim da treba biti oprezan. Ta tvoja ponuda ovde na forumu je pretenciozna da ne kažem nešto još teže. Zato ti isprva ponudih putovanje kroz vreme jer tu možemo odmah proveriti možeš li ili ne.
 
Svako može da nađe svoj kanal na putu ka isceljenju. To je jedno intimno pitanje.

Čovek na putu ka isceljenju vidi mogućnosti. Čovek vezan za bolest vidi šarlatane i
korumpirane lekare.
Izbegla sam bar deset mogućnosti, videći ih naopako, sve dok nisam iskreno
poželela da ozdravim. Sad vidim da je mogao da mi pomogne i bilo kakav kamenčić
koji sam slučajno po putu šutnula, samo da sam želela da mi pomogne.
 
Zašto bi ovde bilo ko dokazivao tako nešto?
Da li ti vernik govori da veruje ili da je dokazano?

I u skladu sa tom verom u nesto teži da podesi ceo svet u skladu sa tom religijom i svima je nametne. U sekularnom drustvu ima mesta za vernike, ali u teokratskom nema za sekularce, jer su iz perspektive vernika oni satanisti,neznabozci i treba ih proterati i zapaliti.
 

Back
Top