nba igra

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.755
Je li zna neko neku igru košarke gde je gameplay user friendly. probao ranije neku verziju i ono je haos uigrati se sa kombinacijama. Znači, postoji li bre nešto wasd, pass, šut, finta i to je to. A ne milion pod finte...
 
Mozes NBA 2K21 da igras na tastaturi ali ti i oni sami kazu da to nije idealno.
Bice muka dok namestis kontrole kako ti odgovaraju.

Najbolja opcija je analogni dzojstik, kao za sonijeve konzole.
Ako neces da driblas i ostala cuda mozda da probas nesto preko emulatora za NES ili segu.
 
Mozes NBA 2K21 da igras na tastaturi ali ti i oni sami kazu da to nije idealno.
Bice muka dok namestis kontrole kako ti odgovaraju.

Najbolja opcija je analogni dzojstik, kao za sonijeve konzole.
Ako neces da driblas i ostala cuda mozda da probas nesto preko emulatora za NES ili segu.
Hvala. Ništa onda. Ja volim da se opustim, ništa kompleksno. A to sve zvuči kao cimanje.
 
imam samo ssd, to je to. nije mi primarno komp za igrice, odnosno za mnogo prostora. samo za programiranje i eto tako neke stvari, filmove, serije itd.

Meni je bolja opcija SSD i HDD zajedno.
Ako bih dosao do boljeg posla i stana mogao bih da sredim i donesem frankenstajna iz Srbije ovde.

Ne znam koja je najveca igra koju imam ali ESO, BDO i SWTOR zajedno su bar 100GB ako ne i vise.
 
Meni je bolja opcija SSD i HDD zajedno.
Ako bih dosao do boljeg posla i stana mogao bih da sredim i donesem frankenstajna iz Srbije ovde.

Ne znam koja je najveca igra koju imam ali ESO, BDO i SWTOR zajedno su bar 100GB ako ne i vise.
ma, ja gledam da mi komp bude samo za programiranje, serije, filmove, i solidno jake igre. Ali ništa što bih dugo smeštao na SSD. Kupovao sam jače komponente na uštrb memorije. Ali imam fleš od 100GB gde smeštam te stvari kako bih opet malo oslobodio.
 
Nikada nisam igrala te, samo mmorpg, fight, need for speed I slicne sa kolima, pucacine I soft horor:D
Marry me :mrgreen:

Meni je bolja opcija SSD i HDD zajedno.
Ako bih dosao do boljeg posla i stana mogao bih da sredim i donesem frankenstajna iz Srbije ovde.

Ne znam koja je najveca igra koju imam ali ESO, BDO i SWTOR zajedno su bar 100GB ako ne i vise.
Najbolja ....tako i ja razmilsjam u buducnosti da nadogradim svoju masinu.
 
Je li zna neko neku igru košarke gde je gameplay user friendly. probao ranije neku verziju i ono je haos uigrati se sa kombinacijama. Znači, postoji li bre nešto wasd, pass, šut, finta i to je to. A ne milion pod finte...
svaka takva moze da bude, niko te ne tera da koristis finte :D
 

Back
Top