NBA 2020/2021

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Malo magije.
tumblr_m92vynBtz71renuivo1_400.gif

tumblr_m8sl7kQ0Ec1qc5uyvo1_400.gif
 
Mi vezasmo tri pobede i odlično se držimo s obzirom da nam je otišao najbolji igrač. Neki zlobnici su govorili da ćemo bez njega biti među poslednjima u ligi, ali ništa od toga. Mislim da možemo opet i u plej-of ako nastavimo s dobrim igrama. I, nadam se, angažovati nekog dobrog igrača tamo oko All-Star vikenda ili na leto.

6a0115709f071f970b017ee3c4cb73970d-640wi.jpg


Da l' je moguce da Majami ostvari 24 skoka za 48 minuta z:shock:

Moguće je. ;)
 
Majami igra slabiju odbranu nego prosle godine, ali verovatno ce to da isprave kada se priblizi plej of.

A Lejkersi se izvukli, gubili i preko 15 razlike u 3-oj cetvrtini, a na kraju za malo Kemba da ponovi svoje legendarne poteze u zadnjim sekundama iz koledza.

Gasol se vratio, a Nesh ce vrlo verovatno da se vrati sad u subotu kada igraju sa Goldnen Stejtom.
 
Majami igra slabiju odbranu nego prosle godine, ali verovatno ce to da isprave kada se priblizi plej of.

A Lejkersi se izvukli, gubili i preko 15 razlike u 3-oj cetvrtini, a na kraju za malo Kemba da ponovi svoje legendarne poteze u zadnjim sekundama iz koledza.

Gasol se vratio, a Nesh ce vrlo verovatno da se vrati sad u subotu kada igraju sa Goldnen Stejtom.

Ma ocekivano, jos sada kada se vrati Nesh, Lajkersi ce poceti da dobijaju u nizu, ne smatram ih za glavnog favorita zapada, ali daleko bolje oni mogu od sadasnje pozicije i skora.
 
Gledao sam obe, Klipersi igraju ko blesavi. Kolison isto tako igrao, nije ni čudo da je pogodio tu trojku, al' trebalo je da uzme stvar u svoje ruke u produžecima.

U međuvremenu, Vil Bajnam silovao Majami.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top