Navodni kupci Megatrenda - ne postoje, reč je o modelima sa interneta

A prof. Jovanović ne bavi se samo ni menadžmentom, već je i predsednik neke „Istraživačke laboratorije za generalnu kosmologiju u Parizu“, te je sa dva koautora (egzotičnom braćom Francuzima i profesorima kosmologije na Megatrendu…) objavio knjigu „Pre Velikog praska“.
Izdao knjigu, takoreci biografsku: "Veliki PrasaC"
 
Ovo je vrlo ozbiljan problem, sta ce raditi oni koji su vec dali neke ispite, platili skolarinu?
Sad zelim da cujem ministra Sarcevica kako drobi o politickim odlukama.
Па како??? Ако не постоје купци, ако у ствари не постоји Мегатренд - о чему се онда ради ???
:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 
1575105719500.png
 
ja mislim da je ovaj cirkus sa Megatrendom dogovoren sa SNS-om jer oni po svaku cenu zele da
narod prestane da pominje Krusik, ali i farmu marihuane pa je ovaj bilmez sada dobrodosao da
drvi kako je prodao Megatrend.

Mene sada kod ove kupoprodaje buni samo to sto je Jovanovic rekao da pojma i nema ko su kupci,
ali da je dobio kaparu od 30 miliona, a ja mu to verujem. To je klasicno pranje para, a ovaj kasapin
iz Leskovca s tim nema nikakve veze, mozda su mu dali 10.000 dolara da plati najamninu za svoj sajt.
 
ja mislim da je ovaj cirkus sa Megatrendom dogovoren sa SNS-om jer oni po svaku cenu zele da
narod prestane da pominje Krusik, ali i farmu marihuane pa je ovaj bilmez sada dobrodosao da
drvi kako je prodao Megatrend.

Mene sada kod ove kupoprodaje buni samo to sto je Jovanovic rekao da pojma i nema ko su kupci,
ali da je dobio kaparu od 30 miliona, a ja mu to verujem. To je klasicno pranje para, a ovaj kasapin
iz Leskovca s tim nema nikakve veze, mozda su mu dali 10.000 dolara da plati najamninu za svoj sajt.
Potpisujem! :ok:
 
ja mislim da je ovaj cirkus sa Megatrendom dogovoren sa SNS-om jer oni po svaku cenu zele da
narod prestane da pominje Krusik, ali i farmu marihuane pa je ovaj bilmez sada dobrodosao da
drvi kako je prodao Megatrend.

Mene sada kod ove kupoprodaje buni samo to sto je Jovanovic rekao da pojma i nema ko su kupci,
ali da je dobio kaparu od 30 miliona, a ja mu to verujem. To je klasicno pranje para, a ovaj kasapin
iz Leskovca s tim nema nikakve veze, mozda su mu dali 10.000 dolara da plati najamninu za svoj sajt.
Pa kao i sve što možeš da vidiš u medijima danas.
Ali ipak prejeftin spin. Nisu majstori kao Klinton kad je počela priča za Moniku Levinski, čovek uvati i bombarduje državu u Evropi... E to je spin
 
Pa kao i sve što možeš da vidiš u medijima danas.
Ali ipak prejeftin spin. Nisu majstori kao Klinton kad je počela priča za Moniku Levinski, čovek uvati i bombarduje državu u Evropi... E to je spin
Afera Levinski zavrsena je i on je oslobodjen optuzbi 12. Februar 1999.
Nego, ajde da se ne bavimo nepravednim sankcijama i Srbijom koja je uvek bila zrtva Velikih sila,
Vatikana, Rotschilda, masona itd, jer to sa danasnjom situacijom u Srbiji nema stvarno nikakve veze.
 
Bahmajer,da nije mozda jevrejsko :D
Aj sad da idemo u sitna crevca, to je ovaj kasapin iz leskovca sam kreirao, takav covek ne postoji
pa je i cela prica besmislena.
Ti nisi pazljivo citao, ili ne znas bas dobro srpski i nisi razumeo da ovaj njegov staff ne postoji.
Imena su izmisljena, a slike tih ljudi kupljene za po 50 centi sa neta.
 
Da li će ministar prosvete naložiti inspekciji da ispita da li je Megatrend International Expert Consortium Limited imao validnu dozvolu za rad

Država ne reaguje na nelogičnosti u studiranju Nebojše Stefanovića
I pored brojnih nejasnoća i otvorenih pitanja kako je ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović stekao diplomu osnovnih studija, iz Ministarstva prosvete dosad nije stigla naznaka da će proveriti da li je kompanija na kojoj je on studirao pre 20 godina radila u skladu sa zakonom.
https://www.danas.rs/drustvo/drzava-ne-reaguje-na-nelogicnosti-u-studiranju-nebojse-stefanovica/
 

Back
Top