NATO se sprema za opšti rat sa Rusijom, biće mobilisan i veliki broj civila...

Da li sledi rat izmedju NATO i Rusije?


  • Ukupno glasova
    18
1519188.jpg


A ja?

Btw. za @Cro_čvarak Vuksija isto sumnjam, on bi ili prebjegao Sovjetima, ili šmugnuo prije mobilizacije (prije ovo drugo).

picigin-U- isto mislim da nije neki zagrijani -U-staša,

Budimo realni, prije će si moja Krstaričina -U-bojna slučajno opaliti metak u nožni palac, nego što ćemo jurišati na Staljingrad.
Mislim da nas dosta ni vojnu obuku nije prošlo.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Сада само Украјински браниоци отачества:heart: стоје на бранику Европе, али ће НАТО:heart: сигурно да се ускоро укључи у рат за одбрану Европе од зла са Истока које прети европској цивилизацији.
kada dodju rusi, ti da se pakujes za sibir, ides na "sluzbeno putovanje"
 
Pogledajte prilog 1486663

A ja?

Btw. za @Cro_čvarak Vuksija isto sumnjam, on bi ili prebjegao Sovjetima, ili šmugnuo prije mobilizacije (prije ovo drugo).

picigin-U- isto mislim da nije neki zagrijani -U-staša,

Budimo realni, prije će si moja Krstaričina -U-bojna slučajno opaliti metak u nožni palac, nego što ćemo jurišati na Staljingrad.
Mislim da nas dosta ni vojnu obuku nije prošlo.




...
Ti ces prebeci u neutralnu Srbiju, koja ce pod Vucicem postati nova Švica... :zzzz:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Budimo realni, prije će si moja Krstaričina -U-bojna slučajno opaliti metak u nožni palac, nego što ćemo jurišati na Staljingrad.
Mislim da nas dosta ni vojnu obuku nije prošlo.
znas ti da rusi dolaze, pa sada garant snimas ovu poruku da imas alibi, da i tebe ne posalju
... na "sluzbeno putovanje"
Realno samo MI Ameri kazemo da rusi plate reparacije, vrate teritorije itd - i niko drugi, a to znaci da su se svi usrali da ne idu u sibir na sluzbeni pyt, mislim od EU politicara, a sa forumasima sam se salio, nece niko vas da vodi, zeleni ce da zdimi, samo sto nije

The US has only supported Zelensky's plan, which demands that Russian troops immediately given up all seized territory in eastern Ukraine, relinquish Crimea, and pay war reparations to the Kiev government.
https://www.zerohedge.com/geopolitical/zelensky-lashes-out-trump-over-very-dangerous-plan-end-war
Zelensky and his top officials were at the World Economic Forum (WEF) in Davos this past week pushing for more countries, and especially representatives of the Global South, to get behind the plan.
 
Poslednja izmena:
Ma vidi ovog Amerikanca kako se u sve trpa, kao vegeta.

😡
e
  • necete da se bijete za ukre
  • ne date bre municije dovoljno, a kamoli nesto skuplje
  • niko bre da podrzi da rusi plate makar stetu
  • i sta bi sada da mi ameri preplivamo preko okeana i jos vas branimo, mi da se bijemo za vas?
tramp vam je lepo reko, a ja da zacinim sa vegetom moze, u odsudnom momentu cete shvatiti da vi morate da krvarite gace, a ne neko drugi umesto vas, ruje ce da vas kaVaju, mi cemo samo da cackamo mecku, po nasem obicaju iz hladnog rata, nista ne menjamo vec decenijama, mada sam ja ovde oko 1 decenije, tako da nisam zasluzan
 
Poslednja izmena:
e
  • necete da se bijete za ukre
  • ne date bre municije dovoljno, a kamoli nesto skuplje
  • niko bre da podrzi da rusi plate makar stetu
  • i sta bi sada da mi ameri preplivamo preko okeana i jos vas branimo, mi da se bijemo za vas?
tramp vam je lepo reko, a ja da zacinim sa vegetom moze, u odsudnom momentu cete shvatiti da vi morate da krvarite gace, a ne neko drugi umesto vas, ruje ce da vas kaVaju, mi cemo samo da cackamo mecku, po nasem obicaju iz hladnog rata, nista ne menjamo vec decenijama, mada sam ja ovde oko 1 decenije, tako da nisam zasluzan
Nisi želio dati garancije za mene, nikada ti to neću oprostiti.

😡
 
Vrlo brzo, za dva meseca do dve godine najviše.
Zbog javnosti, da bi malo ublažio izjavu naveo je tih 20 godina.
Него, шта ти мислиш, друже Тонолан, да ли је Трамп заиста искрени борац против сатанизма или је и он подметачина Дубоке Државе?
 
🇬🇧🇷🇺 Британски медији објавили су сценарио руског напада на НАТО 2044. године.

Дејли мејл објавио је сценарио руског напада на НАТО пратећи немачке медије. У чланку се тврди да су извори информација изјаве бившег команданта америчке војске Бена Хоџиса и једног броја војних аналитичара.

По њиховом мишљењу, руска „инвазија“ ће наводно почети великим сајбер нападима, чија ће сврха бити дестабилизација инфраструктуре и сателитских комуникација, што ће изазвати глобалне поремећаје.

Следеће, очекује се да ће Русија покренути масиван ракетни напад на кључну инфраструктуру у Европи, укључујући аеродроме, поморске базе и логистичка чворишта.

Тада ће почети копнена операција која подразумева заузимање коридора Сувалки, а затим напад на балтичке земље или Пољску.

Такође се очекује да ће руска флота настојати да контролише арктичке регионе и да може да изврши ракетне ударе у северном Атлантик

t.me/istocni_front

IMG_20240123_133647_946.jpg
 
...

Vest stize iz "ispod zemlje" tj Holandije i njenog generala...
Koji kaze da ce u narednih 20 god. izbiti rat NATO vs Rusija i da ce biti fakticki opsta mobilizacija...
To znaci da ce kolege s Krstarice: @piciginx @Mej bregami @Cro_čvarak @Patata Caliente @Dobro situirani gospodin @Marin83 @Gedeon ...morati na Istocni front...

vecernje-novosti-460x0.jpg

...
.
Овима само фали Зеленски у командном кадру, да им одсвира понеку на клавиру, па да циркус буде комплетан.

Након тешког пораза по свим линијама у Украјини, сада се пуштају балони и припрема терен за даље преживљавање ове неспособне и непотребне злочиначке организације, НАТО пакт.

Гдегод се ангажовала, та организација је трпела пораз за поразом и уместо да из тих пораза извуче поуке, попут свих уображених идиота, само наставља да додаје гас, да би се на крају насукала у Украјини.

У Авганистану је двадесет година припремала тамошњи марионетски режим за самостално управљање земљом, да би се на крају разбежали главом без обзира, остављајући десетине и десетине милиона вредну опрему и наоружање и разбацујући своје савезнике са крила авиона.

У међувремену је скоро десет година припремала и опремала марионетски режим у Украјини за сукоб са Русијом у који се директно укључила са свиме чиме располаже и опет доживела катастрофалан пораз на свим фронтовима. За две године ратовања у Украјини Руси су уништили што људи, што технике, више од 5 (пет) британских армија!

Не треба сметнути са ума да је њихове планере изненадила трава и жбуње усред лета у Украјини, као и чињеница да руска војска прилагођава своју тактику условима на терену.

И сада се исти лузери нуде да следећих 20 (двадесет) година спремају ЕУ за рат са Русијом!!!

Јасно је да овакве изјаве служе очувању једне масно плаћене структуре која није у стању ни себе да заштити од себе, па је тако одлетео у ваздух важан инфраструктурни објекат ЕУ у којем је ЕУ власник 49% (око 6 млрд. УСД), Северни ток.

А да су способни за сваку врсту покварењаштва и злочина више се ни не поставља питање.

Једино решење за мир у Европи је да се ова злочиначка организација расформира и надам се да ће се у Европи наћи довољно снаге да се то спроведе у дело.

Што пре, то боље.

.
 

Alarmantna poruka načelnika britanske vojske: Budite spremni da služite vojsku u slučaju rata sa Rusijom​

SVET Autor: Tanjug 24. jan 202416:08

1706115061344.png


Ljudi u Velikoj Britaniji treba da budu spremni da služe vojsku u slučaju rata sa Rusijom, upozorio je danas načelnik Generalštaba britanske vojske Patrik Sanders.

On je pozvao britanske vlasti da „mobilišu naciju“ da se pripreme za rat sa Rusijom, u govoru na Međunarodnoj izložbi oklopnih vozila u Londonu, preneo je briselski portal Politiko. Iako ne podržava regrutaciju, Sanders je naglasio potrebu za „promenom“ u stavu britanske javnosti kako bi bila mentalno spremna za vojni sukob sa Rusijom.

Sandersov govor je usledio nakon što su prethodno drugi zapadni vojni lideri i najviši odbrambeni zvaničnici upozorili na rizik od velikog rata između Moskve i NATO.

Nakon napada na Ukrajinu, vlada predsednika Rusije Vladimira Putina pojačala je, kako navodi portal, ratnohuškačku retoriku protiv susednih zemalja, uključujući Baltičke zemlje, koje su članice NATO i Moldaviju. Prošle nedelje, nemački ministar odbrane Boris Pistorijus rekao je da je ruski napad na NATO moguć za pet do osam godina.

Holandski admiral Rob Bauer, visoki zvaničnik NATO, ranije je rekao da se vojni blok suočava sa „svetom koji je najopasniji tokom više decenija“ i pozvao na „borbenu transformaciju NATO“.

https://nova.rs/vesti/svet/alarmant...-da-sluzite-vojsku-u-slucaju-rata-sa-rusijom/
 
...

Vest stize iz "ispod zemlje" tj Holandije i njenog generala...
Koji kaze da ce u narednih 20 god. izbiti rat NATO vs Rusija i da ce biti fakticki opsta mobilizacija...
To znaci da ce kolege s Krstarice: @piciginx @Mej bregami @Cro_čvarak @Patata Caliente @Dobro situirani gospodin @Marin83 @Gedeon ...morati na Istocni front...

vecernje-novosti-460x0.jpg







...

E ******, brate, šta kaže ovaj general iz Holandije? Rat NATO vs Rusija, kao da smo se vratili u neki jbani Hladni rat. A ovi s Krstarice, jel' moraju baš svi da se pomešaju u to sanje? Neka se spreme, nek' izvade šljemove, ovi iz istočne Evrope će imati šta da vide. Svi će morati na istočni front, ******. Da vidimo ko ima jaja, a ko će se povući kao *****. Čekaj, pa zar nisu svi ti korisnici na Krstarici već strateški eksperti po pitanju ratova na forumima? Nek' im bude, nek' se bore za virtualnu teritoriju.
 

VEŽBAJU “RAT” NA BALTIKU: Počeli NATO manevri učestvuje 50 brodova, 90.000 vojnika 1.100 borbenih vozila​

24. 01. 2024. u 20:47

AMERIČKI desantni brod Ganston Hol isplovio je danas iz luke Norfolk i označio početak najvećih vojnih manevara NATO još iz vremena Hladnog rata, saopštili su zvaničnici severnoataltske alijanse.​

ВЕЖБАЈУ “РАТ” НА БАЛТИКУ: Почели НАТО маневри учествује 50 бродова, 90.000 војника 1.100 борбених возила

Foto: Shutterstock


Oko 90.000 vojnika iz Sjedinjenih Američkih Država i drugih savezničkih zemalja članica NATO učestvovaće u vojnoj vežbi nazvanoj Pouzdani branilac 2024 koja će trajati do maja ove godine, prenosi Rojters.
U manevrima NATO će učestvovati oko 50 brodova, od nosača aviona do razarača, više od 80 borbenih aviona, helikoptera i dronova i najmanje 1.100 borbenih vozila uključujući 133 tenka i 533 pešadijska borbena vozila.

Kako navode iz NATO uvežbavaće se sprovođenje regionalnog plana severnoataltske alijanse na čijoj izradi se radilo decenijama, sa detaljima osmišljenim da se odgovori na eventualni ruski napad.
(Tanjug)
https://www.novosti.rs/planeta/svet/1325957/nato-manevri-baltik
 

Back
Top