Natašu skidali sa bine!

Sensei

Master
Moderator
Poruka
66.596

Noć za pamćenje!


Veče za pamćenje u Budvi i to zahvaljujući Nataši Bekvalac. Novosadska barbika još jednom je dokazala zbog čega je regionalna zvezda broj jedan.

U savršenom stajlingu i duge plave kose, Nata je napravila ludu žurku i tako postavila visoke standarde koje sigurni smo neće skoro neko nadmašiti.

Takođe, u jednom momentu zbog prevelike gužve pevačica nije mogla regularnim putem da se spusti sa scene i napravi pauzu, već su joj u tome pomogli članovi obezbeđenja koji su je pridržali da siđe sa strane bine.

1196019_noc-15062022-0028_ls.jpg
 
Pa nije strašno, mislila sam da je starija.
Izvini, u tim godinama moraš biti ozbiljnija.
Šta misliš, koliko godina imam ja?
Mislim da Nata nije ništa lepša od mene.. dobro, jeste popularnija, ali baš zato treba da oseća odgovornost.
Dobra je, ali... kad će ona da bude malo više od same sebe? Očekujem to od nje. Valjda sam zgubidanka.
 
Izvini, u tim godinama moraš biti ozbiljnija.
Šta misliš, koliko godina imam ja?
Mislim da Nata nije ništa lepša od mene.. dobro, jeste popularnija, ali baš zato treba da oseća odgovornost.
Dobra je, ali... kad će ona da bude malo više od same sebe? Očekujem to od nje. Valjda sam zgubidanka.
Ja se apsolutno slažem, ne samo u tim godinama, bez obzira što joj je to scenska odjeća-bljak je. Sensei, izvini ali moram ti pokazati kakva je suprotnost od ove tvoje "regionalne zvezde broj 1" ono što mene hiponotiše glasom. Dama! Zamisli čuda, obučena normalno :P


 
Ja se apsolutno slažem, ne samo u tim godinama, bez obzira što joj je to scenska odjeća-bljak je. Sensei, izvini ali moram ti pokazati kakva je suprotnost od ove tvoje "regionalne zvezde broj 1" ono što mene hiponotiše glasom. Dama! Zamisli čuda, obučena normalno :P


a i ova je dosadna ko voda u cipelama
 

Back
Top