NATALNI HOROSKOP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ne plasim se porodjaja kao porodjaja...mislim plasim se malo, ali znam da je to nesto sto se pretrpi i za to se dobije najlepsa nagrada...jedva cekam da uzmem svog bebca u ruke i privijem na grudi...nego...neznam...ni sama neznam kakav je strah u pitanju...."dal` ce sa bebicom na porodjaju biti sve dobro i da ce mi biti ziva i zdrava"...a trudnoca nije odrzavana i sve vreme je sve super proteklo, ali sam pre ove trudnoce imala jedan spontani pa sam se cele ove trudnoce molila da sve bude kako treba...U svakom slucaju havala na brzom odgovoru i posvecenom vremenu!:)
I usput, da li ce mi u braku biti uvek ovako lepo(da li cemo se uvek ovako lepo slagati) (ako to mozes da mi kazes)? HVALA TI:)
 
Ma ne plasim se porodjaja kao porodjaja...mislim plasim se malo, ali znam da je to nesto sto se pretrpi i za to se dobije najlepsa nagrada...jedva cekam da uzmem svog bebca u ruke i privijem na grudi...nego...neznam...ni sama neznam kakav je strah u pitanju...."dal` ce sa bebicom na porodjaju biti sve dobro i da ce mi biti ziva i zdrava"...a trudnoca nije odrzavana i sve vreme je sve super proteklo, ali sam pre ove trudnoce imala jedan spontani pa sam se cele ove trudnoce molila da sve bude kako treba...U svakom slucaju havala na brzom odgovoru i posvecenom vremenu!:)
I usput, da li ce mi u braku biti uvek ovako lepo(da li cemo se uvek ovako lepo slagati) (ako to mozes da mi kazes)? HVALA TI:)

ok, videla sam da je bilo nekih problema po aspektima i tvoj strah ima veze sa tim spontanim, ubacicu ti odgovor na natalne karte u slikama, kad nocas bude moj vrtirep zaspao jer ludi po kuci sada, reci cu ti i za brak, nema problema, samo moram kasnije..i tamo
 
Eto mene, virnula sam samo da vidim da li si mi nesto pisala, cini mi se da nisam videla ni u "natalne karte u slikama"?!
Nemoj da mislis da te pozurujem, vidim da stvarno hoces svima da se posvetis, nego me interesuje, da mozda ja nisam videla tvoj odgovor za mene, a da je vec postavljen?!
Saljem ti veliki cmok i hvala ti opet!!!
 
Eto mene, virnula sam samo da vidim da li si mi nesto pisala, cini mi se da nisam videla ni u "natalne karte u slikama"?!
Nemoj da mislis da te pozurujem, vidim da stvarno hoces svima da se posvetis, nego me interesuje, da mozda ja nisam videla tvoj odgovor za mene, a da je vec postavljen?!
Saljem ti veliki cmok i hvala ti opet!!!

Dodjoh do tebe, i padoh u komu, umesto da uspavam dete, ja se komirah..

da te ne prebacujem tamo sada, kako si imala spontani realno je da si se plasila i sada ali je Saturn bio u 11 polju pa je bio pozitivan sa mesecom u Ovnu i nije smetao drugoj trudnoci a tvojim planetama u Biku je izasao vecinom iz kvadrata..plasis se neizvesnosti jer saturn kvadratira Sunce, strepis ali to radi svaka trudna zena pred porodjaj i kad pomisli da li je sve ok sa bebom..da je bas bilo problema zar mislis da ti ne bi rekli doktori, posebno na ultra-zvuku..znaci opusti se...dete ce biti obelezeno marsom u Ovnu, sto tebi mozda ne znaci puno ali znaci onima koji ovo citaju i prate, pa zato pisem i saturn mu u globalu nece smetati kad bude bio u devici tokom godinu,dve naredne, mada ce to zavisiti tek od njegovog horoskopa, zato sada ne brini unapred i ne stresiraj sebe ni njega..Ti mozes da budes malo opterecenija, da se duze poradjas ili da to dozivis kao opterecenje, mozda se bude polemisalo oko normalnog ili hirurskog porodjaja, ali u svakom slucaju to nije nikakav alarm (ima onih koje traze da se porode carskim rezom, da se ne muce ili su im karlicni putevi uski pa lekari predloze ili se beba nije okrenula pa da to rese primene carski rez i sl). kako si imala spontani , verovatno izmedju 24-27 godine, mislim da i ne moras da se plasis preterano. Hormoni ce ti biti nestabilni neko vreme i ti malo napetija i nervozna, neispavana, no ako ti kazem da sledi jos jedno oko tvoje 30-32 godine, bice ti lakse...

za uporedno slaganje sa partnerom, ostavices podatke na uporednim horoskopima, ali ne vidim razlog da se nesto u vasem odnosu menja u braku, saturn je vama povoljan i ovo dete je plod ljubavi i obostrane potrebe za porodicom...
 
Koliko je vas razvod neminovan? Da li je poceo i kada?
Pitam... jer... vas odnos je sa astroloskog aspekta jako harmonicno prikazan a trenutno vas drmaju PRETESKI tranziti, pa zelim samo upozoriti da ne radis sta ishitreno....
Extra sam tanka s vremenom ali me bas nesto pogodi ovo...
Evo pocuj :-)
Ti si strelac vodolijica, sa mesecom u vagici. Bez partnera u zivotu ti je jako tesko, zaista si sa sunce venera konjunkcijom (sunce vladar dc-a) stvorena da imas nekog pored sebe, kakav god da je, ali ti sama po sebi lakse ces podneti zivot koegzistirajuci sa nekim. Tvoj suprug je sa sva tri vladara smesten u tvoju 10tu kucu. Derivatnim sistemom to je njegova cetvrta i zaista pokazuje bolestan odnos prema domu (najcesce prenaglasena vezanost za majku iz ostatka tvojih postova zakljucih da je sestra u pitanju).... Vidis Vera astrologija je nasa licna percepcija, ...nakon sto sam otvorila kartu tvog supruga... te veze izmedju njega i sestre -narocito bolesnog tipa -NEMA.... dakle ne zelim da ti kazem da je to tvoja projekcija, ali kao i lepota, ona je u ocima onog koji posmatra.... tako i ovo... verovatno ti imas drugacije stavove prema svojoj familiji, kao i u zivotu uopste (a kako i ne bi s ovako naglasenim intelektom), tako da je tebi njegova veza apsolutno patoloska... ali nije... zaista!
Da su prethodne godine bile teske i u potpunosti revolucionarne za tebe u to ni ne sumnjam jer je pluton pregazio stelijum u 10om i ovo su godine kada si se ti u potpunosti transformisala kao licnost (20te i 30te su za tebe nebo i zemlja)
Ono sto te sad dira jeste tranzitni uran (planeta reskih odluka i svake vrste naglosti) koja kvadratira vladara 7me kuce -zaista ukazujuci na razvod :-(
Zasto mi je zao.... pa zato sto ako gledam ovaj stelijum u 10om, koji nije nicim ugrozen nego je u progresivnom strelcu, ovo samo govori da vi imate ogromnu sansu izgraditi negde svoj lepi dom... potpuno neugrozen bilo cim drugim...gde -pa s obzirom na jupija u prvom i marsa u sedistu -definitivno u nekom inostranstvu gde bi ovaj pakao u tvojoj glavi verovatno minuo. (on takodje ima jupitera u devetom)

Neptun na ac-u trenutno ti nece pomoci da donosis racionalne odluke ..jos neko vreme jer je to spora planeta, saturn u 7oj trazi razvod, ali uz silne probleme jer kvadratira cudo zivo, i to ce isto potrajati
Gledaj sad da se posvetis vracanju svih prijatelja koje si pogubila, jer ce tranzitni jupi kroz 11to da ti pomogne to da ostvaris. Donece ti nove ljude u zivot ako mu dopustis (uran trigon saturn vladar 11te u petoj). Ako je ovo tacno vreme rodjenja saturn ti kvadrira merkur -neki problem sa decom/detetom postoji te se posveti tome
Tvoj muz je blizanac skorpija, i sunce i vladar asc-a u osmoj...brrrr sto ih ne volim takve... okrenut je sexu, tvom novcu, verovatno je imao koju operaciju u zivotu (kvadrat plutona i urana na vladara dc-a) ili slomio ruku (blizanac vlada rukama)
Nakon tvojih par postova sam ocekivala da zaista zateknem neki tvrdicluk na slici, ili egoizam... ali nisam... SVE licne planete su na tvojoj strani -on zaista NE MOZE biti egoista kakav sam iz tvojih postova razumela da jeste. E sad ide deo koji me je frapirao -vladar njegovog dc-a koji opisuje tebe je lepi i zemljani bik -to su najstabilniji brakovi ako aspekti dozvole. Vladar venerica je u tom istom biku -ljubav koju oseca prema tebi jednostavno ne moze biti jaca i stabilnija, nego je problem sto on tebe vidi kao egocentricnu osobu (vladar prve u prvoj prema derivatnom sistemu) te ti tu ljubav najverovatnije ne mozes najbolje da vidis/osetis... dakle zaista fali neki komad puzle :???:
Kao i kod tebe, njegov prvi brak je opisan IZRAZITO dobrim aspektima, izuzev opozicije sa neptunom koja govori o tome da te on idealizovao, pa stoga verovatno misli da si skoncentrisana na sebe. Dakle ista distorzija kao i kod tebe, samo u nekom drugom smeru. Nisi ti ego manijak, nego te je on uzdigao u zvezde na pocetku, pa se verovatno sokirao kad su neptunove cvike spale. Ono sto mi je odvratno je sto iz njegovog charta je veoma jasno da si ti njegova finansijska potpora :-( Pretpostavljam da dodjes imucna, ili bar u nekim njegovim okvirima je to tako jer tvoje pare prikazane merkurom su u raku -poticu od tvoje familije, pored jupitera a on zaista hoce da da pozamasne svote.
E sad sta je njemu donelo ovu mizeriju, pa isto uran -opozicija natalnom uranu koji je vladar cetvrte -kraj doma onakvog kakvog ga je znao -dakle isti je napustio... kad su stvari bolje ljudi mogu da imaju preseljenje pod istim tranzitom. E sad,... delikatno pitanje: da li si sigurna da ne postoji druga zena? Zato sto taj isti uran radi sextil sa venerom a to ce sad skoro da bude i trigon jupi-venera.... ne kazem da jeste tako, samo pitam da li si sigurna... jer to su dva bas lepa tranzita... mogu se super iskoristiti da vi restruktuirate vas odnos jer si ti njegova venera...jerbo ako nisi ti...nesto drugo mora biti
Evo gledam vasu sinastriju, napeta je ubi' boze... medjutim toliko su lepi i kompozit i davison, kao i vase sedme kuce da sve sto treba da razumete jeste da je jedno zariste trenutno aktivirano tranzitnim uranom i da se potrudite da se stripite a ne da kujete nista dok je vruce... mislim prosto da biste se vise namucili tom putanjom. Sto te pre svega toliko muci razvod? Pa ako je otisao, vec si slobodna, dakle sve ti je omoguceno, pretpostavljam da nemas trenutne finansijske obaveze prema njemu.... ne znam kako drugacije da ti predocim, zbog saturna koji ti je u sedmoj bi u toku razvoda koji pocne sad nagrabusila verovatno... ne znam kako jer ne znam celu pricu, ali bolje ostavi to samo jos malo, a ako se predomislite tim bolje
U kompozitu vladar sedme kuce je u devetoj ali u sedistu u zemljanoj devici pored sucna u fenomenalnom zemljanom trigonu. Merkur NIJE spaljen od sunca U trigonu ucestvuju mesec-emocije, saturn -dugotrajnost, sunce -sustina svakog odnosa i vladar sedme kuce -bolje od toga ne moze!
Ovde jedini problem koji trenutno vidim je saturn koji prelazi preko jako napetog marsa koji u kompozitu vlada vasim domom -rusi ga...ali saturn moze i da uci, asketizmu, odricanju, davanju....saturn je u opoziciji sa venerom (potrajace ja mislim do polovine godine) koja je vladar vaseg petog i prirodni vladar ljubavi -hladi vas oboje, verovatno ste zato sposobni da dignete ruke ko' da se niste sreli
U sinastriji vladar njegove kuce braka ima sextil sa saturnom -trajnost, ali i izdrzljivost da se prepreke prevazidju... medjutim tvoje sunce -vladar sedme je kvadrirano od njegovog uran/plutona. Vas ce svaki tranzit urana JAKO uznemiriti i potresti...ali... to je samo jedna planeta +upravo ti je to predoceno. Ne kazem ti ja da trpis ti sad nesto... nego da ne potezes razvod jer pitanje licne slobode NIJE ugrozeno, tako da je sam razvod samo zelja tvog urana da srusi sve sto postoji trenutno -red alert!
Davison chart -opet zemljani trigon -opet vladar sedme-sada saturn, mesec vladar prve, sunce i merkur opet u sedistu. Aman ovo je bas dobro. Na zalost uran je na ic-u i rusi dom... to se da kompenzovati sto cescim selidbama, kupovinom svih glupih elektronskih gadgets jer uran upravo njih simbolise... ne mogu cak da kazem da neces imati mira dok saturn ne napusti devicu, neces imati mira dok ne pregazi ovaj ic... medjutim negde tamo bilo bi sunce za vas dvoje i to bas jako...venera jupi konjunkcija u skorpiji -velika i duboka ljubav. Vec od februrara tranz jupi ce se pridruziti vasem zemljanom trigonu, istovremeno iz treceg polja tvog muza ce naciniti trigon na veneru, pa na uran -dakle mogucnost da obnovi dom sa tobom definitivno postoji... tvoj nagon za rusenjem istog bice izrazeniji nego ikad...

Eto ja sam samo htela da ti pruzim sve mogucnosti, svako drugo misljenje je dobrodoslo jer je tema bas nekako nezahvalna, a moj odgovor mi zvuci nesuvislo u trenutku...

Sta god se desi i sta god da odlucis sve najbolje!

Od srca ti se zahvaljujem .Mada se trudim da kao vernik odbacim verovanje u astrologiju , opet sam se upecala...
A sada posto je proslo neko vreme mogu ti reci - da ja volim njega (nisam zaljubljena) , ali ne zelim da zivim sa njim.Verujem da ni on ne zeli da zivi sa nama zato sto je i do sad u domu vise bio gost.
Obzirom da imamo dvoje dece , moracemo da saradjujemo i naravno da se dogovaramo u vezi svega sto se tice njih dvoje...to znaci da ga ne mogu izbrisati iz zivota.
On zeli da zivi negde na planini i zivotari.Kad sam rekla za njega da je egoista , nije to bila prava rec.Vec sam mislila da-nece da se zrtvuje radi svoje dece(, ako covek koji je presao 40 i ima malu decu odbija da se zaposli, nece ni po kuci da pomaze , ceka da mu neko nesto da(-da ima za pice i cigare), neko koga mrzi da se poigra sa svojom decom ..itd..)
A ja stremim dobrom obrazovanju dece i eventualno nekom inostranstvu.Mozda mozemo ostati u nekim normalnim odnosima ovako razdvojeni ?
Za sada trazim posao , (on mi za ovo vreme nije dao nista novca,) i molim te da mi vidis da li postoji kakva sansa i u kojoj oblasti ?
Razvod mi vise treba zato da bi dobila deciji dodatak, ali i da ga neko natera da izvrsava svoje obaveze prema deci (finansijske ).Jos niko nije nista predao za razvod.Ja necu, ali on trazi da vodi decu kod njegovih , a i u tu selendru da ih vodi , pa cemo to verovatno resavati preko suda.
Molim te jos jednom pogledni ako imas volje.
 
Od srca ti se zahvaljujem
Drago mi je ako sam bila od pomoci
Mada se trudim da kao vernik odbacim verovanje u astrologiju
Drugo ne negira prvo!
A ja stremim dobrom obrazovanju dece i eventualno nekom inostranstvu.
Inostranstvo je jako dobra opcija sa tvojim chartom. Kada -pa za neke 3-4 godine kada tr uran napravi trigon sa natalnim marsom. Jupiter ce biti na uranu i ulaziti u ovna delujuci jace na vladara devete. Medjutim do tada ce jos moooooore stvari da se izdesava jer ce uran svasta izaktivirati.
Ti trenutno zelis verovatno sto dalje -drugi kontinent?! jer je neptun na mc-u, pa on ljude u mislima tera u naaaaaaaaajdalje coskove uma.
Mozda mozemo ostati u nekim normalnim odnosima ovako razdvojeni ?
Ovo draga moja ne zavisi od horoskopa :razz:
Za sada trazim posao , (on mi za ovo vreme nije dao nista novca,) i molim te da mi vidis da li postoji kakva sansa i u kojoj oblasti ?
Posao prikazan mesecom u vagi -usluzna delatnost, sextil sa venerom kroz zene ili sa zenama (dakle kozmeticki saloni i slicne stvari su u opciji) na zalost pored urana on nece i ne moze da bude stalan pa bi bilo dobro honorarno delati, dok se ne izboris za mogucnost aktivacije desete kuce -karijera u kojoj ti je sunce
Novac -mars -u drugom braku i u inostranstvu
Doba za posao- na zalost ako ga trenutno nema... postojace problemi jos neko vreme (tek da se pripremis) jer saturn trenutno kvadrira mc osu i stelijum na njoj a posle i celo deseto polje :-(

Moraces jos neko vreme da se strpis, ali nemam trenutno toliko vremena da idem kroz solarne/lunarne nego tranzite, dakle molim druge da se PRIKLJUCE TEMI!!!!
Jos niko nije nista predao za razvod.Ja necu, ali on trazi da vodi decu kod njegovih
Uffff da -to bi isto bilo dejstvo ovog nesrecnog saturna koji ubi' Boze koci na svim planovima... proci ce... sta da ti kazem :?

Srecno, web
 
Dok budem strpljivo cekala da sve dodje na svoje , trebalo bi u necemu da se usavrsavam, vezbam , uchim ...sta je to cime cu se baviti ? Kakva je to moja toliko dugo ocekivana karijera ?
Gde u inostranstvu , koji jezik da uchim ? Ako se razvedem onda deca nece moci u inostranstvo (otac njihov se nikad ne bi slozio ).
Koliko dugo ce taj Saturn da kvadrira , jer ne mozemo vishe da zivimo od penzije mojih roditelja.Stalno nesto pocinjem honorarno i to kratko traje , a pare su mizerija...
Ako moze neko da mi odgovori ................evo mojih podataka 09.12.1974. u Beogradu u 11.00
 
Zanima me koliko znaci razlika 2 minute za natalnu kartu, posto nisam sigurna dal sam se rodila u 14.30 ili 14.32 a ni majka nije sigurna a nikako da nadjem onaj kartoncic sa tim podatcima :-( ???

Uradila sam si dve karte :D, vidim neke razlike su ali to meni bas ne znaci puno posto nemam pojma o astrologiji.
 
svi su uglavnom mlađe populacije na ovom sajtu,ja se osećam mlado ali datum u krštenici to demantuje,pa mi recite,normalno ako znate i hoćete šta će se dešavati na mom poslovno-finansijskom planu tekuće godine:27.10.1961god u 19h i 55 min,u Loznici,živim u Pančevu,hvala!:confused:
 
svi su uglavnom mlađe populacije na ovom sajtu,ja se osećam mlado ali datum u krštenici to demantuje,pa mi recite,normalno ako znate i hoćete šta će se dešavati na mom poslovno-finansijskom planu tekuće godine:27.10.1961god u 19h i 55 min,u Loznici,živim u Pančevu,hvala!:confused:

Postavio sam ti natalnu kartu -

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=tw2file27qX4y-u1184572197&nhor=69

Nadležni astrolozi sa foruma će ti odgovoriti kad budu imali vremena, kao i uvek.
 
Zanima me koliko znaci razlika 2 minute za natalnu kartu, posto nisam sigurna dal sam se rodila u 14.30 ili 14.32 a ni majka nije sigurna a nikako da nadjem onaj kartoncic sa tim podatcima :-( ???

Uradila sam si dve karte :D, vidim neke razlike su ali to meni bas ne znaci puno posto nemam pojma o astrologiji.

2 minuta zaista ne remete situaciju u natalnoj karti, ne brini se
 
Postavio sam ti natalnu kartu -

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=tw2file27qX4y-u1184572197&nhor=69

Nadležni astrolozi sa foruma će ti odgovoriti kad budu imali vremena, kao i uvek.

Stevi, kad se vec toliko trudis, hajde drugi put kad pitanje postave ovako jasno, kad im uradis kartu bar je odmah prebaci na odgovarajucu temu a njima ostavi obavestenje gde je i zasto premestena, da je tamo traze. Ovo je cisto pitanje ili za novac ili za profeiju, pa cak, ako cemo direktno, bilo bi za temu Solarni horoskopi i prognoze...pozz
 
Stevi, kad se vec toliko trudis, hajde drugi put kad pitanje postave ovako jasno, kad im uradis kartu bar je odmah prebaci na odgovarajucu temu a njima ostavi obavestenje gde je i zasto premestena, da je tamo traze. Ovo je cisto pitanje ili za novac ili za profeiju, pa cak, ako cemo direktno, bilo bi za temu Solarni horoskopi i prognoze...pozz

ok, dogovoreno... Inače, ne vidim nigde topik "Solarni horoskopi i prognoze"... Da nisi možda mislila na - "Profesionalna orijentacija i natal" ?
 
ok, dogovoreno... Inače, ne vidim nigde topik "Solarni horoskopi i prognoze"... Da nisi možda mislila na - "Profesionalna orijentacija i natal" ?

Ima na osnovnoj strani solarni horoskopi, dve teme ali kako zahtevaju mnogo truda i rada retko ko da moze da prati necije stanje na bilo kojem polju u narednim godinama, pitanje je bas direktno vezano za tu temu, nego, prebaci bar na polje novac ili profesionalnu orjentaciju, da mu se pogledaju tranziti kad se javi i bude ljubazan da kaze cime se bavi i sta mu to tacno treba da se proprati
 
Prvo pozdrav svima, vec dugo vas citam pa bih da upitam sta mene ceka, interesuje me nesto o meni kao osobi i naravno sta me ceka po pitanju braka, dece...ako nadjete vremena bila bih vam zahvalna. Evo karte ako sam dobro sledila uputstva pojavice se:) .Hvala unapred.
 
Zaboravih da kazem, nisam u vezi, zavrsila sam sa dugom vezom pre mesec dana.

samo da napomenem, da nije sad, veza bi svakako morala da pukne u nekom narednom periodu jer kod tebe sve ono sto zapocnes pre 29-30-te godine moze da se izjalovi, ma koliko vodilo ozbiljnosti i zajednickom bracnom ili vanbracnom zivotu.Pogledacu kasnije u toku dana kako stoji razvoj situacije za dalje..samo da znas da je pitanje vidjeno...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top