Natalne karte - analiza

opala:
pula, za negdje 10 dana bi trebao biti rok.

Izadji na rok, i nemoj slucajno da se oblacis sexy, dekoltei minitji i te seme, obuci se pristojno, zakopcaj se do grla, dugacka suknja i ravne cipele, i nemoj da se sminkas...
nije zbog utiska na profesore, vec vise zbog tebe,jer ces onda misliti na znanje a ne na sebe i svoj izgled:))
i vidim da ces da polozis, samo da te ne zezne to sto ces bas tog dana pozeleti da izgledas sexy, pa se seti toga i nemoj ni slucajno...:)
to ti je najbolji dan da polozis ispit 19 okt:)
 
opala:
Upravo to! To je bilo onako slučajno nabačeno ili mi se namjerno iz nekog razloga smjestila u moj život? :-?

ne sekiraj se, jer tog dana ce biti dobro raspolozen i seti se sta sam ti rekla u vezi izgleda...
i misli na ono sto znas , nemoj da mislis na strah ...tebe vise muci to sto se prepadnes pa sve zaboravis pa se smotas...nego sto te muci gradivo....zato sto ti znas a ne znas da znas:)))
 
beba_toronto:
Izadji na rok, i nemoj slucajno da se oblacis sexy, dekoltei minitji i te seme, obuci se pristojno, zakopcaj se do grla, dugacka suknja i ravne cipele, i nemoj da se sminkas...
nije zbog utiska na profesore, vec vise zbog tebe,jer ces onda misliti na znanje a ne na sebe i svoj izgled:))
i vidim da ces da polozis, samo da te ne zezne to sto ces bas tog dana pozeleti da izgledas sexy, pa se seti toga i nemoj ni slucajno...:)
to ti je najbolji dan da polozis ispit 19 okt:)

Neću zaboraviti, sve samo da prođem :-D. Hvala,puno,puno,puno :D
 
Evo Antonela ja se osecam pozvano da kazem da ti je Jupiter na 26* Strelca na centru galaksije, vladar 5 kuce na vrhu je 5 kuce u kojoj imas stelijum, dakle ti zivis za zezanje i ljubav, mada sa Neptunom na vrhu 5 ima tu i nekih prevara... Da nisi ti neka prevarantkinja? :grin: A asc ti je na Regulusu...
 
Jamacha:
Evo Antonela ja se osecam pozvano da kazem da ti je Jupiter na 26* Strelca na centru galaksije, vladar 5 kuce na vrhu je 5 kuce u kojoj imas stelijum, dakle ti zivis za zezanje i ljubav, mada sa Neptunom na vrhu 5 ima tu i nekih prevara... Da nisi ti neka prevarantkinja? :grin: A asc ti je na Regulusu...

sta znaci asc na regulusu?

i sta znaci kad se poredjaju u liniju ovako planete asc.konj.tranzitni Uran - opozicija natalni Uran kon. natalni Pluton konj. tranzitni Saturn...naravno konj. dsc:)))
konjukcije egzaktne orb najvise 2 stepena
?
to ce biti meni negde oko 9. oktobra 2008...za tacno 2 godine od danas
 
Vidi ovo Jamacha ovo je strasno:((((

09.10.2008Tranzit.JPG
 
Jamacha:
Evo Antonela ja se osecam pozvano da kazem da ti je Jupiter na 26* Strelca na centru galaksije, vladar 5 kuce na vrhu je 5 kuce u kojoj imas stelijum, dakle ti zivis za zezanje i ljubav, mada sa Neptunom na vrhu 5 ima tu i nekih prevara... Da nisi ti neka prevarantkinja? :grin: A asc ti je na Regulusu...

Ej pa to i ja znam ali HVALA u svakom slucaju! :-)
Mada mi taj centar galaksije uopste nije jasan, ajd ako si in the mood pojasni mi malo kako on u stvari deluje?
Prevarantkinja sam opasna hahaha.. mada mislim da mi taj Neptun vise donosi neke iluzije, sta ti mislis jel moze to biti?
A asc na Regulusu...pa videcemo sta ce mi doneti
Sloba je koliko ja znam imao Bika na asc..
E i jos nesto... sta znaci to sto su mi sve planete ispod horizonta?
 
Antoanela:
Ej pa to i ja znam ali HVALA u svakom slucaju! :-)
Mada mi taj centar galaksije uopste nije jasan, ajd ako si in the mood pojasni mi malo kako on u stvari deluje?
Prevarantkinja sam opasna hahaha.. mada mislim da mi taj Neptun vise donosi neke iluzije, sta ti mislis jel moze to biti?
A asc na Regulusu...pa videcemo sta ce mi doneti
Sloba je koliko ja znam imao Bika na asc..
E i jos nesto... sta znaci to sto su mi sve planete ispod horizonta?

Centar galaksije znaci znanje i prosvetljenje, otvaranje uma itd..sve u tom smislu...

evo bila je cela tema o tome, evo ti link

http://forum.krstarica.com/threads/90404&highlight=centar+galaksije
 

Back
Top