Natalne karte - analiza

Ako neko stvarno ima nameru da odgovara svim ovim ljudima, evo i mojih podataka:
24.12.1982. 00:07 Backa Palanka
Znam da treba postaviti konkretno pitanje, al mene interesuje sve pomalo, pa tako... bicu zahvalna za bilo kakvu interpretaciju :)
 
silko----uopsteno:SO u Raku ima snaznu potrebu za sigurnoscu.ponasas se zastitnicki prema svima,posebno prema onima koje volis.Rezervisanost prema poznanstvima,bezanje od guzve.SO opozicija MO daje malu emot. nestabilnost.SOsekstil MA daje jaku energiju,snazno osecanje casti i integriteta,brzo donosis odluke.SO trigon UR -snazna intuicija,masta,tacna predosecanja.dramaticne odluke,sve menjas u trenu.SOkvadrat PL daje svojeglavost i buntovnost.MOu strelcu daje idealisticku prirodu,nezavisnost,nesputanost.Mozda su tvoje strasti i emocije pomalo nejasne i nestabilne.MO u opoziciji sa SO je aspekt koji pojacanu osetljivost zdravlja,malo brojnije zivotne krize.MOu trigonu sa VE daje prijatnost,vedrinu,takticnost
 
MO tigon JU daje emotivnost,ne planiras mnogo,aspekt dobar za putovanja.ME u Blizancima dajev zdravo rezonovanje,logicko razmisljanje.Realan,radoznao.,dobar ali proracunat govornik,na sve reagujes,radis vise stvari istovremeno.MEsekstil VE je spoj izmedju lepog ikorisnog,diplomaticnost.MEsekstil JU daje zelju za uspehom,ali ne izvlacis velike koristi od svog rada.MEopoz.NE ponekad verujes u lazi i zablude.VEu Lavu daje prefinjen ukus,visoke kriterijume,ne predajes se lako,ne das svoju paznju nekom ko ce te polovicno zadovoljiti.VE trigon MO divan aspekt sta reci....VEsekstil ME daje ono sto zovemo mladost-ludost,mozda neku povrsnost u mladosti,kasnije sazrevanje.VEtrigon MA ..strastvenost,dugotrajne ljubavi i prijateljstva.VEtrigon JU kakav si ti srecnik,samo ne budi neskroman.VE trigon NE te usmerava ka sebi i jakim unutrasnjim dozivljajima,postavljas sebi prevelike ciljeve,a i zene te vole. Podznak daje ponos,magnetizam,samopouzdanje,polet,optimizam.isuvise drzis do sebe,i ne podnosis niske udarce.Ne potpadas lako pod tudji uticaj,nekada si malo arogantan.VE ti daje veselu narav i generalno srecu u zivotu.-----TOLIKO ZA SADA IZ OBDANISTA
 
Pa hajde da pokusam.Dugo sam pravio kulu od karata,pa vetar dune i nema nicega i 100 puta kretao od nule.Mozdani udar,dobio otkaz posle,ostavila me devojka.Pa me interesuje ima li necega pozitivnog cemu mogu da se nadam u skorijoj buducnosti?Rodjen sam 22.11.1974,03.45 u Beogradu.
A da imam 7 planeta u vodi koje me tako koce u zivotu.Kako da prevazidjem negativne aspekte u mojoj natalnoj karti?Laicko pitanje ali molim odgovor dobri ljudi zvezdotocci.Mozete mi pisati i na mejl
spavach@gmail.comZnaci karijera,om,porodica i ah ta blagoslovena ljubav...
 

Back
Top