Natalne karte - analiza

Mala rekapitulacija: Kao Kraba, Leptir01, Love_girl , Crocodile, Biklav,Ljubicaaa,TMX,Anchi 97, Jewel , TuznaBeba ,Max Rockatansky, Majoneza i Anakin - to je kraj liste za sad! Još 13 horoskopa, pa onda drugi krug..
Pozdrav svima!!!8)

P.S. Sledi jedan sportski horoskop, a ja mnogo...ali baš mnogo volem naše odbojkašice!!!:lol:
 
Pošto me mnogo pitate evo vam onoga što mene još zanima!!!
Dakle da ne bih bio stereotipan kao ostali možete napisati i sledeće veoma bitne stvari o sebi a to su:
- da li konzumirate alkohol, koliko, sa kim i koliko puta..dal dnevno, mesečno ili godišnje?Pri tom da li volite PIVO, MARTINI, VOTKU, TEKILU, CRNO VINO ili nešto lepše..recimo APSINT? Da li uz konzumirani alkohol koristite i lekove za opuštanje, za depresiju ili antibiotike? Volite da pijete pre jela, za vreme ili posle..ima i onih koji piju da bi smršali, kao i onih kojima je to način života..Da li to radite samo kada gledate utakmice i uz kikiriki, čips ili kokice? Da li to radite kada trebate nešto važno da kažete drugoj strani ili..? Nekome je to možda i jedini mogući način da priđu poželjnoj devojci ili mladiću - kad i zbog čega to radite? Da li se osećate prijatno zbog toga? Ili vas uvek na to drugi teraju?
- da li se fiksate, uzimate tablete ili ušmrkujete? Volite nargile..? Umesto cigara se vikendom zaboravite i zapalite pokoji đoint..Ma travu pušite samo nekoliko dana pred ispit zbog koncetracije? Ušmrkujete belo samo subotom da bi ste stigli na svih 19 zacrtanih mesta? Terate od sebe maglu..? Nemate šta drugo da radite ili vam je jednostavno sve drugo dosadno? Volite da sve vreme lebdite! Da bi ste se odbranili od nekog tripa?? Šta uzimate, kakav je baš vama osećaj i šta vas tera da baš to radite? Da li mislite da ste se na taj način odbranili od sudbine? Naterao vas na konzumaciju dečko ili devojčica..?! Samo uz neki dop možete da doživite orgazam? Ili vam je jednostavno lepši sav ovaj bedni život uz neki od istih..? Čitali ste Kastanj.. i shvatili da je to jedini način da postanete stvarno moćni i odete u neke više svetove? Ma jednostavno znate da ste jači od toga - uzmete eto samo da probate (jer naravno već svi okolo vas na žurci uzimaju nešto..), i nećete više nikad..do sledeće iste takve žurke! Živite 200 na sat i sad je to hit!! Mnogo ste bolji ljubavnik uz isti..!? On ili ona neće biti sa vama ako ne uzmete? Malo hemije ovamo ili onamo nikako ne može škoditi - pa pogledajte samo šta radi ona coca-cola!! Uzimate da bi ste shvatili kako je onim nesrećnicima koje vidite po haustorima..Predozirao vam se neko jako blizak, pa sad želite da mu se što pre pridružite, a ne znate neki drugi način..Jednostavno mrzite sebe i onda se svaki dan kažnjavate!! Vaši roditelji imaju previše sreće u životu, a vi je pre početka uzimanja niste imali?! Šta fali onom Aci Lukasu - vidi kako čovek izgleda i kako je uspešan, što ne bih i ja? Komšinica ili komšija su mi non-stop na tome i dobro se provode..Najbolji drug ili drugarica mi kažu da je to super!! Ma neće mene više ovi ASTROLOZI zajebavati - sad ću jedan dop da uzmem i idem ja u raj!!
- da li ste zavisni od seksa? Koliko vam je puta dnevno, nedeljno ili mesečno, godišnje potrebno?? Volite to da radite sa partnerom, sa komšijom ili komšinicom, sa udatim ili udatom, sa nekim detetom ili starom osobom? Da li to radite na javnom mestu? Ili vas jedino privlači veliki vodeni bračni krevet!! Da li obožavate da radite to u prirodi ( po mogućstvu bez krpelja, komaraca i ostalih dosadnih sitnih životinjica), na plaži ili tašmajdanskom parku, na Keju oslobođenja ili na Topčideru kod onog starog drveta..na nekom mostu ili podrumu, u pauzi između časova, u WC-u, na žurci za vreme plesa ili u magli i na snegu? Volite to da radite na svim mestima i u svakom vremenu..ma ne možete bez toga i po ceo dan i noć samo o tome razmišljate!! Objasnite šta očekujete od seksa! Da li je to za vas minut opuštanja, isprobavanje jačine svog ega, packa bolesno zaljubljenoj drugarici ili mogućnost za bolji posao..želja da rodite jedno malo, slatko detence..vaše približavanje Bogu ili nekom..neophodna fizička aktivnost ili jednostavno fiziološka potreba? Način da astrologu platite već urađeni horoskop?! Volite grupnjake ili sa istim polom, zašto da ne incest??? Eto i to je način da se pobegne od sudbine, ako svakog dana uradim to sa nekim drugim!!!

Znači lepo vas molim da budete detaljni kad mi na private dajete podatke o sebi - to mi može jako pomoći da vam zaista i pomognem svojim savetom o vašem budućem životu!!!
Unapred zahvalan i sve vas ja puno volim...i crne i bele, a posebno žute i crvene, zelene i plave još nisam u dovoljnoj meri upoznao pa eto...
Puno pozdrava veseloj astropublici i dobar provod vam želim večeras!!!8-)
 
Hehehehehe, e Silko sta ti bi jos se valjam od smeha.
Aj da ti odgovorim, Ne pijem, ne drogiram se. Volim Sex ali mi je mazenje vaznije i potrebnije. Postoje samo 2 stvari od kojih sam zavisna i bez kojih ne mogu da zivim: COKOLADA i CAPOEIRA.
I dalje ne znam koja je svrha ovog tvog pisanja i mog citanja ali nije vazno. Lepo sam se provela....:D
 
Uf Silko bas si devijantan.:) Nadam se da ce taj drugi krug uskoro... Ranije sam pio na zurkama, ali je alkohol prestao da me oraspolozava ( valjda sam otupeo ). Sada skoro i da ne pijem, osim crnog vina. Droge ne konzumiram... Sex... valjalo bi da ga je vise...
 
Sal:
hy,i ja volim astrologiju,samo ne razumem vise nista otkako se bave i kurta i murta tim recimo hobijem-da bi mlatnuli novac od napacenih dusha! inace ja sam rodj. 03 .03 .1974 u 21.30h-sarajevo-ako ne shkodi a sve shto ne shkodi-koristi! pa ovaj...vidim da ima tu simpaticnih astrologa pa... ;)


Ne mogu ti opisati koliko čekam da ti gospodin ASTROLOG napiše bilo šta o tebi
jer i pored toga sam već iz tvojih postova skapirao kakva si osoba....
Mogu ti reći dve osobine koje imaš ali znajući tvoju reakciju unapred i odgovor
koji ćeš dati jer si osoba koja se ponavja u svom cinizmu....
 
Za Kao Krabu..Gledam tvoju natalnu kartu i prisećam se svoje davne prošlosti..Eh taj setni rak u meni!

«Sećam se da sam sa 10-tak godina gledao odbojkašku utakmicu u jednoj našoj dvorani i ono što me je i tada najviše dojmilo bile su NOGE...

Odbojkašice imaju tako lepe, naočite i jake, a pritom i tako izvajane nožice na kojima skaču li skaču....

Sećam se da sam pošto sam bio sitan i mali, stalno dizao pogled i spuštao ga..To me je toliko dojmilo da i dan danas mislim kako one provode veći vremenski period u vazduhu nego li na zemlji!

Mislim da sam u tom periodu počeo erotski da maštam!! :roll:


Gore – dole, gore-dole...»

..

Pošto sam od onih koji vole da crpe inspiraciju za svaki horoskop koji urade – moram da spomenem da sam danas bio u «Zlatnom papagaju» u Inđiji, i pritom sve vreme gledao u nečije noge (toliko o mojim moralnim nazorima)!! Tako da sam se setio i prethodne priče..

Znam da tvom Jarcu ne prijaju baš ove moje reči, ali ja sam od onih koji sve što im je na srcu i kažu – jer RAK sam..

I tako pred spavanje dok gledam tvoju kartu nešto mi leži na srcu što vidim u svojoj mašti i kao takvo ću ti ga u pesmi i reći:

«Nešto plavo (crno), živahno, krhko
iz snova, iz mašte, milo i lepo,
tako prijatno i iza mrguda – nežno,
nešto vatreno i mnogo čudno,
zamišljeno na ivici kapije, stare
sliva se u mom talasu sjete...»


Sunčev znak je taj stari pesimist JARAC, uz Veneru i Merkur..Ascedent je velikodušna VODOLIJA, a Mesec je u brzom i naglom znaku OVNA..

Rođenje je u ČETVRTAK, uz vladavinu u tom času Jupitera, koji je također u znaku Vodolije.

Sportska određenja su Mars u znaku ŠKORPIJE i na 11 stepeni od MC-a iz devete kuće,Mesec u Ovnu kao i vladalac V kuće Merkur u jakom i strpljivom Jarcu, Venera koja vlada Odbojkom je u skoro kraljevskom krilu Suncu u Jarcu! I drugi vladar odbojke Neptun je također u Jarcu!!! Sve sami jaki znaci i zato ti predviđam uspeh na tom planu i to veliki!!!

Za putovanja ne brini jer su ti oba vladara IX kuće u istoj...

Za ljubav ću da ti pričam sutra – za sad ovoliko..

Veliki pozdrav mojoj večerašnjoj muzi KAO KRABI i samo još jednom da kažem...NASTAVAK SLEDI...
8-)
 
Silko:
Mala rekapitulacija: Kao Kraba, Leptir01, Love_girl , Crocodile, Biklav,Ljubicaaa,TMX,Anchi 97, Jewel , TuznaBeba ,Max Rockatansky, Majoneza i Anakin - to je kraj liste za sad! Još 13 horoskopa, pa onda drugi krug..
Pozdrav svima!!!8)

P.S. Sledi jedan sportski horoskop, a ja mnogo...ali baš mnogo volem naše odbojkašice!!!:lol:
Ova rekapitulacija se ne menja mesecima :roll:
 
po svima i jedno pitanje u zadnja dva dana mi se javljaju preskakanja srca,i svremena na vreme mi se zalupa srce,stamislite zbog cega se to desava.evo bas jutros mie je probudilo iz sna ,a sve to sam imao pre i sada mi se opet vraca a rodjen sam 25.02.1973. u 00.10 u beogradu.i recite mi jel to opasno jako sam uplasen.
 
po svima i jedno pitanje u zadnja dva dana mi se javljaju preskakanja srca,i svremena na vreme mi se zalupa srce,stamislite zbog cega se to desava.evo bas jutros mie je probudilo iz sna ,a sve to sam imao pre i sada mi se opet vraca a rodjen sam 25.02.1973. u 00.10 u beogradu.i recite mi jel to opasno jako sam uplasen.
 
Evo probacu i ja.

Kao sto i samo ime kaze, ja sam skoprija/vaga. 06.11.1969. god. u 5.00, Beograd.

Nesto mi ove godine bas ne ide, ni mentalno, ni fizicki, ni emotivno, a bogami ni finansijski. A kao, kazu, ova godina je godina skorpije. Moram da priznam da ni u cemu nisam to bas onako osetila.

Ako je i neki negativan period, mozete li mi reci dokle to moze da traje?

Sunce,Merkur u Skorpiji, u 1. kuci, Mesec u Devici u 11. kuci, Venera, Jupiter, Uran u 12., Mars u Vodoliji, u 4. kuci, Saturn u Biku u 7. kuci, itd....

Valjda je dovoljno.... Volela bih da cujem razna misljenja
 
po svima i jedno pitanje u zadnja dva dana mi se javljaju preskakanja srca,i svremena na vreme mi se zalupa srce,stamislite zbog cega se to desava.evo bas jutros mie je probudilo iz sna ,a sve to sam imao pre i sada mi se opet vraca a rodjen sam 25.02.1973. u 00.10 u beogradu.i recite mi jel to opasno jako sam uplasen.
 
Mala rekapitulacija: Leptir01, Love_girl , Crocodile, Biklav,Ljubicaaa,TMX,Anchi 97, Jewel , TuznaBeba ,Max Rockatansky, Majoneza i Anakin - to je kraj liste za sad! Još 13 horoskopa, pa onda drugi krug..
Pozdrav svima!!!8-)

P.S. Dugujem i par rečenica o ljubavi Kao Krabi...Biće!!8-)

P.P.S. Za SexyLady2005..koliko li si seksa imala do te godine? Obećavam za tebe lično - obzirom da si među nagrađenima, da ćeš jedina dobiti SEKSUALNI HOROSKOP, sa svim potrebnim..šlag, vezivanje, šamari detaljima!!! Normalno u drugom krugu!!!:lol:
 

Back
Top