Naslovnica dnevnog lista "DANAS": poziv na ubistvo?

axe

imgbin-italian-fascism-national-fascist-party-fascist-symbolism-fasces-axe-logo-G3gWNKt8pCNcR2MbnRCaa2a0p.jpg
 
О каквом то "мом вољеном" трабуњаш - човече ударени у мозак председник државе је председник државе - и ту нема ни "вољени" ни "невољени".
Врло добро сам разумео карикатуру Коракса - и много ми је жао ШТО СЕ ПРОЗЛИО - није некада био такав.
Схвати да чим ти имаш потребу ДА ОБЈАШЊАВАШ шта је карикатуриста хтео да поручи - та карикатура НИЈЕ ДОБРА - НАПРОТИВ !!!
Није он претседник државе, он је више од тога, ако пратиш шта све ради и у шта се све меша. Он је за мене претседник само када дели одликовања и помиловања, а за остало не.

Њега, као узурпатора и кршиоца Устава, ни мало не сматрам претседником. Дражи ми је Устав него тамо нека пролазна личност.
 
Аве Вучићи, авантисти и ботисти те салутат...!
какви вучићи те спопадају, па карикатура, ако је оно карикатура, је у његову корист. народ увек подржава оног ко је у опасности тако да бољу рекламу није пожелети могао. али ако је озбиљна претња у питању онда је она аксел-спрингиер тј аксел-шпрангер веза у питању. а аксе је фашистичка секира швајцарске гарде која је на слици а шпрангер је ангер тј бес тј шиптарска беса. фирма аксел-шпрангер је из швајцарске.
 
Није он претседник државе, он је више од тога, ако пратиш шта све ради и у шта се све меша. Он је за мене претседник само када дели одликовања и помиловања, а за остало не.

Њега, као узурпатора и кршиоца Устава, ни мало не сматрам претседником. Дражи ми је Устав него тамо нека пролазна личност.
Misliš kao ono- što Đilas nije bio ništa, a bio je sve :kafa:
 
Ti idioti iz DANASa samo mogu da brišu svoje goozice sa njihovim nedeljnikom, a neda oni nekok karikiraju.
Kad je Kurir sve i svasta pisao o Vucicu, tad je moglo, sad kad Danas objavi karikaturu apropo aktuelnih desavanja, taj isti "Kurir" je nasao nekog da optuzuje i da drzi lekcije?

Ma ajde bre, kakva novina, takav i naslov i budalastina.
 

Back
Top