Quantcast

nasi roditelji

Mrvetina

Primećen član
Banovan
Poruka
611
koliko novca zaradjuju vasu roditelji?
cime se bave?
koliko godina imaju?
da li planiraju jos dece?

pisite

narimer:

moji ne zaradjuju nista
ne bave se nicim
moja majka ima 51 god, cale ne znam ni ja vise
majka ne planira dece i nema sex-a ne znam ni ja koliko

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.031
Majku nemam, a nemam ni oca.
Otac mi je poginuo kad pala atomska bomba na motel de bio s prostitutkom, a majka nas ostavila pre nekolko godina, otisla s komsikom Jelenom na Fudzi.

Tada me je usvojio jedan homosekusalan bracni par, imam dve tate i za mene , oni su moji bioloski ocevi. Jedan je modni dizajner, i zaradjuje <1546892218561400 evra godisnje, a jedan je trener u sopstvenoj ultra mega giga fensi teretani i zaradjuje solidnih <5 500 000 rsd godisnje.

Dizanjer, inace se zove Roberto Kilibarda ,ima 44 godine, a trener ,Bosko se zove ima 31u.
Planiraju jos dece ovim novim izumom sto su ovi u Belgiji tamo osmislili procesom vestacke oplodnje i ubrizgavanja materinskih hormona i vestackih ovarijuma i materice da muskarac zatrudni, i to bi tata Roberto zatrudneo,samo ako prezive taj manifest sto idu sad u Svedsku, pa posle odma u Njujork na neke manifestacije.

Ali ja sam mnogo ljubomorna, ako se stvarno to desi, plasim se da me ne zapostave.

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.396
Majku nemam, a nemam ni oca.
Otac mi je poginuo kad pala atomska bomba na motel de bio s prostitutkom, a majka nas ostavila pre nekolko godina, otisla s komsikom Jelenom na Fudzi.

Tada me je usvojio jedan homosekusalan bracni par, imam dve tate i za mene , oni su moji bioloski ocevi. Jedan je modni dizajner, i zaradjuje <1546892218561400 evra godisnje, a jedan je trener u sopstvenoj ultra mega giga fensi teretani i zaradjuje solidnih <5 500 000 rsd godisnje.

Dizanjer, inace se zove Roberto Kilibarda ,ima 44 godine, a trener ,Bosko se zove ima 31u.
Planiraju jos dece ovim novim izumom sto su ovi u Belgiji tamo osmislili procesom vestacke oplodnje i ubrizgavanja materinskih hormona i vestackih ovarijuma i materice da muskarac zatrudni, i to bi tata Roberto zatrudneo,samo ako prezive taj manifest sto idu sad u Svedsku, pa posle odma u Njujork na neke manifestacije.

Ali ja sam mnogo ljubomorna, ako se stvarno to desi, plasim se da me ne zapostave.
:hahaha::hahaha::hahaha: Koji lik :lol:

Padre

Veoma poznat
Poruka
11.388
Vi ciji roditelji ne rade nista i ne zaradjuju nista - zamolite ih plese da mi jave kako uspevaju da vas onda prehranu i obuku. Ja em radim, em zaradjujem solidno, i opet mi dvojc tinejdzera u kuci sve 'usisaju'.

Padre

Veoma poznat
Poruka
11.388
Pa ne znam kako ih obuku, al kako ih prehranu tek , to me bas sikira i mene : (
Evo ja nesto sabirao. Patike za skolu 5.000, patike sa fiskulturnu salu 2.300, malo malo pa treba trenerka (donji deo) 800-1.300 din, duxevi 1.200, majce od 500-1200 din, zimska jakna 3.500, jesenja 2.200, carape (svakog meseca se bar 3 para 'zagube') dakle 210 din mesecno (2x70 din), dzeparac, zaoravljeni kusuri, 'nemoj da si stipsa' cca 3.500 din. (stariji izvuce i neku kintu vise), internet im ne plcam - kace se na moj signal, dopune 1000 (ako se grebu na moje besplatne minute pa se provuku s tim mesecnim iznosom)... Mleko, sokovi, hrana, grickalice i ostale potrepstine ne racunam. Tu treba dodati jos dezodoranse, gelove (u vecoj kolicini), razne tecne i ostale sapune, sampone i ostalo... Ovo je cca trosak po 1 tinejdzeru. E sada ja imam x 2, tako da me zanimla kako to roditelji koji ne rade i ne zaradjuju nista sve to plate + ostale troskove (znate deco i struja i grejanje se placaju :mrgreen: )

Padre

Veoma poznat
Poruka
11.388
Koliko mu to dodje mesecno?

Moji roditelj (majka) ne radi, ja izdrzavam porodicu.
Nemam pojma ali ja racunam bez hrane da mi po detetu treba 200. OK meni ode i vise ali puno toga zavisi i od uzrasta (mladji i dalje trosi manje od starijeg jer su mu manji prohtevi - jos uvek). U tu cifru ne racunam godisnji odmor, zimovanje i sl.

Dete_Loših_Muzičara

Zainteresovan član
Poruka
316
Vi ciji roditelji ne rade nista i ne zaradjuju nista - zamolite ih plese da mi jave kako uspevaju da vas onda prehranu i obuku. Ja em radim, em zaradjujem solidno, i opet mi dvojc tinejdzera u kuci sve 'usisaju'.
:lol:....ja neam dzeparac...izvucem od babe i dede pare kad mi trebaju,jer od mojih nema vajde,oni ni za sebe nemaju,tj,zadnje pare trose na pljugu...:)...a oblacenje i prehrana...verovatno pojedem 1000 din dnevno i ne znam odakle im pare....jes da cale nekad radi,posto kao ima privatnu firmu(koja nema prinose:lol:) ...al ni to nije neka para....keva primi nekad platu nekad ne....radi nesto za neku prodaju...ili nekretnine...i to ne stalno....a oblacenje....brat mi radi i prima dobre pare tako da njega peljesim svaki mesec za garderobu:D...tako da,iako imam roditelje koji nista ne rade,nista mi ne fali...:)....A da,svake godine idemo na more...

Poslednja izmena:

Mrs_Sick

Veoma poznat
Poruka
12.664
Lele, rasipnici.
Ja ne trošim pare ni na šta, sem na užinu, i kad pođem do grada.
Ne kupujem prečesto odeću, niti jakne i patike svaka dva meseca, or smtg... (5.000 patike, kuku majko :eek:)
Mada, živimo prilično solidno, imam i više no što mi treba, i ne znam koliko matori zarađuju.

Dete_Loših_Muzičara

Zainteresovan član
Poruka
316
Lele, rasipnici.
Ja ne trošim pare ni na šta, sem na užinu, i kad pođem do grada.
Ne kupujem prečesto odeću, niti jakne i patike svaka dva meseca, or smtg... (5.000 patike, kuku majko :eek:)
Mada, živimo prilično solidno, imam i više no što mi treba, i ne znam koliko matori zarađuju.
Oooo,pa ja patike kupim jednom u godinu dana,dok se ne raspadnu bukvalno....(starke):lol:

Sibil Vejn

Iskusan
Poruka
6.943
Evo ja nesto sabirao. Patike za skolu 5.000, patike sa fiskulturnu salu 2.300, malo malo pa treba trenerka (donji deo) 800-1.300 din, duxevi 1.200, majce od 500-1200 din, zimska jakna 3.500, jesenja 2.200, carape (svakog meseca se bar 3 para 'zagube') dakle 210 din mesecno (2x70 din), dzeparac, zaoravljeni kusuri, 'nemoj da si stipsa' cca 3.500 din. (stariji izvuce i neku kintu vise), internet im ne plcam - kace se na moj signal, dopune 1000 (ako se grebu na moje besplatne minute pa se provuku s tim mesecnim iznosom)... Mleko, sokovi, hrana, grickalice i ostale potrepstine ne racunam. Tu treba dodati jos dezodoranse, gelove (u vecoj kolicini), razne tecne i ostale sapune, sampone i ostalo... Ovo je cca trosak po 1 tinejdzeru. E sada ja imam x 2, tako da me zanimla kako to roditelji koji ne rade i ne zaradjuju nista sve to plate + ostale troskove (znate deco i struja i grejanje se placaju :mrgreen: )
a sta reci tek ako imate troje ili cetvoro...? tek to su troskovi...

majke mi,divim se svakom roditelju koji ima vise od jednog deteta u ovoj zemlji.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.