Naši radovi

Evo ga i moj Bleach fanart
picture.php


opet kakashi
picture.php
 
evo, da bacim i ja koju :P Nadam se da mi nećete uzeti za zlo, jer nije lik iz manga crtaća :)
258nkfs.jpg

malo sam se prešao kada sam crtao nos, nemojte mi zameriti... a i prvi put pokušavam da crtam ovog lika :D
P.S. MetalBoy94 i ~*PrincesS*~ mnogo mi se sviđa vaš stil senčenja ;)
 
Poslednja izmena:
@ajvar
arigato ^^
btw. dobar ti je ovaj,bash podsecja na manga fazon (;

e evo neka moja 2 lika,Demian i Amaya....ako nekog ne mrzi mogao bi da mi smisli neku kracju prichu za njih....kao bi trebali da budu vampiri ^w^




 
@~*PrincesS*~
evo, evo... stigla inspiracija xD
mogli bi njih dvoje da budu brat i sestra nastali tako što su naučnici, koji se bave genetskim inženjeringom, uzeli bebe bliznakinje iz sirotišta i izmenili im DNA kodove... (malo da ubacimo naučne fantastike xD)ali to bejaše neuspešan eksperiment i njima dvoma ostadoše osobine koje krase čoveka.

Jedini razlog zašto još uvek žive je ljubav koju osećaju jedno prema drugom. Naravno, kao i sve vampire, obuzima ih žeđ. U početku je savlađivali tako što su vešto krali krv iz banke krvi koja je bila privatno vlasništvo jednog od naučnika koji je radio na njivom projektu. Normalno, kao i u svim pričama, to je bio neki kompleksaš koji je hteo da vlada svetom, *** tanka je crta između genija i ludaka. :)
Onda, odjednom, nestaje sva krv iz banke... Ludi naučnik je koristi da napravi vojsku vampira neverovatnih sposobnosti koji će mu biti pokorni.
Demian i Amaya se sada hrane pacovima i drugim životinjama... ubrzo otkrivaju pokvareni plan onog čike i kreću u privatni rat :P
ako ti se sviđa, ti izmisli rasplet, borbu dobra i zla i naravno kraj :D
 
@~*PrincesS*~
evo, evo... stigla inspiracija xD
mogli bi njih dvoje da budu brat i sestra nastali tako što su naučnici, koji se bave genetskim inženjeringom, uzeli bebe bliznakinje iz sirotišta i izmenili im DNA kodove... (malo da ubacimo naučne fantastike xD)ali to bejaše neuspešan eksperiment i njima dvoma ostadoše osobine koje krase čoveka.

Jedini razlog zašto još uvek žive je ljubav koju osećaju jedno prema drugom. Naravno, kao i sve vampire, obuzima ih žeđ. U početku je savlađivali tako što su vešto krali krv iz banke krvi koja je bila privatno vlasništvo jednog od naučnika koji je radio na njivom projektu. Normalno, kao i u svim pričama, to je bio neki kompleksaš koji je hteo da vlada svetom, *** tanka je crta između genija i ludaka. :)
Onda, odjednom, nestaje sva krv iz banke... Ludi naučnik je koristi da napravi vojsku vampira neverovatnih sposobnosti koji će mu biti pokorni.
Demian i Amaya se sada hrane pacovima i drugim životinjama... ubrzo otkrivaju pokvareni plan onog čike i kreću u privatni rat :P
ako ti se sviđa, ti izmisli rasplet, borbu dobra i zla i naravno kraj :D

Dobro je :super::super: :klap::klap: evo ti reputacija :ok:
 
@ajvar
arigato ^^
btw. dobar ti je ovaj,bash podsecja na manga fazon (;

e evo neka moja 2 lika,Demian i Amaya....ako nekog ne mrzi mogao bi da mi smisli neku kracju prichu za njih....kao bi trebali da budu vampiri ^w^





Nihon no dorama. [日本のドラマ。] XD (Japanska drama.)
Nekako mi se ovi likovi najviše uklapaju u tako nešto. :mrgreen:

P.S. Nema potrebe reći da su slike fenomenalne. :)
 
uuu dobro je...samo shto cje da budu zajedno a ne brat i sestra :mrgreen: eh,kad ja ne umem da smishljam takve stvari...shto mi je chudno s obzirom na moje random misli :S :lol:

@djm
arigato ^^ sad cju josh demiana da crtam....malo da vezhbam crtanje manga likova,mozhe to i bolje x]
 

Back
Top