Naši građani su bogatiji od 85 odsto ljudi na planeti

Тачно, било је покушаја преко Коштунице ДА СЕ ПОКРЕНУ ОВА ОЗБИЉНА ПИТАЊА(то поуздано знам) - али одмах су жути то зауставили... чак је било, гледао сам и неколико гостовања стручњака који су имали и жељу и намеру да ОТВОРЕ овако важна питања - али одмах су добили фластер на уста... и тачка... са образложењем да је то "узнемиравање јавности"... па погледај само временске прогнозе, ***. данима ме кретени убеђују да је температура нижа за 3-5 степени од оне која јесте стварно - али то се зове КОНТРОЛА МЕДИЈА И УМА...

Hahahhaa, jeste, to si dobro zapazio, ja sam to zapazila jos proslog leta, kad temperature danima nisu bile ispod 40C, a oni ili nista ne javljaju (sramota ih, valjda), ili javljaju tako, sve po 36, 39, nikako da dodje do 40, a ovamo je danima bilo po 43,44C!
Sve to da ne bi uveli vanredno stanje, i da pomore i ostali narod, koji nema boljih uslova za zivot, jer im nismo potrebni, vec na teretu, pogotovu tu mislim na penzionere, pa i na ostale, cak i mladje, jer ko je u DS, taj odavno ima posao samim tim i bolje zivi!
 
Hahahhaa, jeste, to si dobro zapazio, ja sam to zapazila jos proslog leta, kad temperature danima nisu bile ispod 40C, a oni ili nista ne javljaju (sramota ih, valjda), ili javljaju tako, sve po 36, 39, nikako da dodje do 40, a ovamo je danima bilo po 43,44C!
Sve to da ne bi uveli vanredno stanje, i da pomore i ostali narod, koji nema boljih uslova za zivot, jer im nismo potrebni, vec na teretu, pogotovu tu mislim na penzionere, pa i na ostale, cak i mladje, jer ko je u DS, taj odavno ima posao samim tim i bolje zivi!

:sad2::sad2:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Zaista to nije tacno!!!
Od pre 4 godine ne mozes da nadjes iole ozbiljniju trafiku gde se radi na crno, jure ih ko ludi, da bi napunili budzet upravo od takvih "sitnih", a ne diraju "krupne". Ovo zaista ne stoji...
Drugo, sta ja imam od toga sto oni uzimaju prosek, kad je npr. Nis, drugi po velicini grad u Srbiji sa prosekom plkata jedva vise od 200E, i to uzimajuci u obzir i abnormalne plate radnika u "Filip Morisu", a kojih je u odnosu na ceo grad vlo malo...
Tako da...statistika je tacan zbit netacnih podataka...:cool:

Da, ali problem je u tome što ne rade svi Srbi u trafikama. Hiljade doo i str ne prijavljuju svoje radnike, niti prijavljenim radnicima obračunavaju poreze i doprinose na stvarno isplaćene zarade. Ne budi u zabludi. Uvek pronađu način da rade u svoju korist, a na štetu države i radnika.
 
Da, ali problem je u tome što ne rade svi Srbi u trafikama. Hiljade doo i str ne prijavljuju svoje radnike, niti prijavljenim radnicima obračunavaju poreze i doprinose na stvarno isplaćene zarade. Ne budi u zabludi. Uvek pronađu način da rade u svoju korist, a na štetu države i radnika.

Uz najbolju volju da i tako sagledam stvari, opet ponavljam, zaista to nije istina!!!
Ima, naravno, puno STR koje bi da izbegnu placanje doprinosa ( i izbegavaju, tu i tamo), ali moraju da prijave radnika, jer su inspekcije zaista ceste!!!
A nije problem to sto im ne obracunavaju por. i dopr. na stvarno isplacene zarade, jer one su uvek vece (dobro je sto je tako), bitno je da im uplacuju nesto, jer moraju, posto je radnik prijavljen.:cool:
 
Takve zemlje su Nigerija, Zimbabve, Angola, Severna Koreja i slične

http://www.blic.co.yu/drustvo.php?id=52515

Pa sledeci put kad pocnete da kukate, setite se da neko u tom trenutku umire od gladi.


Jel ono beše Severna Koreja ruska guberinija?
Crni srpski radikali bi da kuvani srpski pacovi budu patriotski specijalitet...
061216-chengdu-64-rat-thumb.jpg

Tata vidi mif, veliki-debeli mif!
 
ВИди човека, па знам и ја много ликова који имају по пар хиљада Е ладно, и то за неке врло обичне послове.

Ствар је у томе да ако имаш 20% људи који имају по пар хиљада а 80% са 200 евра, онда долазимо до оне старе изреке - НЕКИ ЈЕДУ САМО КУПУС, НЕКИ ЈЕДУ САМО МЕСО - А У ПРОСЕКУ ЈЕДЕМО КУПУС С МЕСОМ... и цинично и истинито.

2qntm3k.jpg


Тај "бисер" је ова Кори Удовички одвалила, односно рекла је у просеку једемо - сарму...:roll:

А имала је још један "бисер", кад је пензионерима предложила да продају станове, ако не могу да плаћају струју... :eek:
 
Da, ali problem je u tome što ne rade svi Srbi u trafikama. Hiljade doo i str ne prijavljuju svoje radnike, niti prijavljenim radnicima obračunavaju poreze i doprinose na stvarno isplaćene zarade. Ne budi u zabludi. Uvek pronađu način da rade u svoju korist, a na štetu države i radnika.

Поента је да се јуре ситне рибе, а ови "бумбари" могу да раде шта хоће, поготово ако су блиски режиму, као
рецимо Шапер...
 
Нешто слично је рекла Марија Антоанета, па су она и њен супруг, завршили на гиљотини... :mrgreen:

Izvini, a po kom osnovu je hleb neophodan za ishranu?
Ne moze da se zivi bez hleba?

Шта је твој предлог сиромашнима, као замена за хлеб? :arrow: Колачи?! :mrgreen:
 
temperatura se svuda meri u hladu i ti podaci se uzimaju kao relevantni i saopstavaju u medijima i tako je svuda u svetu ,nigde se ne saopstva temperatura merena na vrelom asfaltu izlozenom przenju sunca , eto vam objasnjenja za vasu strasnu misteriju i svetsku zaveru .

Опште је познато да се температура мери у хладу, изнад зелене површине, на рецимо неких метар до 1,5 метара,
једно од мерних места у центру Београда је тамо код Клиничког центра, али прошлог лета је та највиша температура била пређена на мерним местима, дакле, не на асфалту... Људи су падали у несвест, хитна помоћ
је имала пуне руке посла, међутим, није проглашено ванредно стање... Јер они који одлучују о томе, дакле,
власт, нису уопште заинетересовани за здравствено стање народа.
 
A shta bi sa hlebom od 3 dinara?:sad2:
Osim toga, hleb apsolutno nije neophodan za ishranu.

Нешто слично је рекла Марија Антоанета, па су она и њен супруг, завршили на гиљотини... :mrgreen:

Izvini, a po kom osnovu je hleb neophodan za ishranu?
Ne moze da se zivi bez hleba?

Hleb je samo stvar navike, a izuzetno je shtetan i goji.

Лепо сам ти рекла, да предложиш сиромашнима, шта да једу уместо хлеба? Немој ту да причаш којешта...

A shto bi im ja bilo shta predlagao?
Shta sam postao Isus i nutricionista?:dash:


:arrow:
:dash::dash::dash::dash::dash:
 

Back
Top