Quantcast

Nase slike vol.2

Northerian

Ističe se
Banovan
Poruka
2.145
Ritam Nereda je postao sranje. Poslusaj prva dva albuma i ostalo ce ti sve biti jasno u sta su se pretvorili. Aj onaj metal i to mogu da shvatim,aj jbga posle onog sranja na koncertu,ali ovo sto sada sviraju nema veze sa mozgom.
Bio sam na njihovoj svirci pocetkom aprila, dojajno je bilo, mada im je zadnji album bullshit, samo su one stare pesme tipa put beznadja i secanja ok :D

Poruka
24.001
Ja sam bio na tri njihova koncerta i svaki posle prvog je bio sve vece i vece sranje. Cim su Savara i Comi to napustili zna se odmah o cemu se radi.
Ko je ostao,ostao Boban koja je teska uobrazena seljacina i onaj basista i sada su im se prikljucili neki kosati i neki bubnjar.
Uopste promenila se i grupa ljudi koji dolaze na njihove koncerte.

Save_Our_Souls

Aktivan član
Poruka
1.051
Evo moja xD
Slika je isecena jer se pored nalaze osobe od kojih nisam dobila dozvolu za objavljivanje xD

I da li bi neko bio ljubazan da mi objasni kako da postavim sliku direktno (da ne moram link da postavljam)?
Hvala xD
aj evo vam slike od pre 5 minuta, sa glupom kamerom...

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
ja bih se s' vama toooooooopila <3

zeljko612

Domaćin
Poruka
4.275
:lol: Kontam da ste ovo radili u fotoshopu da skinete crvenilo ociju pa ste ovoj kovrdzavoj zaboravili da uklonite. :D Sve su ti ruzne,ali hebiga ako bi birao uzeo bi plavusu. :)
By d vej ovako ti je mnogo bolje nego sto si ranije imao frizuru,a i zracis samopouzdanjem. :)
ahhaha nije foto shop,nego ova ima zrikave oci Kko Kameleon,pa su malo retardirane kad se slika xDD
I hvala na laskanju hahahahah xD