Nase slike u Mozaiku 4

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa to i nije za tebe nego za ove sto su se utisali da malo podivljaju :mrgreen:
Pogresno sam procitala poruku :mrgreen:
Imas li sta za mene? :ceka:

Dobar dan, svima. :uja:

Nemam rucni sat, da ispostujem temu, ne nosim ga godinama unazad...
Ali imam rucnu cetku za farbanje... :lol:

Pogledajte prilog 457300
To ti skoro pa isto :P
Zena u slici :ok:

Meni samo satove neko da marne bio bi miran:lol: nek neko smanji slike , imam jos par al ne mogu da nadjem slike pa da cropujem a mrzi me da se cimam

Lansi, meni se naj svidja prva.
Al' ne zbog sata, u to se bas i ne razumem. Nego, zbog tih vena po rukama sto su ti poiskakale :lol:
Lepi su i satovi:)
 
Dobar dan, svima. :uja:

Nemam rucni sat, da ispostujem temu, ne nosim ga godinama unazad...
Ali imam rucnu cetku za farbanje... :lol:

Pogledajte prilog 457300

Ti si od onih ljdi što u svakom momentu znaju koliko je sati, i bez sata....:lol:
Lepo ti to firkaš...majstorski..:zag:

- - - - - - - - - -

Meni samo satove neko da marne bio bi miran:lol: nek neko smanji slike , imam jos par al ne mogu da nadjem slike pa da cropujem a mrzi me da se cimam
Pogledajte prilog 457303
Pogledajte prilog 457304
Pogledajte prilog 457305
Pogledajte prilog 457306
Pogledajte prilog 457309

Lanselote...:ok:
 
evo čuke...ovako nešto samo šmekeri nose(što se da videti iz priloženog) :cool:

sat.jpg
 
Pogresno sam procitala poruku :mrgreen:
Imas li sta za mene? :ceka:


To ti skoro pa isto :P
Zena u slici :ok:



Lansi, meni se naj svidja prva.
Al' ne zbog sata, u to se bas i ne razumem. Nego, zbog tih vena po rukama sto su ti poiskakale :lol:
Lepi su i satovi:)

Pa da to je ona sa putinom :mrgreen:
Vene imas svuda I na posledjnoj to je od treninga da ne pomisle ljudi:lol: samo ni to ne valja previse ono umereno ;)

- - - - - - - - - -

Mnogo mi se sviđa. Ne i cena koju sam izguglao...:rotf:

Svaka čast na kolekciji :ok:

Da nemoj o cenama :lol: Jbg strast I po neki poklon:lol:
 
rot je pitoma debeljuca, onaj drugi, đavolak(Bigi) bi šenlučuo sa tobom po divljini,
nikad mu dosta špacira...danas me iscimao po kiši više od dva sata, kao da sija sunce :neutral:

Takav je moj rot bio zategnut lud energican..,Ma nacu sliku, prelep pas ...Imao ne dosta netipicnih osobina za rota :)

- - - - - - - - - -

Sauna za cut i odlazak nepotrebne vode:lol:
 
rot je pitoma debeljuca, onaj drugi, đavolak(Bigi) bi šenlučuo sa tobom po divljini,
nikad mu dosta špacira...danas me iscimao po kiši više od dva sata, kao da sija sunce :neutral:
Onu prethodnu sapu sto si kacio je isti ili taj drugi?
Najbolje da ih oba okacis, da raspoznajem :D

Ja imam, tj, da kazem imala, (vec godinama nije sa mnom) nemackog boksera. Pa to pseto sto je uzivalo u dugim setnjama, cudo jedno. A bas je bio lepo utegnut, misicav. Kad trci svaki misic se ocrta.
Posebno kad kisa pada, glavno mu je bilo da se izvalja u blatu. Ili ako je tek okupan, a vrata nekim slucajem otvorena pa izleti napolje, brze bolje trazi gde moze da se izvalja :neutral:

- - - - - - - - - -

Takav je moj rot bio zategnut lud energican..,Ma nacu sliku, prelep pas ...Imao ne dosta netipicnih osobina za rota :)

- - - - - - - - - -

Sauna za cut i odlazak nepotrebne vode:lol:

I ti delujes zategnuto i energicno :zper:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top