Nase slike u Mozaiku 4

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo si mobilnim fotnula? Pa sjajna je slika za mobilni....
Meni je kamera krs na mobu al nisam ni birala po kameri, nije mi bitna na mobu

Ja mislila aparatom si je fotnula i bas htedoh da te pitam kako je reagovala na zvuk satera, cudilo me da ga iskulirala
Al satera nije ni bilo :lol:

Na mobu sam i meni deluju bas dobrog kvaliteta ove slike, zato sam i pomislila da je aparat....nisam na kompu videla
Koji ti je to mob? Jel jabukica?

- - - - - - - - - -

Cek da vidite DIVLJU ZVER koju sam ja fotnula, treba mnogo hraborosti i cekanja iz pritaje da se uhvati fotka ovakve jene zverke u akciji :malav:

 
Life is good :heart:

IMG_20180311_115713.jpg

---
IMG_20180311_120410.jpg
 
e ljudi, hvala za komentare i repke za pticicu: ))

Ovo si mobilnim fotnula? Pa sjajna je slika za mobilni....
Meni je kamera krs na mobu al nisam ni birala po kameri, nije mi bitna na mobu

Ja mislila aparatom si je fotnula i bas htedoh da te pitam kako je reagovala na zvuk satera, cudilo me da ga iskulirala
Al satera nije ni bilo :lol:

Na mobu sam i meni deluju bas dobrog kvaliteta ove slike, zato sam i pomislila da je aparat....nisam na kompu videla
Koji ti je to mob? Jel jabukica?

- - - - - - - - - -

Cek da vidite DIVLJU ZVER koju sam ja fotnula, treba mnogo hraborosti i cekanja iz pritaje da se uhvati fotka ovakve jene zverke u akciji :malav:


Jao vidi je sto greje dupence :lol: srce malo :heart:

Dobra je kamera sto se tice kvaliteta. mada meni se ne svidja sto ima taj neki filter koji ne moze da se iskljuci pa neke slike deluju ispeglano, al aj' nisam uvek u prilici da vucaram aparat sa sobom pa i to posluzi. Nije jabukica, lg.. preferiram android.

- - - - - - - - - -

Samo nek je prolece stiglo :zaljubljena::zaljubljena:

Mozda bude hladnije leto ovaj put :D

Prva grmljavina ove godine :heart: Welcome

Evo i leda kod mene.

Prolece kazes? :zplez:
Super su ti fotkice. Jel ovo gore jezero?

- - - - - - - - - -


Kako deluje odraslo ovde. :heart:
Koliko ima sada?
 
Poslednja izmena:
Stres. Pokusaj da joj skrenes paznju s novim igrackama koje moze da cupka.
Ma vidi sto je opusteno vani na ramenu :zaljubljena: Jel ima skraceno perje?

- - - - - - - - - -

Metlo jel to s novog posla, kako ide? Si zadovoljna? :)

A taj sto sam se hvalila onomad me ipak zameni vezistkinjom, ucenila ga mama doticne klinke.
Ovo je drugi, mnogo jaci od onog, tako da hvala onom olosu sto me zajebo :lol:
Ovde je fenomenalno, studio fotkanje, retusiranje, teren fotkanje itd.... kompletno sve radis njegovom opremom, u njegovom studiju, u kanc pri studiju radis retusiranje na mac kompjuterima......jaka firma, radi i u inostranstvu.... u srb je jedan od najjacih u tom poslu :worth:
 
Stres. Pokusaj da joj skrenes paznju s novim igrackama koje moze da cupka.
Ma vidi sto je opusteno vani na ramenu :zaljubljena: Jel ima skraceno perje?

- - - - - - - - - -

Metlo jel to s novog posla, kako ide? Si zadovoljna? :)

nema skraceno.tog dana je odletela,stao sam na prokleti kamicak i uplašila.poznati su po ops.komp poreemecajem.

90 % je stres,drugo je dosada,trece nizak nivo kalcijuma-ovoj vrsti je potreban veoma,cetvrto moze da bude trovanje cinkom i jednolicna ishrana,suva koža.morace na dijetu peletiranom hranom.dajem joj i povrce i voce,jogurt sa malo masnoće,ali ona ne moze bez suncokreta,suncokret pa suncokret...na dijetu pa neka pišti koliko hoće,a taj njen beep zvuk bas nije prijatan,cujecse na 20 metara,kazna za uši i nerve


vidi ovu malecku :(

 
:bye:

nema nikog, odo da se bacim s litice :lol:

Pogledajte prilog 482683

:sad2: :rida:

A taj sto sam se hvalila onomad me ipak zameni vezistkinjom, ucenila ga mama doticne klinke.
Ovo je drugi, mnogo jaci od onog, tako da hvala onom olosu sto me zajebo :lol:
Ovde je fenomenalno, studio fotkanje, retusiranje, teren fotkanje itd.... kompletno sve radis njegovom opremom, u njegovom studiju, u kanc pri studiju radis retusiranje na mac kompjuterima......jaka firma, radi i u inostranstvu.... u srb je jedan od najjacih u tom poslu :worth:

Super metlice :super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top