Nase slike u mozaiku 3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
retko dobijem inspiraciju da nešto kreativno uradim u kuhinji. dosta mi je bilo robije dvaes godina dok nisam nahranila ovu decu toliko da porastu pa sad umeju i sami da naprave sendvič:lol:
ali zato kad me potera inspiracija
ih mačka iz zagreba ne bi mogla da uđe ni u uži izbor za slastičara :lol:
sve one pikanterije, ma ja to jednom rukom pravim :rotf:
 
Jedan od osnivnih kriterijuma za zenidbu trebalo bi da bude kuvanje.

Ona koja sama spremi omiljeno jelo muskarca, a ne pita koje je, ta je

najbolji izbor.

- - - - - - - - - -

Naravno, uvek postoji svinja koja ne bira splacine,

i to je zenski benefit.:)
 
Dodro jutro Mozaićari, cvetići, cvećke i cvećkice,.. mejbi i Dobar Dan,..

Evo koja sličica od juče,..
P1010936.jpg

Crkva koju nisam mogao da uhvatim celu,.. otišao bih u-more,..



P1010860.jpg

jedna umjetnićka :)

P1010704.jpg

Kraljev konj u muzeju prepariran,..


P1010507.jpg

Pozdrav za svee (ono najveće,.. prvo s leva je za Tessu,.. :) )

Danas idemo u još lepih mesta,.. mislim da ću ući u muzej ABBE,.. i još,..
 
hoćeš suptilno da mi kažeš da ja kod tebe ne bi prošla kao kandidatkinja
hahaha boljarine, univerzum se potrudio da spoji ljude različitih afiniteta da se ne bi stalno tukli oko toga štta će ko da radi.
znači kad biraš ženu izaberi neku oja je sušta suprotnost tebi i gledaj kako će sve da legne ko žleb u žleb.
čućeš samo klik,klik,klik:lol:

- - - - - - - - - -

bravo plant, molim te fotke iz muzeja abbe objavi obavezno
bili su mi omiljena grupa kad sam imala 12 godina:lol:
mani mani mani mast bi fani :lol:
 
hoćeš suptilno da mi kažeš da ja kod tebe ne bi prošla kao kandidatkinja
hahaha boljarine, univerzum se potrudio da spoji ljude različitih afiniteta da se ne bi stalno tukli oko toga štta će ko da radi.
znači kad biraš ženu izaberi neku oja je sušta suprotnost tebi i gledaj kako će sve da legne ko žleb u žleb.
čućeš samo klik,klik,klik:lol:

Dzabe me ubedjujes zene su moja lepa proslost i nepotrebna tema.

Ja samo savetujem ove mladice koji imaju problem sa zenskim javnim nastupima.
 
a jesu najlepše bebe i njihovi nevini mirisi ništa lepše od toga nema na svetu. sad me rastuži idiupič...:lol:

nisam nesto gotivio decu... volo ih naravno ali ne ono pacenicki... i onda se ova moja bivsa rospija porodila i otiso u front da preuzmrm paket, vrucina danasnji dan pre 21 godinu... drzim ja nesto toplo u ruci vim zivo pokriveno preko glave zbog vrucine nis ne vidim... sedam u taxi i dok se truckam malo dignem gazu a ono dva oka ko dva sedefa me gledaju i pitaju a koji si moj q sad pa ti... a meni ko pichki samo suza krene...tad mi poslednji put kanula.

- - - - - - - - - -

yebo zivot... odo u manastir
 
nisam nesto gotivio decu... volo ih naravno ali ne ono pacenicki... i onda se ova moja bivsa rospija porodila i otiso u front da preuzmrm paket, vrucina danasnji dan pre 21 godinu... drzim ja nesto toplo u ruci vim zivo pokriveno preko glave zbog vrucine nis ne vidim... sedam u taxi i dok se truckam malo dignem gazu a ono dva oka ko dva sedefa me gledaju i pitaju a koji si moj q sad pa ti... a meni ko pichki samo suza krene...tad mi poslednji put kanula.

- - - - - - - - - -

yebo zivot... odo u manastir

Oni razradili sisteme da im ne diras monahinje, koji ces moj tamo?:)

Bolje negde pored manastira zenskog da napravis prihvatiliste neodlucnih monahinja

i onih koje su tamo pobegle, pa odustale. Znas vec kako ide.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top