Nasa najbolja televizija je?

Nasa najbolja televizija je:

  • RTS 1

  • RTS 2

  • AVALA

  • PINK

  • NS 1

  • NS 2

  • B92

  • METROPOLIS

  • MOST

  • Nesto sto nije navedeno


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Glasao sam za b92, ali nije to vise ONA televizija koju sam nekad mogao da gledam 24h...
Postaje malo bljak, naravno mislim na ovu gomilu show-ova i gluposti...
Svaka cast za informativni program, Insajder, Utisak nedelje i sto se nadje po koji dobar film...
 
Po meni metropolis je ok najviše zbog muzike, a i onog Kesića i dezinformatora, a
na b92 sam volela lunu lu da gledam, vesele 70-te kad su bile i i po neki film, mada
bude nekad ok film i na pinku ali uglavnom ponavljanje već gledanih...od stranih
discovery mi je ok..a na obn-u bude isto dobrih filmova..tako da pojma nemam koja
je najbolja,dobro obn nije naša..
 
NIJEDNA.Kod nas se sve svodi na politiku.Neka se malo nase televizije ugledaju na ostale strane televizije gde ima vise dokumentaraca(discovery,national geografic),filmova,muzike,serija(ali ne spanskih :?: ).Ti na nasoj tv jedino mozes da vidis politiku i nista vise.E onaj Robert Nemecek odkako je dosao sa Pinka na RTS,ajd i ima malo zanimljlivih filmova,ali to ih nece spasiti,jos su nam udarili predplatu. :evil: .Pa ne gledaju svi taj RTS,ima u Srbiji ljudi koji cak nemogu da uhvate signal RTS-a pa ga moraju placati.To je VELIKI BEZOBRAZLUK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
B92 je nekad bio medju najboljim srpskim televizijama . E , sad su poceli da pustaju VelikogBrata i to non-stop . Smucilo mi se . Da je barem neka emisija , nesto , nego debilni jevrejski eksperiment - koji je sranje tesko . Kad god ukljucim B92 uvek mora da bude nesto o Velikom Bratu , ako ne i on sam .

PINK je jedna od najgorih srpskih televizija ili cak najgora .
 
Nijedna TV ne zaslužuje epitet najbolje, jednostavno, svi su se utopili u neku prosečnost. Najveće razočarenje je B 92, tiče se Velikog brata, to im uopšte nije bilo potrebno. A o Pinku i da ne pričam, katastrofa, i to odavno. Inače, više gledam kablovsku, i ponajmanje srpske kanale, zbog već navedene prosečnosti.
 
:-)
morganlovelove:
E jeste primetili da ovde niko kao ne gleda PINK , a oni navodno imaju enormnu gledanost u odnosu na ostale programe...sta se to desava ko ovde laze??
..ili su ti ljudi koji prate PINK tooliko zatupljeni da ni komp ne znaju da ukljuce..?
pa dobro de, na pinku imaju prijatelji i poneki dobar film ali je zbog granda,emisija i svih ostalih stvari losa televizija...ima vise seljacizma u ovoj drzavi i u svim ostalima gdje ljudi imaju pink, nego sto iko misli...
sada su mi najbolje Avala i RTS...Avala zbog Enterprajza , Kino Kluba i zbog ''U Gostima Sa Avalom'' kada imaju dobre muzeje i imaju dobre filmove.RTS ima dobre filmove ali ne one limunadice koje daju na Pinku nego prave pravcate filmove(aj sad pretjerah!) :
 

Back
Top