Naša braća Amir Čamdžić, Mehmedalija Nuhić, Dževad Galijašević...

Како друкчије да испитам јавно мнење и да формирам свој став?

Било би добро да и наши политичари читају, јер да читају - не би се никоме извињавали.

Tako je...jer ovde ljudi u Srbiji imaju percepciju da su Hrvati u BiH,najveci trenutni neprijatelj Srpske...dok su bosnje neke merhametli likovi.
 
Да, што ми волимо Хрватима да подилазимо...грех.

Осим активиста НВО, Милоша Васића, Милојка Пантића и пар глумчића и глумичица, не познајем никог таквог.

Ах да! И Тадић Борис, њега не смемо заборавити.
 
Al smo jadni, koja braća, koje gluposti, alooo!:roll: Kakve glupe parole, kome pada na pamet da se bratimi, aaaaaaaa ?
Nema braće ni kod rođenih, nisu braća dok majka ne kaže ko je ćaća...:D

:think:

- - - - - - - - - -

Осим активиста НВО, Милоша Васића, Милојка Пантића и пар глумчића и глумичица, не познајем никог таквог.

Писали смо о периоду који траје још од стварања прве Југославије.
 
Знам неколико таквих, ординирају на Кликсу и на Херцегбосни. Чак их и Хрвати презиру.
Херцегбосна је просрпски форум, зато што тамошњи Хрвати их презиру више него Срби. Пре ћеш добити бан на нашим домаћим форумима него тамо.
 
Vala posle ovoliko klanja red je da se stavi tacka na zajednistvo i neku pricu o hrvatima ,bosnjacima,makedoncima,slovencima.Samo oni koji se osecaju Srbima i to ponosni sto su Srbi...njih mogu smatrati i gledati kao sebi najblize.

- - - - - - - - - -

Херцегбосна је просрпски форум, зато што тамошњи Хрвати их презиру више него Срби. Пре ћеш добити бан на нашим домаћим форумима него тамо.

U svakom slucaju u odnosu na klix i taj hb.forum je atinska demokratija za ono dzamahirijsko jedno fono rikanje.
 
Vala posle ovoliko klanja red je da se stavi tacka na zajednistvo i neku pricu o hrvatima ,bosnjacima,makedoncima,slovencima.Samo oni koji se osecaju Srbima i to ponosni sto su Srbi...njih mogu smatrati i gledati kao sebi najblize.

- - - - - - - - - -



U svakom slucaju u odnosu na klix i taj hb.forum je atinska demokratija za ono dzamahirijsko jedno fono rikanje.

Слажем се и за једно и за друго.
 
Како друкчије да испитам јавно мнење и да формирам свој став?

Било би добро да и наши политичари читају, јер да читају - не би се никоме извињавали.

Zasto bi se nervirao zbog budala i ispitivao javno mnjenje, ne pada mi na pamet.

- - - - - - - - - -

da .. kako bih mogao drugacija da ispratim trendove kojim se vode muhamedanci u BiH?
Ne mislis valjda,da mogu svojim pisanjem da promene moje misljenje ili nekog drugog,

Koga boli K sta misle u Sarajevu ili Tirani.
 
Ne znam koja tamo ludji,da li oni sdp kadrovici,sda kadrovici ili herojska dijaspora...neverovatan je taj klix,ne znas odakle da krenes..pre neki dan tema o Beogradu,neka likusa pita kako da dodje do Bgd,i treba li licna karta...Kad krenu salve vredjanja,te zooloski vrt,te dzamija u ''glavnoj ulici''...sad zamisli kako oni vide Beograd...i koja je to glavna ulica u Bgd,ja koji tu zivim,ne znam koju bih ulicu smatrao glavnom.
Pa kako je Beograd ustvari kopija Sarajeva...kako su oni decenijama Beograd gradili..
Ispade da su bosnjaci ustvari digli I.i II.srpski ustanak,oslobodili ostale Juzne Slovene.
ludilo i mrak.

- - - - - - - - - -

Zasto bi se nervirao zbog budala i ispitivao javno mnjenje, ne pada mi na pamet.

- - - - - - - - - -



Koga boli K sta misle u Sarajevu ili Tirani.

Mozemo mi tako da sebe smatramo na nekoj visini..ali realno oni su nam susedi..i moramo pratiti sta oni pisu.i sta misle o nama.
Ili da se zakucavamo u pesak.
 
Има пуно њих који би желели да се врате православљу и српству, али немају храбрости... Мени је другар муслиман рекао да зна од чије је крви и да не зна шта да ради. каже да му дође да се убије од муке, зато што је подељена личност...

Nešto kao Kami:mrgreen:
 
Nešto kao Kami:mrgreen:
Znam slicnu pricu iz vojske,lik iz Cacka,zadesilo se da je delio one vojnicke krevete sa muslimanom iz Prijepolja...i ispostavi se da su bukvalno peto koleno..Ovaj Boskovic a taj lik koliko se secam Rondic.
I na kraju krajeva..doda taj Rondic...bilo nekad..sad su to sto su.
to jest yebe mu se za pretke.
 
Mozemo mi tako da sebe smatramo na nekoj visini..ali realno oni su nam susedi..i moramo pratiti sta oni pisu.i sta misle o nama.
Ili da se zakucavamo u pesak.

Ako Srbi ni dan danas ne znaju sta oni misle, onda svi kolektivno da izvrse harakiri. :)
Nije to nikakvo zabijanje glave u pesak, Srbi treba da rade po svom planu (koji za sad nemaju) i da se ne obaziru na tudje dvoriste.
Te njihove gluposti mogu samo da izazovu frustracije sto je trosenje energije na totalno nebitne stvari.
Na kraju krajeva to je pos'o drzave da prati sta njihovi politicari rade i nameravaju, a sta raja *sere* je njihov problem.
 
Znam slicnu pricu iz vojske,lik iz Cacka,zadesilo se da je delio one vojnicke krevete sa muslimanom iz Prijepolja...i ispostavi se da su bukvalno peto koleno..Ovaj Boskovic a taj lik koliko se secam Rondic.
I na kraju krajeva..doda taj Rondic...bilo nekad..sad su to sto su.
to jest yebe mu se za pretke
.

Kao sto bi i tebe sada bolio K da ti neko kojim slucajem isprica kako je tvoj cukun cukun deda ustvari bio neki Mehmed Pasa ali zbog neke Milice pobeg'o od Osmanlija itd. itd. :)
 
Ako Srbi ni dan danas ne znaju sta oni misle, onda svi kolektivno da izvrse harakiri. :)
Nije to nikakvo zabijanje glave u pesak, Srbi treba da rade po svom planu (koji za sad nemaju) i da se ne obaziru na tudje dvoriste.
Te njihove gluposti mogu samo da izazovu frustracije sto je trosenje energije na totalno nebitne stvari.
Na kraju krajeva to je pos'o drzave da prati sta njihovi politicari rade i nameravaju, a sta raja *sere* je njihov problem.

Ako 1945..nije proslo ni deset godina,,vecina nasih Srba su mislili da su ustase ustvari po nalogu Nemaca klali i izivljavali se nad nasim narodom.
Mislis da ne treba da se podsecamo stalno.Cist primer ...klanje i unistavanje Srba od strane ustasa i mudzahedina,i posle par godina su ljudi poceli da veruju u bratstvo i jedinstvo.
stalno podsecanje...jer ipak smo populacija koja brzo zaboravi.

- - - - - - - - - -

Kao sto bi i tebe sada bolio K da ti neko kojim slucajem isprica kako je tvoj cukun cukun deda ustvari bio neki Mehmed Pasa ali zbog neke Milice pobeg'o od Osmanlija itd. itd. :)

Nisam ni rekao nista vise nego ti..ustvari ja znam moje pretke par vekova unazad.tako da..u svakom slucaju zadnjih dva i po veka su Srbi i pravoslavci.
Ne ne menja stvar...bitno je ono sto oseca taj pojedinac.tako i samnom...sta god da sam ...sad sam Srbin.
 
Ako 1945..nije proslo ni deset godina,,vecina nasih Srba su mislili da su ustase ustvari po nalogu Nemaca klali i izivljavali se nad nasim narodom.
Mislis da ne treba da se podsecamo stalno.Cist primer ...klanje i unistavanje Srba od strane ustasa i mudzahedina,i posle par godina su ljudi poceli da veruju u bratstvo i jedinstvo.
stalno podsecanje...jer ipak smo populacija koja brzo zaboravi.

- - - - - - - - - -



Nisam ni rekao nista vise nego ti..ustvari ja znam moje pretke par vekova unazad.tako da..u svakom slucaju zadnjih dva i po veka su Srbi i pravoslavci.
Ne ne menja stvar...bitno je ono sto oseca taj pojedinac.tako i samnom...sta god da sam ...sad sam Srbin.

A-ha, i ti ces da se podsecas za druge ?
Pa ko zaboravi taj je glup, a tvoje podsecanje nece ga opametiti. :)

Sto se tice WWII, tu je svako svakog' tamanio koliko je mog'o. Umnih bolesnika nikad nije falilo na svim stranama.
Ne treba ti WWII, bili smo svedoci desavanja od pre samo 20g.
Ljudi se spremaju na Mars, divljaci na Balkanu se poklali viljuskama i kasikama, glave komsijama sekli u sred Evrope na pragu 21 veka.
 
U svakom slucaju u odnosu na klix i taj hb.forum je atinska demokratija za ono dzamahirijsko jedno fono rikanje.
Прво и највеће изненађење је био хрватски подфорум на стормфронту када сам видео анкету са овим питањем :eek: односно гласове
44082440.jpg

али и све позитивне коментаре попут ових

Moje mišljenje da Kosovo nikada nismo smijeli priznati kao državu, to mi je jedan od najgorih poteza naših vlasti ikada, tako da Srbima pružam maksimalnu potporu u tome.
Prvenstveno većina naroda ima svoju državu, neki nemaju, po kojoj logici Šiptari moraju imati dvije? Druga stvar je samo širenje islama koji je opasnost za kulturni opstanak Europe i sam znam koliki je to problem jel samo gledam iz Brodske Posavine kako džamije niču po Bosankoj Posavini.
Albanci su koliko znam jedina populacija Europe koja demografski raste i imaju najveći postotak mladog stanovištva u Europi, što im je širiti se svuda okolo, Grčka ima problem s njima, Makedonija, Bugarska, Srbija pa i mi. Sve ih je više vamo, primjer Osijeka gdje sam sada, imate neki njihov centar, na moju radost svi prozori na zgradi su im razbiti (toliko o tome da ih volimo), pekare sve drže oni, ali sve, osobno sam šetao gradom i to se uvjerio, monopol imaju nad našim kruhom (glupo malo zvuči, ali istina je).
Eto toliko, pa me zanima vaš stav.
Citat
Naravno da ne podržavam neovisnost Kosova, Kosovo nikad nije bilo albansko pa ne može biti ni danas.
Citat
Glaso sam ne jer kad do toga dođe onda sam na srbskoj strani isto tako ne volim kad se prave mitovi od ubojstva u srebrenici itd ali to nije vezano za temu...
Citat
Inače ljudi ja sam novi a uvijek sam razmišljao što se tiče kosova bolje srbi nego šiptari em su kršćani em se sporije množe nikad ga nismo trebali priznati to nam je jedna od najvećih greški u vanjskoj politici .Srbe ne smatram nekom potencijalnom opasnošću p.s jako dobra tema.
Citat
Svaki normalan Hrvat će podupirati srpsko Kosovo, čak i oni Hrvati koji bi rekli da ne podupiru to kažu iz čiste neke zlobe zbog posljednjeg rata, to da je Kosovo srpsko je neupitno i to da ono mora biti srpsko nije samo u interesu srba nego cijele Europe, prema tome tu se nema sto raspravljati.
 
A-ha, i ti ces da se podsecas za druge ?
Pa ko zaboravi taj je glup, a tvoje podsecanje nece ga opametiti. :)

Sto se tice WWII, tu je svako svakog' tamanio koliko je mog'o. Umnih bolesnika nikad nije falilo na svim stranama.
Ne treba ti WWII, bili smo svedoci desavanja od pre samo 20g.
Ljudi se spremaju na Mars, divljaci na Balkanu se poklali viljuskama i kasikama, glave komsijama sekli u sred Evrope na prako 21 veka.

Da ja podsecam za druge?????...kakav je to zakljucak,posecujem zbog sebe,da vidim sta misle.i moje je da podelim.yebe mi se kako ti mislis i vidis to...
To sto drzava ne radi svoj posao jos i potvrdjuje da treba da vidimo ta njihova misljenja.
o divljacima i Marsu...iseli se brate mili..zivi gde je lepse.niko ti ne brani da sebe vidis iznad ove populacije.
na kraju krajeva moze se i bez tebe.

- - - - - - - - - -

Zaboravljaju decu u kolima..ljudi su po prirodi zaboravni,posebno kad se radi o stvarima koja su losa ili negativna po njih.
 
Прво и највеће изненађење је био хрватски подфорум на стормфронту када сам видео анкету са овим питањем :eek: односно гласове
44082440.jpg

али и све позитивне коментаре попут ових

Moje mišljenje da Kosovo nikada nismo smijeli priznati kao državu, to mi je jedan od najgorih poteza naših vlasti ikada, tako da Srbima pružam maksimalnu potporu u tome.
Prvenstveno većina naroda ima svoju državu, neki nemaju, po kojoj logici Šiptari moraju imati dvije? Druga stvar je samo širenje islama koji je opasnost za kulturni opstanak Europe i sam znam koliki je to problem jel samo gledam iz Brodske Posavine kako džamije niču po Bosankoj Posavini.
Albanci su koliko znam jedina populacija Europe koja demografski raste i imaju najveći postotak mladog stanovištva u Europi, što im je širiti se svuda okolo, Grčka ima problem s njima, Makedonija, Bugarska, Srbija pa i mi. Sve ih je više vamo, primjer Osijeka gdje sam sada, imate neki njihov centar, na moju radost svi prozori na zgradi su im razbiti (toliko o tome da ih volimo), pekare sve drže oni, ali sve, osobno sam šetao gradom i to se uvjerio, monopol imaju nad našim kruhom (glupo malo zvuči, ali istina je).
Eto toliko, pa me zanima vaš stav.
Citat
Naravno da ne podržavam neovisnost Kosova, Kosovo nikad nije bilo albansko pa ne može biti ni danas.
Citat
Glaso sam ne jer kad do toga dođe onda sam na srbskoj strani isto tako ne volim kad se prave mitovi od ubojstva u srebrenici itd ali to nije vezano za temu...
Citat
Inače ljudi ja sam novi a uvijek sam razmišljao što se tiče kosova bolje srbi nego šiptari em su kršćani em se sporije množe nikad ga nismo trebali priznati to nam je jedna od najvećih greški u vanjskoj politici .Srbe ne smatram nekom potencijalnom opasnošću p.s jako dobra tema.
Citat
Svaki normalan Hrvat će podupirati srpsko Kosovo, čak i oni Hrvati koji bi rekli da ne podupiru to kažu iz čiste neke zlobe zbog posljednjeg rata, to da je Kosovo srpsko je neupitno i to da ono mora biti srpsko nije samo u interesu srba nego cijele Europe, prema tome tu se nema sto raspravljati.


Упозоравам те да се не заносиш неким позитивним примерима.
 
Da ja podsecam za druge?????...kakav je to zakljucak,posecujem zbog sebe,da vidim sta misle.i moje je da podelim.yebe mi se kako ti mislis i vidis to...
To sto drzava ne radi svoj posao jos i potvrdjuje da treba da vidimo ta njihova misljenja.
o divljacima i Marsu...iseli se brate mili..zivi gde je lepse.niko ti ne brani da sebe vidis iznad ove populacije.
na kraju krajeva moze se i bez tebe.

Naravno da se moze i bez mene, ali imaces problem kad postanes k'o i oni, pa i na tebe ostatak Sveta bude gled'o k'o na divljaka.
 
Упозоравам те да се не заносиш неким позитивним примерима.
Знам ја то, али камо среће да толико позитивних примера има код шиптара, муслимана из Рашке и фБиХ.

Има пуно њих који би желели да се врате православљу и српству, али немају храбрости... Мени је другар муслиман рекао да зна од чије је крви и да не зна шта да ради. каже да му дође да се убије од муке, зато што је подељена личност...
Па шта ? Ја сам полуМакедонац, полуЦрногорац, па сам Србин, шта бих друго могао да будем. Никада нисам имао било каквих проблема због тога, никада ме нико није прозивао ... прозивао сам ја друге. :lol:
Што се тиче македонске и црногорске националне мањине, то је њихов избор и не видим никакав проблем ... без обзира што има доста примера да рођена браћа више не припадају истој нацији и цркви.

Ту је у суштини најбитније име које носиш, а не презиме, јер презиме ти говори шта си све преживео , а име мора бити српско.
 
Naravno da se moze i bez mene, ali imaces problem kad postanes k'o i oni, pa i na tebe ostatak Sveta bude gled'o k'o na divljaka.

Ostatak sveta gleda interes..kako sad,tako i nekad.Da li je divljak neki Americki marinac koji ispuca pun okvir u nekog sakatog arapina...ili ja koji zivim u krugu od 200km,od ljudi koji su nozevima sekli Srbima glave.
 
Kako da ne, niko nije ratov'o u Evropi niti ima istoriju osim Balkana. :roll:

Naravno da su imali istorije krvave i pogane,poput nas....da li su oni zbog tog divljaci.da li Spanci divljaci zbog rekonkviste,inkivizicije,zbog progona Baskijiskih ustanika?
Da li su Francuzi divljaci koji su sekli glave osudjenicima do 1978?
Jesu li Irci divljaci zbog Sin Feina?
Ili Litvanci koji dizu spomenika nacistima?
bas mi divljaci zbog rata...to je tvoja recenica..
Ono kao da zaboravimo i necemo biti divljaci...ne razumem te najbolje..verovatno imamo jaku drzavu,koja ce brinuti o Srpstvu?..pa nam tako predsednik odvali glupost..da su Srbi Bosanci...i jos ga izmanipulisu sar.mediji?
Kome da verujem....najbolje se covek moze uveriti upravo posecivanjem tudjih medija..gde vidis sliku jasnije..od one koja se prezentuje u javnosti...ili se jednostavno krije?

- - - - - - - - - -


Sta bih ja trebao da sad ispratim u ovom sto si poslao?...broj zrtava...jok trebali smo zarad ljubavi i bratstva i jedinstva da ih pustimo,ko '41.da nas kolju i bacaju u jame.
Jel ti imas neki problem sa tim sto nije vise Srba izginulo?
 

Back
Top