Naruto

koliko ima naruto filmova(obican,ne shipudn) i kad koj da odgledam(izmedju kojih epizoda) ili je to nevazno?mislim zbog prijatelja,zivih,mrtvih ljudi,jutsua i to(znam ima neki film sa rainbow rasenganom koj ne mogu da gledam dok naruto ne nauci rasengan)
 
ok,mada ne mogu da gledam film dok je naruto na akademiji pa sam zato pitao;)


znaci cim naruto nauci rasengan mogu da gledam,ok,naucio je,ovaj pobedio trku,sad su filmovi na redu
 
ok,mada ne mogu da gledam film dok je naruto na akademiji pa sam zato pitao;)


znaci cim naruto nauci rasengan mogu da gledam,ok,naucio je,ovaj pobedio trku,sad su filmovi na redu

smoky ne seri brate da jos gledas da je naruto na akademiji pa kolko si na forumu trebao si da odgledas 4 puta svaku epizodu i film koji je dosad izasao
 
smoky ne seri brate da jos gledas da je naruto na akademiji pa kolko si na forumu trebao si da odgledas 4 puta svaku epizodu i film koji je dosad izasao

ma ne gledam,vec sam rekao,stigo sam do one epizode gde onaj tip sto mu ibiki brat pobedio onu ebenu trku(odgledo da budem precizan) i sad sa odgledao i film prvi ebeni,a gledao sam dosta epizoda naruta ali nisam pratio ozbiljno pa sad sve gledam pazljivo -_-
 
ne,za zapusavanje usta se koristi razen-dori

ti lepo uzmi wind release rasengan a ja cu fire release chidori(moja tegnika,vetar je jos pojacava)pa nece da otvori usta u skorije vreme:lol:
 
pa izgleda da bas i ne znas toliko o narutu cyber qryder
ovako,postoje:
normal rasengan,vermillion rasengan,crescent moon rasengan,odama rasengan,fuuton rasen shuriken, jiraiyin fire rasengan koji sam isto video samo u igricima,,double rasengan,i jos rainbow rasengan
dodajte neki ako sam zaboravio
 
Poslednja izmena:
pa izgleda da bas i ne znas toliko o narutu cyber qryder
ovako,postoje:
normal rasengan,vermillion rasengan,crescent moon rasengan,odama rasengan,fuuton rasen shuriken, jiraiyin fire rasengan koji sam isto video samo u igricima,,double rasengan,i jos rainbow rasengan
dodajte neki ako sam zaboravio
futon rasengan
a ovaj moon sto kazes on se video samo u duoble rasenganu ako se lepo secam
I NARAVNO VEC SPOMENUTI RAITON RASENGAN I RAITON RASENSURIKEN BEZ NJ NISTA:rotf:
 
futon rasengan
a ovaj moon sto kazes on se video samo u duoble rasenganu ako se lepo secam
I NARAVNO VEC SPOMENUTI RAITON RASENGAN I RAITON RASENSURIKEN BEZ NJ NISTA:rotf:

ukucaj na youtubu all types rasengan i videces taj crescent moon rasengan
i ne on se nije video u double rasenganu
i da kako sam mogao da zaboravim na ALL MIGHTY RAITON RASENGAN I THE MIGHTIEST RAITON RASEN SHURIKEN :rotf:
 

Back
Top