Naruto

Opet tuzna pricha o dechaku i njegovim roditeljima.
Zao mi je zto nema vishe komichnijih epizoda, kao epizoda sam otkrivanjem Kakashijevog lica, ili epizoga kad genini dobiju timove iz obdanishta. Naruto i Konohamaru...formula za upishavanje od smeha.....

Ta epizoda mora da je filler cim je nisam gledao.
Znas li mozda redni broj ili ime??
 
SHIKAMARU
naruto-Shikamaru_1169496076.jpg

Ajmo malo da iskomentarishemo ovog lika , shta mislite o njemu?
Po meni , smoren ali veoma pametan lik :rolleyes:
 
------------------------------------------------------------------S P O I L E R --------------------------------------------------------------------------------------
Ovo je, mozda, najkomichniji momenat u sveukupnom delu Naruto.
Neko je pomenuo ova deshavanja u mangi, ali sam tek sada stigao do toga. Joj Booooogo blagi, koliko sam se smejao, i sad se smejem dok postavljam....
 

Prilozi

  • 007.jpg
    007.jpg
    40,5 KB · Pregleda: 33
  • 008.jpg
    008.jpg
    40,4 KB · Pregleda: 24
  • 009.jpg
    009.jpg
    41,9 KB · Pregleda: 23
  • 010.jpg
    010.jpg
    38,4 KB · Pregleda: 24
  • 011.jpg
    011.jpg
    39,3 KB · Pregleda: 23
Poslednja izmena:
Inache Shikamaru je fantastichno i lenj, ali pre svega pametan momak. Kaze lepo njegov dragi sensei: I.Q. 200, fantastichne taktichke sposobnost i da malo drmne lenjo d#*e, mogao bi da postane i Hokage.
I ima najbolji ukus za ribe, shto ide u z inteligenciju, a i ne mora. Ona mala Temari ima najbolji karakter od svih MLADJIH zenskih likova. Baka Tzunade je moj broj. uhdameprivijenagrudi, mmmmmmm
 
Scena kad Konohamaru trci hodnikom i BOOM!
"What are these..? They smell good...."

:]
Kishimoto je inache rekao da ce Tsunade umreti.
(Ovo sam procitao na drugom forumu, ne iz nekog clanka)
 
Ma Shikamaru je tako cool da je to prost neverovatno....................... Jeste lenj, ali je najpametniji shinobi od svih genin-a ili chuunin-a u Konohi, a moguce da je najpametniji i u celoj Konohi uopste............................................
By the way, jeste li videli kako extra tehniku koristi njegov otac................... Fora senkom uhvati protivnike za vrat!!!!!!!!!!!!
Ma Shikamaru je prosto............... Nevidjen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I takodje, ShikaTema 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Gaara je jedan od najacih likova,cool,zedan krvi i smrti drugih likova.
Ali malo je glupo sto je postao dobar,bio je bolji kad je bio zao,tada m ise vise svidjao je rje bio kad bad guy,ali ovak oje dobro sto Naruto ima jaku bond sa njim i vezan je za njega jer su slicni.
Takodje extra je to kad su Akatsuki clanovi vadili bijuu iz njega tj.Sukakua,cool right!
 
Ma Gaara je jednostavno savrsen.................... Obozavam ga.............. I kad je bio zao i sada, kad je dobar.................... Super je! A ono sa Akatsukijem je bilo cool, ali ipak je on umro u tom procesu ( vadjenju Bijuu iz Jinchurikija (tj, Gaare) )..............................
 
Mnogo je tuzno,ali najteze je kad jadnicak Naruto place i cupa kosu,ali sve je proslo ok,jedino sto je Chijo umrla ali sta hoce kad je stara,bar je na Gaari da prozivi zivot,Chijo zena vec prozivela zivot i videla Sasorija sta hoce.:(
 
Ummm , Gara , dobar lik , bash ga gotivim.
spoiler
Chuo sam da gara postaje hokage , da ? :)

Da, u pravu je Little Allien...................................... Postaje Kazekage, i cuva celo selo Sunagakure no Sato ( Hidden Sand Village ), i svi ga u selu vole..................................

Gaara - Kazekage- sama......................................................:worth:
 
Heh , glupo shto ce Tsunade da umre , epizoda za plakanje :(
Inache sad sam chito kakashi gaiden , njegovu prichu, fenomenalno!
Kakashijev otac je izvrsio samoubistvo , jer su ga svi iz sela gledali down , jer na jednoj misiji,
on je spasio svoje team mates , umesto da zavrshi misiju.
 
Par zanimljivosti, kako se shadow leader(hokage) kazhe u drugim selima !
Hidden Rock Village - Tsuchikage
Hidden Leaf Village - Hokage
Hidden Cloud Village - Raikage
Hidden Mist Village - Mizukage
Hidden Sand Village - Kazekage

Ovo su glavna shinobi sela ;)
 

Back
Top