Naruto

ok evo Captain Yamato notices a special tenderness that Sakura has towards Naruto, and tries to explain that bond before he is interupted. He and Sakura had been discussing Sasuke and his bond with Naruto before Sai says "Sakura-san, you're very gentle with Naruto, aren't you? I don't understand feelings like those..." Later in that arc, Naruto loses control of the nine-tailed demon within him, and the sight of a "four-tailed", monstrous Naruto brings Sakura to tears. Memories of Naruto cause her to clutch her heart (with the sound effect "powerful emotion"), and she runs dramatically towards Naruto trying to calm him by saying "Naruto! That's enough! I'll save Sasuke for you!". Sakura is injured by the kyuubi, and she later tells Yamato how she "can only do the dumbest things for Naruto". Yamato smiles and says "It's not what you do for Naruto that's important. It's how strongly you feel about him that counts. Sakura, I can tell just by looking at you. The truth is you l-" before he is interupted by Naruto waking up. At Sasuke's departure at the end of Part I, Sakura ends up confessing her love to him. Although in Part 2 it's yet unconfirmed whether these romantic feelings for him still exist, it is clear that Sakura shares the same intensity toward her missing teammate as Naruto does, and is determined to bring him back with her own might. In one chapter of Part 2 Yamato is about to reveal Sakura's feelings for Naruto but he wakes up and interrupts what may have been a romantic revelation.
 
Poslednja izmena:
A evo jos nesto: ---EAT THIS--- Several scenes in Shippuuden hint at the possibility of Sakura developing stronger, more intimate feelings for Naruto, who after two and a half years is still has crush on her
 
Jiraja i Pein se otprilike bore negde od 375 ili 76 chaptera pa sve do 383,posle se bore Sasuke i Itachi,to su po meni najaci capterovi Sasuke i Itachi,Pein i Jiraja malo vise smaraju,pored onih gde se Sakura i Chiyo borile protiv Sasorija.Sto se tice Akatsukija steta sto polovina umire,a najvise mi je bilo zao za Diedaru i Itachija kad su umrili to su po meni najaci clanovi Akatsukija,i Sasori takodje,pa cak i Tobi mi je favorit.
TOBI IS A GOOD BOY!!!!!!!
 
1437609053_f0c61f1ab3_m.jpg

Itadakimasu!
 
Ali po meni,Itachi je najmocniji lik,on na kraju ispade heroj.
Itachi je sam umro od bolesti ali dok se borio sa Sasukeom,on je bukvalno mogao da pobedi Sasukea ali nije hteo da bi ovaj mali ispao kao pobednik,i kad ga je Itachi busno u celo,odmah se onesvestio i died.
Tuzno,plakala sam kao kisa.
 
Uchiha klan i nije bio bas toliko zlatan kao sto je sasuke mislio,oni su od uvek bili pomalo zli ili jednostavno zli.I hteli su da se okrenu Konohi(leaf selu),jer su staresine Konohe Uchiha klan saterali do samog coska sela i U. klan je sada postao jako nevazan.I zbog toga oni su hteli da se osvete,na celi tog takozvanog predstojeceg ustanka bio je Itachijev i Sasukeov cale Fugato(ili kako vec).I da ne bi doslo to toga staresnine sela(ona baba i deda-kao konzuli i Danzo) sloze se da unajme Itachija koji je bio njihov spijun da ih on sve pokoka(U.klan,jer je Itachi mnogo voleo selo,i tezio je miru i harmnoniji,jer ako bi se Uchiha klan pobunio doslo di do 4-og shinobi rata),i tu je Itachi masakirao porodicu radi Konohe,ali jedino nije ubio 1 clana Sasuke jer ga je mnogo voleo i hteo je da Sasuke ispadne heroj,jedini preziveli Uchiha koji ce jednog dana ubiti ubicu Itachija.I Itachi je namerno u Sasuke ostavio strah i prezir da bi ovaj bio sto jaci i mocniji.I Itachi je tu tajnu o Konohi i U.klanu hteo da ponese u grob,ali zli Tobi(Uchiha Madara)je sve rekao Sasukeu i sada Sasuke zeli da unisti Konohu.Ako hocete jos neke sitnicice vi pitajte ja odgovaram!
 
Ja sam sta kod epizode kada Sasuke treba da se bori sa Gaara-om!
Meni je Kakashi bio extra lik, ali je ispao bas bezweze da se blago izrazim shto je otishao da trenira Sasuke-a, a Naruta predao drugome! Nadam se da ima dobar razlog za to, jer je stwarno ispalo shit!
 
Ja mislim da ce na kraju da Naruto ubije Sasuke jer ce ovaj da napadne Konohu,i Naruto ce da zavrsi sa Sakurom a jadna Hinata ce ili da izvrsi samoubistvo ili da zavrsi sa Kibom koji i nije tako los
 
I Lee nijetako losh...mislim jeste da izgleda kao kreten i da se tako ponasha, ali kada treba,on je ozbiljan i prawilno postupa... a powrh swega je dobar ninja!
 

Back
Top