narcis??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
HAHAHA sto se nerviras, sta ti je..?;)
Idi opusti se malo slusaj HIM i tako to...
Niko te ne proziva, samo iznosim cinjenice...
Mali hejter, koji je stvoren za hejtovanje...
Drugacije receno po@@@ ... :rolleyes:
Kako su mi narcisi najednom postali simpaticni..!!!!!!

Pomiri se sa surovom istinom,
slusas T.H. GUBIS (nemas) pravo nikoga da hejtujes...

Xmmm.... a izvini, otkud ti znas sta ja slusam..... i zasto ti meni da pricas koja prava JA imam???
Xa?
Ja imam pravo da pricam sta god ja zelim, takodje i da slusam (a TH ne slusam -.-)
Ne slusam ni HIM da bi se opustila :roll:
.......

Kxm, @sarabubasara
Dakle baba - Gataro stvarno hvala za predvidjanje buducnosti.
Ne mislim da ql mrzeti bilo sta, meni je to greh, i nadam se da cu zbog toga goreti u paklu stavise :cool: Ali, ne mogu si sama sebi pomoci, takva sam, mrzim i kraj ;)
(i molim vas prestanite da se*ete, tu da pametujete neke glooposti kad nemate pojma.... kako ste samo nevaspitani...cccc.... ozb ovo nema ni kod nas u Banji.... ova me ni ne poznaje a prica meni ona gde cu da zavrsim...:roll::-| sick & retarded....)

Moja drugarica je npr. ono... malo narcis.... ponavljam, tesko je s tim, jer da svaki dan slusas "Svidja mi se kako sam uklopila ovo, svidja mi se kako mi je ispao sastav, svidjaju mi se moje patike, moje narukvice su lepse itd...." mis'im... uvek puknem!
A sto se mene tice, ja nisam narcis, uopste nemam samopouzdanje, stavise vrlo sam samokriticna :D
Ali kada su moji nokti u pitanju... e... e tad stvarno! Preteram ga majke mi :D
 
Ja jasam toliko skroman, dobar, zgodan, obrazovan, lep, pun novca i na viskoj poziciji u ministarstvu.Ne bih da se hvalim koju sam poziciju uspeo da ostvarim, samo cu reci da mi je plata 300000 eura.

Ja narcis.Boze sacuvaj!Ja sam tako lep i skroman!I povucen, nikada se ne bih razbacivao svojom ogromnom lepotom!

uxx.....zar se takvi josh uvek radjaju????jel vas ima josh i gde se mozhete natji??:tongue:
 
Xmmm.... a izvini, otkud ti znas sta ja slusam..... i zasto ti meni da pricas koja prava JA imam???
Xa?
Ja imam pravo da pricam sta god ja zelim, takodje i da slusam (a TH ne slusam -.-)
Ne slusam ni HIM da bi se opustila :roll:
.......

Ne ne pricam ti ja, kao sto rekoh iznosim cinjenice...
Ne slusas Him DA BI SE OPUSTILA, ali slusas ovako..?
Ili si kompletan pozer..?
Mislim pogledaj sliku koju imas u profilu o slatki mali EMO...:lol::lol::lol:

Bolje biti narcis nego nemati samopostovanja prema sebi...
 
Ne ne pricam ti ja, kao sto rekoh iznosim cinjenice...
Ne slusas Him DA BI SE OPUSTILA, ali slusas ovako..?
Ili si kompletan pozer..?
Mislim pogledaj sliku koju imas u profilu o slatki mali EMO...:lol::lol::lol:

Bolje biti narcis nego nemati samopostovanja prema sebi...

a mozhe jedno pitanje za tebe...od mene....a shta ti slushash?????
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top