"Narandzina kora"

pa da tvoja cimerka nije glupaca ko sto jeste lepo bi mu odgovorila u istom maniru jaoooo pa ti nemas 20 centimetara...kako je maaalii...sa sve gestikulacijom :roll:
normalan muskarac ne primeti ni kad dodjes kose ofarbane u zeleno :lol: mislim realno njima je percepcija detalja daleko manja...e oni koji primecuju su ili pe.deri ili cepidlake lepo neko rece..a cepidlaka ce te ceo zivot maltretirati za svaku sitnicu koja zamisli odstupa od savrsenstva (u toj prici celulit ce biti najmanje bitan)
drugo uvek su mi bili zanimljivi ljudi koji moraju da ti "skrenu paznju" na bilo sta...jer sta ti nemas ogledalo?ona to nije znala pre nego sto joj je rekao pa se sad ubedacila? :lol:
ne postavalja se tu uopste pitanje da li je celulit lepa stvar niko nije malouman i niko ne smatra da je ok i super...ali mi je zadivljujuca tendencija danasnjeg sveta da svi moramo da se istancujemo na istu traku i da postoji obrazac po kome svi treba da se merimo..pa makar to znacilo da nas kasape u hirurskoj sali, ili da zena izvadi rebro :eek: kako bi bila po standardima nekog gej lika
mislim ok ti imas neke standarde...pa super zivi po njima...biraj ljude sebi slicne..ne ocekuj da ceo svet bude modeliran onako kako ti mislis da treba

vish sta je zena..lepa i pametna..:)
 
:zper:a ja kad videla naslov...pomislila
torta-sa-pomorandzama-i-kiv.jpg
 
nego pile i ja sam pre mislila kao ti da se sredjujemo zbog muskaraca...mislim dobrim delom to jeste tacno, zenama nije samo dovoljno da znaju da su lepe treba im i konstantna potvrda istog...nego dodjoh do jos necega...dodje mu najbitnije biti bolji...a bolji u odnosu na sta...so fakin takmicenje :lol: iliti cista destilovana sujeta
a ono zbog sebe pretenduje da bude najkoriscenija laz svih vremena :lol: da bilo koja od nas ostane u stanu naradnih mesec dana sama...mislite da bi se sminkala, sredjivala...sta kuckala stiklicama po stanu :zcepanje: ma vazi...ne bih da detaljisem do kog stadijuma bi to doslo

Bile bi Jeti...dlakavo čudovište.....:zcepanje:
Verovatno bih poštu primala tako što odškrinem vrata i proturim ruku.....:rotf: Da ne uplašim poštara svojim ajdučkim brcima.....
 
Od jutros mi prezgodno mlado celjade :lol: kuka sto ima celulit i strije u stanju histerije i kako je to primetio novi decko i bla, bla.. Izrazio svoje nezadovoljstvo..
Ja mislim da moj otac i njegova generacija koja nije imala kablovsku da tu vidi svasta i nisu do skora znali sta su celulit i strije .. :lol: A tek moj deda :cool:..
Muskarci da li ste cepidlake , i da li par rupica u kozi moze da vam pokvari sexualni ugodjaj?:lol: Jel primecujete te sitne nesavrsenosti zenskog tela u ekstazi? :whistling:

......svi smo ne savrsheni ,ako njoj ne smeta sto nemam 22 ni meni ne smeta njezino juzno voce ,josh ako je od ranog jutra pa kuceca poza i evo meni cedjene pomorandze a poznato je da ja volem zdrav zivot ..............;)
 
...nisam se nadao da narandže mogu da izazovu ovako burnu reakciju...:cry:

E sad prebroj koliko ima postova zena forumašica ( kojima zaista odajem pocast) među njima sam i ja koje smo stale u obranu svojih korica ( neke ih nemaju , neke imaju ) a koliko je muških postova u kojima se izjašnjavaju na istu temu ..
Zakljucak : i jedni i drugi dolaze do istoga , cemu onda fuking buka oko toga ? :mrgreen:
E tako je i u REALU .. :think:
 
Od jutros mi prezgodno mlado celjade :lol: kuka sto ima celulit i strije u stanju histerije i kako je to primetio novi decko i bla, bla.. Izrazio svoje nezadovoljstvo..
Ja mislim da moj otac i njegova generacija koja nije imala kablovsku da tu vidi svasta i nisu do skora znali sta su celulit i strije .. :lol: A tek moj deda :cool:..
Muskarci da li ste cepidlake , i da li par rupica u kozi moze da vam pokvari sexualni ugodjaj?:lol: Jel primecujete te sitne nesavrsenosti zenskog tela u ekstazi? :whistling:

Primecujem. Ako nisam zadovoljan sa svojom partnerkom uopste ne mogu da je postujem i da uzivam sa njom. J b g kompleksi i guess xD
Moja devojka mora imati tu odredjenu karakteristiku u njenom licu i telu i ponasanju. Mada ope sa druge strane to nesto je nepoznato, samo je bitno da je high end xD.
Kada sam sa ruznom devojkom to me baca u depresiju tako da sam skorz prestao da spadam na te grane xD
 
Od jutros mi prezgodno mlado celjade :lol: kuka sto ima celulit i strije u stanju histerije i kako je to primetio novi decko i bla, bla.. Izrazio svoje nezadovoljstvo..
Ja mislim da moj otac i njegova generacija koja nije imala kablovsku da tu vidi svasta i nisu do skora znali sta su celulit i strije .. :lol: A tek moj deda :cool:..
Muskarci da li ste cepidlake , i da li par rupica u kozi moze da vam pokvari sexualni ugodjaj?:lol: Jel primecujete te sitne nesavrsenosti zenskog tela u ekstazi? :whistling:

Cinjenica je da te mladjahne kokice imaju celulit,narandzinu koricu i tako to : ). Jer se loshe hrane,stalno je tu cips,pica,neki sokic i tako :) Mada kad zasvrbi moze da ima i ananasovu koru meni ne smeta :)
Mislim ima x dobrih djevojaka :) x odlicnih i x fenomenalnih :) ostalo se ne pominje :)
 

Back
Top