Napadač iz Nemačke radikalni desničar koji je govorio o UNIŠTENJU ODREĐENIH NARODA

комшија

Stara legenda
Poruka
91.040
https://www.blic.rs/vesti/svet/pobi...napadac-iz-nemacke-radikalni-desnicar/rgkj0mw

Pobio ljude, ostavio oproštajno pismo i UBIO SE: Napadač iz Nemačke radikalni desničar koji je govorio o UNIŠTENJU ODREĐENIH NARODA

1582187554300.png


20.02.2020. 08:51

Napadač za kojeg se sumnja da je noćas ubio devet osoba u dva "nargila bara" u gradu Hanau na jugozapadu Nemačke pronađen je mrtav u svojoj kući, saopštila je danas nemačka policija.

U saopštenju se navodi da je u kući u Hanau pored tela napadača pronađeno još jedno.

- Nema indikacija da je u napadima učestvovalo više osumnjičenih. Postoji velika verovatnoća da je jedan od dvoje pronađenih u kući u Hanau počinilac ubistava. U toku je istraga o identitetu žrtava i počinioca - ističe se u saopštenju.

Motivi napada još nisu poznati.

Ukupno je 11 mrtvih - 9 žrtava, napadač i jedna osoba čije je telo nađeno uz napadača. Informacije policije upućuju na to da je napadač počinio samoubistvo u svojoj kući nakon što je pobegao u tamnom automobilu.


Napadač ostavio oproštajno pismo?


Nemački dnevnik "Bild" piše da je napadač nemački državljanin, te da su municija i okviri sa mecima pronađeni u njegovom automobilu. Osumnjičeni je imao dozvolu za lov.


Nemački list "Bild" takođe je objavio da je muškarac koga identifikuje kao Tobijas R. ostavio i video poruku u kojoj preuzima odgovornost za napad.


U pismu izražava zbunjene poglede, od kojih su mnogi radikalno desničarske prirode, piše Bild ne navodeći izvore informacija.


Takođe, napadač govori o potrebi uništenja određenih naroda čije proterivanje iz Nemačke više nije moguće ostvariti. Za sada nisu zvanično potvrđene ove informacije.


"Bilo je kao u filmu"


Prvi napad se dogodio oko 22.00 u centru grada ispred nargila bara, gde je ubijeno troje ljudi. Prema rečima svedoka napadači su kolima pobegli sa lica mesta.


- Kolege su mi rekle da je bilo pucnjave i dovezao sam se da im pomognem. Uplašio sam se da mi nisu otac i brat stradali, ali srećom ubrzo sam ih ugledao preplašene.Svi smo u šoku - priča građanin čiji otac je vlasnik nargila bara, prenosi RTS.



- Bilo je kao u filmu! Još ne mogu da dođem k sebi, i ne mogu da verujem šta se dogodilo - ispričala je jedna žena, očevidac napada.


Drugi napad je bio u nargila baru na drugom kraju grada gde su napadači ubili još pet ljudi, a jedan povređeni je, kako navode mediji, u međuvremenu podlegao povredama


Па ово је сјајно! Велики ударац за европске фашисте!
 
https://www.blic.rs/vesti/svet/pobi...napadac-iz-nemacke-radikalni-desnicar/rgkj0mw

Pobio ljude, ostavio oproštajno pismo i UBIO SE: Napadač iz Nemačke radikalni desničar koji je govorio o UNIŠTENJU ODREĐENIH NARODA

Pogledajte prilog 652100

20.02.2020. 08:51

Napadač za kojeg se sumnja da je noćas ubio devet osoba u dva "nargila bara" u gradu Hanau na jugozapadu Nemačke pronađen je mrtav u svojoj kući, saopštila je danas nemačka policija.

U saopštenju se navodi da je u kući u Hanau pored tela napadača pronađeno još jedno.

- Nema indikacija da je u napadima učestvovalo više osumnjičenih. Postoji velika verovatnoća da je jedan od dvoje pronađenih u kući u Hanau počinilac ubistava. U toku je istraga o identitetu žrtava i počinioca - ističe se u saopštenju.

Motivi napada još nisu poznati.

Ukupno je 11 mrtvih - 9 žrtava, napadač i jedna osoba čije je telo nađeno uz napadača. Informacije policije upućuju na to da je napadač počinio samoubistvo u svojoj kući nakon što je pobegao u tamnom automobilu.


Napadač ostavio oproštajno pismo?


Nemački dnevnik "Bild" piše da je napadač nemački državljanin, te da su municija i okviri sa mecima pronađeni u njegovom automobilu. Osumnjičeni je imao dozvolu za lov.


Nemački list "Bild" takođe je objavio da je muškarac koga identifikuje kao Tobijas R. ostavio i video poruku u kojoj preuzima odgovornost za napad.


U pismu izražava zbunjene poglede, od kojih su mnogi radikalno desničarske prirode, piše Bild ne navodeći izvore informacija.


Takođe, napadač govori o potrebi uništenja određenih naroda čije proterivanje iz Nemačke više nije moguće ostvariti. Za sada nisu zvanično potvrđene ove informacije.


"Bilo je kao u filmu"


Prvi napad se dogodio oko 22.00 u centru grada ispred nargila bara, gde je ubijeno troje ljudi. Prema rečima svedoka napadači su kolima pobegli sa lica mesta.


- Kolege su mi rekle da je bilo pucnjave i dovezao sam se da im pomognem. Uplašio sam se da mi nisu otac i brat stradali, ali srećom ubrzo sam ih ugledao preplašene.Svi smo u šoku - priča građanin čiji otac je vlasnik nargila bara, prenosi RTS.



- Bilo je kao u filmu! Još ne mogu da dođem k sebi, i ne mogu da verujem šta se dogodilo - ispričala je jedna žena, očevidac napada.


Drugi napad je bio u nargila baru na drugom kraju grada gde su napadači ubili još pet ljudi, a jedan povređeni je, kako navode mediji, u međuvremenu podlegao povredama


Па ово је сјајно! Велики ударац за европске фашисте!
 
1582201351800.png


U pokolju u Njemačkoj ubijen i muškarac porijeklom iz BiH

1582201373300.png


U terorističkom napada u njemačkom gradu Hanau ubijen je 20-godišnji muškarac porijeklom iz Bosne i Hercegovine.

Njemački mediji ranije su objavili da se među ubijenima nalazi i 20-godišnji muškarac porijeklom iz BiH, 20-godišnjak porijeklom iz Turske, konobarica rođena u Poljskoj te više Kurda.

Terorista Tobias Rathjen (43), a koji je državljanin Njemačke, izvršio je nakon pokolja samoubistvo. Vlasti su već saopćile da je motiv napada bila ksenofobija i da je u napadu smrtno stradalo devet, a ranjeno nekoliko osoba, od kojih jedna teže povrijeđena.

Službe sigurnosti ovaj slučaj tretiraju kao teroristički napad s obzirom na to da postoje dokazi da je napadač radikalno desni ekstremista. Njemački mediji prenose kako je terorista iza sebe ostavio pismo i videoporuku, a u kojim je naveo da je potrebno pobiti određene grupe ljudi.
 
Ovaj je covek bio psihopata, ubio je i svoju majku. Nije on klasican desni esktermista kojih u Nemackoj ima kao pleve.
Nije ni bio u bilo kakvoj desnicarskoj organizaciji.
Нема везе што није био у некој организацији. Био је десничар и добро је што се то зна јер ће зато због овог напада на све десничаре пасти велика омраза.
Медији има да их развале.
 
Poslednja izmena:
A pomislio sam da je neki mujaga kad ono opet neki desničar Njemac. Terorizam sada ima dve strane.
Увек је имао али су се десничари вадили како су то били изузеци. Сада више вађења нема.

Ето, бар ови људи нису погинули безвезе.

Dakle- počelo je....:kafa:
Ево примера једне фашистичке свиње која се одушевљава овим покољем и која овде на форуму и иначе шири нацистичке идеје без икаквих санкција од стране модерације. А колико је таквих на нету? Наравно да ће се неки од њих залети и да убије, небитно да ли формално припада некој од многобројних фашистичких односно десничарских организација или не.
 
Poslednja izmena:
а уништење КОЈЕГ народа??
Onog naroda koji bude odgovarao u buducnosti propagandi zlikovaca koji su namestili ovaj false flag, lazni slucaj.
Narod je stoka koja veruje bez cinjenica i dokaza, i to je najvece zlo i tragedija i to daje municiju zlikovcima.
Ovo je 99% sam siguran lazni slucaj, napravljen od strane govana iz stranih sluzbi koji rade za zlikovce koji terorisu svet.
 
Onog naroda koji bude odgovarao u buducnosti propagandi zlikovaca koji su namestili ovaj false flag, lazni slucaj.
Narod je stoka koja veruje bez cinjenica i dokaza, i to je najvece zlo i tragedija i to daje municiju zlikovcima.
Ovo je 99% sam siguran lazni slucaj, napravljen od strane govana iz stranih sluzbi koji rade za zlikovce koji terorisu svet.

Cekaj, ovaj usao u neke lokale, upucao silne ljude, posle i svoju majku i sebe, stotinu ljui i stotinu
kamera je to zabelezilo, ocevidci pricaju sta su videli, ima(o) je 43 godina, studirao je ekonomoju
( da li je zavrsio ne znam), pre neki dan je postavio neki youtube klip upucen Amerikancima
na besprekornom engleskom, nije bio u nekoj radikalnoj grupi tipa fudbalski navijaci, i ti sada
kazes da se to nije dogodilo?
 

Back
Top