Napad na Srbiju

Misli lik da je "šiptar" uvredljiv termin pošto jako asocira na šipose i njihove "vrline"!!!
Nije pristojno poistovjećivati albance sa šiptarčinama jer oni jedni s drugima nemaju nikakve veze!!! To su dva sasma različita naroda!!!:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Albaci su iz Albanije, a oni ove sa kosova zovu siptari, a ovi siptari nikad ne kazu da su albanci, nego siptari.
 
DA, procitao sam i prvi post. A ovo sam objasnio vise nego jednom. ALi ajde ponovo. Albanci se vredjaju ako ih zoves tako kako ih ti zoves. Ceo svet ih zove "Albanci", pa hoce i mi da ih zovemo. Sustina je da li hoces da pokazes barem osnovno postovanje prema celom narodu. Italijane zovemo zabari jer jedu zabe. Kako bi bilo da nas zovu svinjojedaci, jer jedemo svinje? To je vrlo plastican primer...
Ajde sad konačno malo i odspavaj!!! Previše si se nalupao po forumu!!!
Stoka sama sebe naziva terminom "Shqiptarë" a ti uokolo zapeo da su time uvrijeđeni!!! Daj se malo načitaj prije nego što nastaviš da kontaminiraš po temama!!!
Evo ti uostalom pa se prisjeti maternjeg jezika:
http://sq.wikipedia.org/wiki/Shqipëria
 
Ajde sad konačno malo i odspavaj!!! Previše si se nalupao po forumu!!!
Stoka sama sebe naziva terminom "Shqiptarë" a ti uokolo zapeo da su time uvrijeđeni!!! Daj se malo načitaj prije nego što nastaviš kontaminiraš po temama!!!

Ma pusti budalu, vidis da nema pojma ni o cemu, nego tu pise neka svoja neandertalska razmisljanja i stavove koje je naucio napamet od cede djindjoubice, a cinjenice ne priznaje, jer se verovatno dokazuje u toj njihovoj sekti zavanoj ldp, i verovatno im salje svaki post na odobravanje i pohvalu! Mislim stvarno... :dash::dash::dash::dash:
 
Ma pusti budalu, vidis da nema pojma ni o cemu, nego tu pise neka svoja neandertalska razmisljanja i stavove koje je naucio napamet od cede djindjoubice, a cinjenice ne priznaje, jer se verovatno dokazuje u toj njihovoj sekti zavanoj ldp, i verovatno im salje svaki post na odobravanje i pohvalu! Mislim stvarno... :dash::dash::dash::dash:

Koliko samo primitivizma i paranoje u jednom postu. Rekorder si, ne moras se vise truditi :dash:
 
Ало људи, ми се ту расправљамо са неким шицем, а нама нападају Србију. Дај да видимо шта нам ваља чинити и како

Zna se sta se mora uciniti, tj. moralo je u martu, ali sta vredi kad se zna ko je predsednik, ministar odbrane i nacelnik generalstaba.... Dzabe mi palamudimo ovde!
 
Za svoje 72 pune godine života morao si svoj intelekt da pripremiš bar za pubertetska iskušenja!!!:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Šteta pa si stanovnik pogrešne Mitrovice mada, i ti nesretni ljudi tamo oko tebe moraju od tebe svašta da trpe!!!8)

Jeste, a Zloba i Seki vodili rat na Kosovu pa ga onda predali. I onda ja kriv koji samo mir zagovara. Dete od 7 godina ima bolju logiku u to sam siguran :whistling:
 
Ко је тебе ту помињао? Хајде овако, лепо ти признај ко си и шта си и све у реду. Мислим, ја заиста знам ко си, али реци овим људима овде да знају.
 
Рале, не прдоклачи, проваљен си.

Него да се ми окренемо проблему у Србији. Шта мислите да ли тих неколико људи које сте набројали овде чини Србију? Ја мислим да не. Не би се они ништа питали само када би ми били сложни.
 
Рале, не прдоклачи, проваљен си.

Него да се ми окренемо проблему у Србији. Шта мислите да ли тих неколико људи које сте набројали овде чини Србију? Ја мислим да не. Не би се они ништа питали само када би ми били сложни.

Kakav Rale? :rotf::rotf::rotf:

Jel tebi dobro?
 

Back
Top