Namesteno......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Veceras vozim novinara i covek poludeo. Javna je tajna da se cela frka oko mitinga "Kosovo je Srbija" digla zato sto su pojedinci razbili pojedine ambasade itd. Pouzdana informacija je da je dokazano da su velike pare legle na racun Cedomira Jovanovica i da je on licno organizovao ove nerede. Svi novinari to znaju a nesmeju da objave. Naredjenje.....

Klasican oblik ratnog huskanja i dolivanja ulja na vatru, u ovoj zemlji je izgleda za sve sto se desi kriv Cedomir Jovanovic i LDP :D:D:D, a oni koji su sa bina prozivali na rat i unistavanje kao Kostunica, Nikolic i na zalost reditelj D kategorije prokonvertovani Srbin su mirotvorci.
 
Ma nema nista novo a da znam. Samo kazem da sam vozio novinara [taksista sam] i covek poludeo. Nesme da pise. Vidim da je iskren i samo sto ne zaplace

Auuu... Jesi ti onaj taksista koji je vozio nekog visokog funkcioneta pre izbora i od njega cuo da se spremaju neredi ukoliko pobede radikali. :lol::lol::lol:Ti si, izgleda, neka jako bitna faca, sve saznas iz prve ruke. ;)
 
Veceras vozim novinara i covek poludeo. Javna je tajna da se cela frka oko mitinga "Kosovo je Srbija" digla zato sto su pojedinci razbili pojedine ambasade itd. Pouzdana informacija je da je dokazano da su velike pare legle na racun Cedomira Jovanovica i da je on licno organizovao ove nerede. Svi novinari to znaju a nesmeju da objave. Naredjenje.....

I meni isto palo na pamet- nisu tu čista posla! Buni me samo kad je Čeda razdelio te pare huliganima- da li im je samo deo dao unapred a ostalo posle mitinga ili odma sve odjednom...??!:shock:

P.S. Eto, kako neki znaju da se učlane u prave partijre. Ili da bar budu simpatizeri. Čist profit, brale!:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top