najzabavniji znak

asd:
VAGE zato sto su strasno sarmantne.Cini vam se kao da su tu samo za vas.Najinteresantnije kod njih je sposobnost transformacije, a da to ipak nije licemerje.
Ako hoce da vas uzme, uzece vas bili vi toga svesni ili ne.

:lol: U potpunosti se slazem.Ali ovo govorim samo za zenski deo populacije.Izuzetno sarmantne,duhovite i neodoljive u svakom pogledu.Mozda se napocetku ucini da su uobrazene,ali kada ih malo bolje upoznate one su THE BEST!Dakle VAGA!!!!!!!!!
 

Koliko ja znam, VAGE su izuzetno pricljive i zanimljive. To vazi i za blizance i strelceve dok su rakovi teski smorovi. Bar svi koje ja znam. Device i jarcevi su preterano realni i pedantni, ubijaju s tim. Sve u svemu - vage.
 
charon:
*Natasa*:
Meni su skorpije simpaticne kao prijatelji.Zabavne su,nasmejane,uvek spremne za akciju..
Ja sam rak,ne hvalim svoj znak.

Dobri moji rakovi, al vas volim. Mi skorpije nazalost uglavnom NISMO nasmejani zabavni i spremni za akciju. To je samo slika koju pruzamo svetu koji je slep pored ociju

Najbolji prijatelji i da ne nabrajam sve ostale kvalitete su mi shkorpije i rakovi,a ja kao rak/strelac sam okruzena shkorpijama,jarchevima,lavovima,vagama,blizancima,devicama,ovnovima,strelchevima...razmislite-teshko je reci ko je najzabavniji,...svako ima svoje odlike... :wink:
Pozdrav !
 

Back
Top