Quantcast

najzabavniji znak

Ana-Marija

Ističe se
Poruka
2.200

Gost
mislim da su RIBE najzanimljivije ,jer su mnogo otkacene i uvek dobiju sta zele ,ne foliraju se i uvek su nasmejana,imam nekoliko drugarica i uvek mi je najlepse sa njima u drustvu,nikoga ne bi povredile ,a jos uz sve to izgledaju boli glava.

Gost
ja sam riba i slazem se sa tim.
mada su strelcevi dobri ljudi,nasmejani,zanimljivi,nikad im nije dosadno i sa najvecom dozom humora.mada ne mora da znaci ipak.
vodolije su preterano specificne.zar ne??

A

asd

Gost
VAGE zato sto su strasno sarmantne.Cini vam se kao da su tu samo za vas.Najinteresantnije kod njih je sposobnost transformacije, a da to ipak nije licemerje.
Ako hoce da vas uzme, uzece vas bili vi toga svesni ili ne.

N

*Natasa*

Gost
charon:
*Natasa*:
Meni su skorpije simpaticne kao prijatelji.Zabavne su,nasmejane,uvek spremne za akciju..
Ja sam rak,ne hvalim svoj znak.

Dobri moji rakovi, al vas volim. Mi skorpije nazalost uglavnom NISMO nasmejani zabavni i spremni za akciju. To je samo slika koju pruzamo svetu koji je slep pored ociju
Dve osobe koje su mi najdraze u zivotu su skorpije i zaista su takve.Mozda nisu sve skorpije iste... :wink:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.