Najsmeshnije prowale od nekih baba koje ste ikada chuli??

Zajebavao ja moju pokojnu babu za godine i starost a ona meni kaže:

Eeeeeee, sinko, će dodješ i ti u moje godine pa će vi'š kako je to.

A ja njoj: Ja znam sigurno da neću da budem baba. A tek će baba meni:

Al će budeš DEEEEEDA ! :hahaha:

Mnogo su dobre te fore sa babama a najžešća je ona kad je neko sa ovog foruma napisao kad obilazili babu u bolnici i doneli kesu sa poklonima sestrama a baba kaže ODVADI ! Hahaha, sit sam se ismejao kad sam to čitao i zato bih molio dotičnu osobu da nam ponovi tu foru iz bolnice sa babom da se smejemo još malo.

:hahaha:
 
DOLAZI BABA NA PIJACU I OBILAZI OKO TEZGE SA TOALET PAPIROM...
PITA JE PRODAVAC "STARA MAJKO STA ZELITE..?"
"PA JA BIH TOALET PAPIR..."
"BIRAJTE KOJI ZELITE IMATE RECIKLIRANI, PLAVI, OD CELULOZE, OVAJ BELI PROSARAN..."
"HMMMMMMMMMMM...... A JEL IMATE ROZE..?"
"NAZALOST TRENUTNO NEMAMO U ROZE BOJI,
(ne da se trgovac zbuniti...),
ALI ZATO IMAMO PLAVI, ZUTI, OVAJ NA ZELENO.......?"
"NEEEEEEEEEE....... NE ODGOVARA MI...!"
"Z ZASTO??????????"
"PA ZNATE NE SLAZE MI SE UZ PLOCICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
(trgovac ne veruje sta cuje..! Ali sa razumevanjem kaze baki...)
"PA EVO UZMITE BELI,
BELI VAM JE NEUTRALAN,
BELI SE SLAZE UZ SVE..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
"Oh... Pa ZNATE NE MOGU BELI NIKAKO............"
"ZASTO SADA TO.?!"( trgovac em na ivici zivaca,
em u soku, ne veruje sta baba prica...)
"Ne MOGU BELI NIKAKO,
ZNATE U POVERENJU BELI SE BRZO PRLJA!!!!!!!!!!!!!!!!"

Rece baba i nastavi potragu za roze toalet papirom,
a pola pijace ostade u soku...
Meni u glavi samo slika babe kako posle upotrebe toalet papir siri i susi na zici...
Mada sam skontala na sta misli...
Ali to znaci da joj rolna toalet papaira traje mesec dana..!!!!!!!
 
Jedna baba iz stana ispod mog je 3-4 puta nedeljno dolazila meni na vrata mislecji da je to njen stan.

Tako je i jedan deda sa mog sprata..:rotf::rotf::rotf:

A jednom kad se moj cale vratio sa posla,a moja baba je gledala seriju i sad kaze on njoj E bre promaja je negde,a ona kaze njemu Eno ti je supa u serpici sad sad je podgrejala..:)

Isto pre neki dan se zablenula u seriju i moj brat je ostavio otvorena vrata u kuhinji i upaljeno svetlo i kaze ona njemu IVANEEE!!!ZATVORI SVETLO,UGASI VRATA!!!!!..:)

Ili kad prica sa sestrom preko telefona Jao jadan covek je poginuo,bas mi je zao!...I ja i cale stojimo tu i kao Ko je bre poginuo,sta je bilo???I ona kao ma Hoze Manuel(ili slicno)..:roll: :D
 
Tako je i jedan deda sa mog sprata..:rotf::rotf::rotf:

A jednom kad se moj cale vratio sa posla,a moja baba je gledala seriju i sad kaze on njoj E bre promaja je negde,a ona kaze njemu Eno ti je supa u serpici sad sad je podgrejala..:)

Isto pre neki dan se zablenula u seriju i moj brat je ostavio otvorena vrata u kuhinji i upaljeno svetlo i kaze ona njemu IVANEEE!!!ZATVORI SVETLO,UGASI VRATA!!!!!..:)

Ili kad prica sa sestrom preko telefona Jao jadan covek je poginuo,bas mi je zao!...I ja i cale stojimo tu i kao Ko je bre poginuo,sta je bilo???I ona kao ma Hoze Manuel(ili slicno)..:roll: :D

sve je extra, ali ovo zadnje je najbolje!:rotf: :rotf: :rotf: :rotf::hahaha::rotf::hahaha: :hahaha: :hahaha:
 

Back
Top