Najslabije cigare

DianaUwU

Početnik
Poruka
4
Da li neko može da mi preporuči neke od NAJslabijih cigareta koje su trenutno u prodaji u Srbiji? Polako imam posledice od dugogodišnjeg pušenja, pa želim da smanjim, ali ne i da ostavim. (Probala sam iqos, i sve ostale alternative, ali nema ništa od toga jer zaista volim da uživam u cigari)
Btw nova sam ovde ❤️
 
Da li neko može da mi preporuči neke od NAJslabijih cigareta koje su trenutno u prodaji u Srbiji? Polako imam posledice od dugogodišnjeg pušenja, pa želim da smanjim, ali ne i da ostavim. (Probala sam iqos, i sve ostale alternative, ali nema ništa od toga jer zaista volim da uživam u cigari)
Btw nova sam ovde ❤️

Ja sam totalni pušač amater i meni je sva ta krdža ista. Možda da kupiš neki duvan onako malo bolji, skuplji pa da savijaš.
Btw, welcome!
 
Da li neko može da mi preporuči neke od NAJslabijih cigareta koje su trenutno u prodaji u Srbiji? Polako imam posledice od dugogodišnjeg pušenja, pa želim da smanjim, ali ne i da ostavim. (Probala sam iqos, i sve ostale alternative, ali nema ništa od toga jer zaista volim da uživam u cigari)
Btw nova sam ovde ❤️
A objasni mi sta te nervira kod iqosa ?
Si probala da duvas iqos 2.4 ili ovaj noviji iqos3 ?
Iqos 2.4 je kazu jaci , znaci bolje sagoreva.
 
I najslabije su najgore. Postoje neki blagi psihići lekovi koji se koriste da nemas zelju za duvanom.
Išao sam kod lekara da mi prepišu da vidim da li je to tačno , nisu hteli .
.....................................................................................................................
Prešao sam na drum, traje mi 7 dana kesica sa filterima. Samson zware jee mnogo bolji ali ne uvoze ga .
Mislim da je poenta duvana da tu nije izvadjen nikotin i da zato ne pušiš "svaki čas".
Maštam o danu kad ću prestati .
 
Da li neko može da mi preporuči neke od NAJslabijih cigareta koje su trenutno u prodaji u Srbiji? Polako imam posledice od dugogodišnjeg pušenja, pa želim da smanjim, ali ne i da ostavim. (Probala sam iqos, i sve ostale alternative, ali nema ništa od toga jer zaista volim da uživam u cigari)
Btw nova sam ovde ❤️
Zamolila bih vas da ne skrećete sa teme, već da mi samo predložite neke od najslabijih cigara 😅❤️
 
Ostavio sa pljuge 2017.pomoću elektronskih cigareta a početkom 2018.sam i njih batalio,sve je drugačije sada mogu da dišem punim plućima i u glavi mi je mnogo bistrije preporučujem svima koju se i dalje truju da prestanu kako znaju i umeju i progledaće,cigerete su droga.
 
Da li neko može da mi preporuči neke od NAJslabijih cigareta koje su trenutno u prodaji u Srbiji? Polako imam posledice od dugogodišnjeg pušenja, pa želim da smanjim, ali ne i da ostavim. (Probala sam iqos, i sve ostale alternative, ali nema ništa od toga jer zaista volim da uživam u cigari)
Btw nova sam ovde ❤️
Nemaš ti posledice od jakog ili slabog duvana, već od katrana.
Nikotin je u količinama koje se nalaze u cigaretama čak i koristan, jedino što izaziva zavisnost.
Glavni problem je katran koji je ekstremno štetan, kao i nepoznati aditivi koje proizvođači cigareta dodaju na kvarno - vidi uostalom
elektronske cigarete - kao manje štetne od cigareta, a ispadoše ustvari mnogostruko štetnije.
Međutim, pušenje ima i prednosti - među hospitalizovanima obolelim od kovida, procenat pušača se kreće od 2,5% do 10%,
iako bi trebalo da bude višestruko veći, pa ti vidi da li ti se isplati da prelaziš na slabije. ;)
 
Da li neko može da mi preporuči neke od NAJslabijih cigareta koje su trenutno u prodaji u Srbiji? Polako imam posledice od dugogodišnjeg pušenja, pa želim da smanjim, ali ne i da ostavim. (Probala sam iqos, i sve ostale alternative, ali nema ništa od toga jer zaista volim da uživam u cigari)
Btw nova sam ovde ❤️

Preporučujem ti da počneš da motaš duvan. Ručno, kako bi potrošila malo vremena.
 
Nemaš ti posledice od jakog ili slabog duvana, već od katrana.
Nikotin je u količinama koje se nalaze u cigaretama čak i koristan, jedino što izaziva zavisnost.
Glavni problem je katran koji je ekstremno štetan, kao i nepoznati aditivi koje proizvođači cigareta dodaju na kvarno - vidi uostalom
elektronske cigarete - kao manje štetne od cigareta, a ispadoše ustvari mnogostruko štetnije.
Međutim, pušenje ima i prednosti - među hospitalizovanima obolelim od kovida, procenat pušača se kreće od 2,5% do 10%,
iako bi trebalo da bude višestruko veći, pa ti vidi da li ti se isplati da prelaziš na slabije. ;)
Nije samo katran ima tu gomila stvari koja šteti.
Čak da je ovo poslednje i tačno, šteta koju nanonose je ogromna.
 
Većina onih koji motaju ručno kažu da manje puše nego dok su pušili cigarete. Neki kažu i tri puta manje.

Ja sam jedan od takvih, odavno već motam duvan, i to koristim dugačke rizle od čiste celuloze (one braon boje). Četiri ili pet takvih cigareta dnevno ispušim, prosto zato što umotan u takve rizle duvan skoro momentalno prestaje da gori ako ga ostaviš u piksli, pa za razliku od običnih cigareta ili onih smotanih u kratke i bele rizle, ne moram da palim nov komad, samo se vratim onom starom koji nije dogoreo. Umele su takve cigare da mi traju i po dva sata jedna...
 

Back
Top