Najsigurniji put do prvog puta je...

Pa dobro, vidim da ima (naj)razlicitijih misljenja... Iako muskarcima kondom bas mnogo i ne prija, bolje siguran seks u kojem mozes opusteno uzivati, nego rizican koji te moze mnogo cega kostati...

Ao tako razmisljas i prelazak preko ulice te moze puno kostati.. :D.
Msm ne kaazem ja da je los kondom, ok je, ali ono tablete pred su saswim ok.. ai kad se koristi kondom stwarno meni se nikad nije desilo da je puko or something :roll:

Ljudi, zamolila bih vas da postovi koje budete ostavljali na ovoj temi budu konkretan odgovor na temu, jer ce mi vase iskreno misljenje i iskustvo stvarno znaciti. Dugo sam u vezi, ali jos nisam spavala sa deckom, jer lose reagujem na pilule, prezervativ nije stopostotno siguran, a prestravljena sam pri pomisli da zatrudnim, jer ne zelim bebu, a ne bih mogla da abortiram. Jednom smo probali, jako me bolelo, ali mi nije probio himen, oboje smo nevini i neiskusni, sto jeste romanticno, ali s druge strane ni jedno od nas dvoje sa sigurnoscu ne zna sta tacno treba da radi. Sjajno se slazemo u krevetu, uzbudjujemo jedno drugo i nenormalno se zelimo, ali ja imam taj problem opustanja zbog mogucih komplikacija koje, uprkos velikoj zelji, ne mogu da zanemarim. Unapred hvala na ozbiljnim savetima, znam da svi imate super smisao za humor, ali mi sad stvarno vise od smeha treba pomoc :) pozzz

Као што је Семјуел Џонсон рекао *парафразирам*
Опрезност завређује пажњу,
јер је и претерана опрезност свакако боља од претеране немарности.
Наноси мању штету.

Лепо је што си опрезна.
Данас је мало таквих.
Углавном полазе са мислима , ма неће се то мени десити.

Моја савет:
никако свршавање унутра,
а контрацептивна средства су твој избор :)

Ljudi, zamolila bih vas da postovi koje budete ostavljali na ovoj temi budu konkretan odgovor na temu, jer ce mi vase iskreno misljenje i iskustvo stvarno znaciti. Dugo sam u vezi, ali jos nisam spavala sa deckom, jer lose reagujem na pilule, prezervativ nije stopostotno siguran, a prestravljena sam pri pomisli da zatrudnim, jer ne zelim bebu, a ne bih mogla da abortiram. Jednom smo probali, jako me bolelo, ali mi nije probio himen, oboje smo nevini i neiskusni, sto jeste romanticno, ali s druge strane ni jedno od nas dvoje sa sigurnoscu ne zna sta tacno treba da radi. Sjajno se slazemo u krevetu, uzbudjujemo jedno drugo i nenormalno se zelimo, ali ja imam taj problem opustanja zbog mogucih komplikacija koje, uprkos velikoj zelji, ne mogu da zanemarim. Unapred hvala na ozbiljnim savetima, znam da svi imate super smisao za humor, ali mi sad stvarno vise od smeha treba pomoc :) pozzz

Probaj anal, ne mozes da ztrudnis a moze biti ok ako ti decko nema veliku kitu (a verovatno nema). opusti se i nk ti drka klicu dok te kurneda analno i plitko i bice orgazma.

I uostalom **** takvog decka kad ne moze da se suzdrzi i kontrolise da prsne van tebe.tebe je ocigledno frka jer je decko nepouzdan, slaba kontrola.

Као што је Семјуел Џонсон рекао *парафразирам*
Опрезност завређује пажњу,
јер је и претерана опрезност свакако боља од претеране немарности.
Наноси мању штету.

Лепо је што си опрезна.
Данас је мало таквих
.
Углавном полазе са мислима , ма неће се то мени десити.

Моја савет:
никако свршавање унутра,
а контрацептивна средства су твој избор :)

Hvala, ali vidis, mnogi su me pogresno shvatili, tipa da se ja raspitujem kakve sve vrste zastite postoje i da ne znam nista o seksu, a ja sam pitala savet onih koji su iskusili razlicite vidove prevencije i razloge za i protiv. Shvacena sam nezrelo i neodgovorno.

Hvala, ali vidis, mnogi su me pogresno shvatili, tipa da se ja raspitujem kakve sve vrste zastite postoje i da ne znam nista o seksu, a ja sam pitala savet onih koji su iskusili razlicite vidove prevencije i razloge za i protiv. Shvacena sam nezrelo i neodgovorno.

Не осврћи се на коментаре такве врсте.
Напротив, ти јеси одговорна. Да не бринеш ти не би ни питала.

Ako je vec neko rekao ,izvinjavam se ali u tvom slucaju najbolje je da odes do svog ginekologa i on ce ti razresiti sve nedoumice i najbolje ce te posavetovati.Ne odgovaraju sve pilule svakom ..I,opusti se malo:)

zdravo,zanima me ukoliko imam odnos i ne koristimo zastitu,da li pocinjem sa pilulama(yasmin)od pocetka menstruacije posle odnosa ili kako?
:neutral:

prvo te pilule ne uzimas na svoju ruku vec ako ti ih doktor prepise,nakon pregleda i analize krvi.

a drugo ne znam kakve veze pijenje pilula nakon odnosa ima veze sa celom pricom...i da prva kutija se pije dan kada dobijes menstruaciju,prvi dan i onda se izmedju sake pravi po nedelju dana pauze u toku koje ti traje menstruacija :neutral:

...shta reci sem samo polako cm po cm ................;)

Back