najromanticnija ljubavna pesma za samoubistvo

Laz,laz,laz,laz.
Sta drugo treba da kazem?
Ja sam gledao kako moj najbolji prijatelj puca sebi u glavu,to je bilo pre 8 godina,i sta sada treba,da cutim i nikome ne govorim o tome?
Cinjenica je da je to deo mog zivota i da samoubice jesu rodjene takve,pa milion puta sam ja njega pokusao da sprecim,nista nije pomoglo.
Ali o tome se ne cuti,to je nesto sto jede mene,i samo ja znam kako mi je i kada pricam i kada cutim o tome...ma nema veze,za vas gospodo je samoubistvo isuvise intiman momenat da bi o tome pricali na pravi nacin.

A evo ti ipak najbolja pesma za samoubistvo,provereno nazalost u praksi:

MELISSA
Mercyful Fate
 
Daleko od toga da sam star..Mislite da neko stariji moze ovako da voli,sasavo?Mislim da stariji ljudi nisu budale kao ja(verovatno u svakom smislu,uglavnom pozitivno).Pre svega,ja ustajem iz pepela.Stvarno ne znate kako je voleti,ovu ljubav vecina ne dozivi,neko bi samo pozeleo to.Ne mogu svi ljudi da vole,ceo zivot im bude prazan..
 
FOREVER:
Daleko od toga da sam star..Mislite da neko stariji moze ovako da voli,sasavo?Mislim da stariji ljudi nisu budale kao ja(verovatno u svakom smislu,uglavnom pozitivno).Pre svega,ja ustajem iz pepela.Stvarno ne znate kako je voleti,ovu ljubav vecina ne dozivi,neko bi samo pozeleo to.Ne mogu svi ljudi da vole,ceo zivot im bude prazan..

åååååå,pa sto ne kazes tako.
E to za ljubav da mnogi zaista i ne znaju sta znaci voleti,tu si u pravu,ali to nema veze sa godinama vec sa IQ emocija,a neretko i sa hrabroscu.
Ali koga je od njih briga za to,oni su ubedjeni ipak da znaju da vole,,,,,samo zaboravljaju da je to najjace osecanje koje je u svakom momentu,svakoj sekundi opasno.
Ljubav se uci prijatelji moji.
Ako ustajes iz pepela,pa onda sledi primer ovog coveka i ove pesme:

DON DOKKEN-Up From The Ashes
 
FOREVER:
ovih dana sam zauzet bio i nisam dolazio...E,nisam ja od onih tipova sto umiru pevajuci,culo bi se na tv-u...Svasta ljudi,kakvo pevanje,vi niste uopste skontali zasto meni treba pesma a ne bih to da komentarisem sada.Nikada mi nije bila namera da ovako privlacim paznju na sebe,svasta od vas.Neki od vas zasluzuju aplauz,tovare druge a sebe kao da izdignu...kao ja sam...e..ma necu da komentarisem.Neki pojma nemaju,najbolje je da nikad i ne osete.Ima dosta kometara,a desile su se i neke ironije .Stvarno ne razumem devojke,sve ih manje razumem,a znam ih...Ja kad volim,volim za ceo zivot,samo jednu.Par puta sam bio zaljubljen,jedino sa ovom sam u vezi bio od svih njih,zelim je ceo zivot pored sebe.Treba razlikovati pravu ljubav od iluzije

Prava ljubav, nakon koje nastaje praznina sa kojom ne znas kako da se izboris i imas utisak da ne osecas nista vise, otupelost, pustos u dusi, i bezgranicna tuga kad se setis lepih stvari i gde god da odes, sta god da radis prati te u stopu to osecanje koje razdire iznutra. Onda idealizovanje doticne osobe, 'niko nikada nece biti kao on/ona, prva/prvi i poslednja/poslednji, nikada nece biti tako dobro ni sa kim kao sto je bilo sa njom/njim'...I sta? Zar zaista mislis da je resenje dici ruku na sebe? Veruj mi, nije. To sto ti se sada cini tako mracno, lose, kraj sveta vec kroz par meseci ce ti se ciniti daleko, cudno, cudices se sam sebi odakle ti uopste ideja o samoubistvu, kraju, jer nakon takve ljubavi nista vise nema smisla. Greska, treba krenuti dalje, pa ma koliko bolelo. Treba prihvatiti tu bol na neko vreme, prihvatiti cinjenicu da je to zaista mozda i bila jedna velika prava ljubav i biti zahvalan sto si imao tu cast da je dozivis, a onda je polako prepusti uspomenama i ko zna, mozda naletis na vecu. Zar ne bi radije sebi dao tu mogucnost da se prijatno iznenadis u buducnosti? Mozda ce neka sledeca biti jos jaca, veca i pravija ljubav pored koje ce ti ta koju si proziveo delovati kao sitnica. A pitanje za pesmice...recimo da i dobijes spisak, odaberes tu jednu koja najbolje opisuje tebe i tvoje emocije, i da zaista i uradis to sto zelis...sta mislis koliko ces ostati dugo u mislima te devojke nakon toga? Godinu? Dve? I onda ce nastaviti svoj zivot dalje, biti sa nekim novim tipom, voleti ga i vise od tebe...a ti...gde si u citavoj toj prici. Odavno zaboravljen.
Ljubav nikada ne bi trebala da bude razlog za smrt, vec razlog za zivot. Dopusti sebi mogucnost da opet volis i budes voljen.
 
Ne, samoubistvo nije resenje... tako barem mislimo mi koji volimo zivot.. ili smo zaboravili na nase bolne dane kada smo sve hteli dati za izgubljeno...

Citao sam deo jednog oprostajnog pisma. U njemu je izmedju ostalog stajalo:

"moj zivot vise nema nikakvog smisla...dosta je bilo.."

Citao sam misljenja ljudi koji su bolesni od tumornih bolesti...slicne reci.

Vidite, zivot jeste jedan, i hteli sebi priznati ili ne, svakog dana se "ubijamo" ma koje to zadovoljstvo bilo...

Jedino su nam kriteriji mnogo razliciti i zbog njih nikada necemo biti u stanju izvagati jacinu necijeg bola.. a hteli bi smo uvek, uvek biti neko ko je znao bolje...

...ako je iskreno, neka je prosto.
 
To jesi u pravu. Ljubav nije razlog za smrt.

Znam kako je biti ostavljen i sve to. Voleo sam mislio sam da je prava, al prevario sam se. I razmisljao sam zasto ja zivim i zasto je zivot i ljubav tako surova. Al dok si mlad trebas da iskoristis sve da ludujes itd. Patio sam dugo vremena, al posle sam svatio. Sta imam ja od toga nije ni prva ni poslednja, bice ih jos.

a sto se tice pesme mene ubija kad cujem od

Slavka Milankovica - Znas li

mnogo dobra pesma nemam reci.
 
ova me ubija...
ne znam zasto...


Talk to me softly
There is something in your eyes
Don't hang your head in sorrow
And please don't cry
I know how you feel inside I've
I've been there before
Somethin is changin' inside you
And don't you know


Don't you cry tonight
I still love you baby
Don't you cry tonight
Don't you cry tonight
There's a heaven above you baby
And don't you cry tonight


Give me a whisper
And give me a sign
Give me a kiss before you
tell me goodbye
Don't you take it so hard now
And please don't take it so bad
I'll still be thinkin' of you
And the times we had...baby


And don't you cry tonight
Don't you cry tonight
Don't you cry tonight
There's a heaven above you baby
And don't you cry tonight


And please remember that I never lied
And please remember
how I felt inside now honey
You gotta make it your own way
But you'll be alright now sugar
You'll feel better tomorrow
Come the morning light now baby

And don't you cry tonight
And don't you cry tonight
And don't you cry tonight
There's a heaven above you baby
And don't you cry
Don't you ever cry
Don't you cry tonight
Baby maybe someday
Don't you cry
Don't you ever cry
Don't you cry
Tonight
 
ma, nemoj Ganse da mi spominjes...ma odmah moram ....
d050.gif
 

Back
Top