Najranija secanja

Ja kad sm imala 3-4 godine,mnooogo sam voljela slatko (i sad ga obozavam) ali ono najedem se slatkog i nikad ne mogu posle da rucam,pa mi mama branila jedno vrijeme....
I u to vrijeme zabrane,na kraju hodnika u stanu nalazila se ostava u kojoj je bila vreca secera....
A ja bucko maji,pravo na vrecu i zabila glavu u nju i jedem secer....
Sestra starija me uhvatila i pocela da mi vice....
Nekoliko godina kasnije pricala mi je koliko je to bio smijesan prizor,ulazi u ostavu a meni iz vrece samo noge vire....
8-)
 
mare34:
Koja su vam secanja iz najranijeg detinjstva?
Meni je kad sam se sa godinu dana igra igro sa drugom u dvoristu i on mi je reko "pako", a ja njemu:"nisam ja pako, nego marko"...........
Evo jos jednog secanja: sa 3 godine sam se lozio na neku mariju plavusu, pa sam reko: "kupicu mariji plavusi alfa romeo", pa se secam kako sam iso kod nje u kraj i kupio bombone pa smo zajedno jeli, na kraju u vrticu je nagovorila 2 lika da me prebiju, i posle sam reko:"vise ne volim mariju plavusu"...................
Kad sam imo 4 godine uso sam u taxi sa kevom i taksista je pito kolko ima sati i ja pogledam i odgovorim tacno, a taxista kaze, au mali kako si uspeo da pogodis, a znao sam da gledam na sat...........
Imate li vi ovakva secanja, kazu da covek ne moze da se seti pre 3. godine, ali raznim metodama su neki ljudi uspevali da se sete svojih prethodnih zivota......... :lol:
sećam se da sam otkopavala svet ispod jednog drveta i da sam bila ubeđena da sam uspela. :D
 
mare34:
Koja su vam secanja iz najranijeg detinjstva?
Meni je kad sam se sa godinu dana igra igro sa drugom u dvoristu i on mi je reko "pako", a ja njemu:"nisam ja pako, nego marko"...........
Evo jos jednog secanja: sa 3 godine sam se lozio na neku mariju plavusu, pa sam reko: "kupicu mariji plavusi alfa romeo", pa se secam kako sam iso kod nje u kraj i kupio bombone pa smo zajedno jeli, na kraju u vrticu je nagovorila 2 lika da me prebiju, i posle sam reko:"vise ne volim mariju plavusu"...................
Kad sam imo 4 godine uso sam u taxi sa kevom i taksista je pito kolko ima sati i ja pogledam i odgovorim tacno, a taxista kaze, au mali kako si uspeo da pogodis, a znao sam da gledam na sat...........
Imate li vi ovakva secanja, kazu da covek ne moze da se seti pre 3. godine, ali raznim metodama su neki ljudi uspevali da se sete svojih prethodnih zivota......... :lol:



mislim da si nepismen...da se primetiti...
 
newerna_beba:
Ja kad sm imala 3-4 godine,mnooogo sam voljela slatko (i sad ga obozavam) ali ono najedem se slatkog i nikad ne mogu posle da rucam,pa mi mama branila jedno vrijeme....
I u to vrijeme zabrane,na kraju hodnika u stanu nalazila se ostava u kojoj je bila vreca secera....
A ja bucko maji,pravo na vrecu i zabila glavu u nju i jedem secer....
Sestra starija me uhvatila i pocela da mi vice....
Nekoliko godina kasnije pricala mi je koliko je to bio smijesan prizor,ulazi u ostavu a meni iz vrece samo noge vire....
8-)
e skoro nisam cula tako nesto smesno :lol:
 
ja se secam bila samo mozda neki prvi-drugi razred osnovne,mama mi spremila sendvic i meni se nije jeo i bacila sam ga u kofu sa vodom kod kade i kad me je mam pitala si ti bacila,ja kao,nisam ja moj stric je :Dluda
 
newerna_beba:
Ja kad sm imala 3-4 godine,mnooogo sam voljela slatko (i sad ga obozavam) ali ono najedem se slatkog i nikad ne mogu posle da rucam,pa mi mama branila jedno vrijeme....
I u to vrijeme zabrane,na kraju hodnika u stanu nalazila se ostava u kojoj je bila vreca secera....
A ja bucko maji,pravo na vrecu i zabila glavu u nju i jedem secer....
Sestra starija me uhvatila i pocela da mi vice....
Nekoliko godina kasnije pricala mi je koliko je to bio smijesan prizor,ulazi u ostavu a meni iz vrece samo noge vire....
8-)
slatko...detinjasto... :)
 
Tako je moja sestra kad je bila mala volela da jede kafu. Inače je bila jako dobro i mirno dete ali ja lagala mnogo. Jednom je jela kafe i sve joj ostala kafa oko usta i na licu. Keva je pita jel si jela kafu a ona: ''Nisam'', onim bebećim govorom :D. Naravno dobila je batine, zbog laganja :( :lol:
 
I ja sam... Ponosim se njime... kao klinci, na ulici ceo dan se igramo, fudbal, žmurke, klikeri... Ah kad se setim Novog Sada, svog grada, iz vremena osnovne škole kao da je sada :)... I remember, when we use to sit...
 
da , secam se i da smo imali jednog psa , vucijaka .....
i posle se razboleo , pa , koliko se ja secam , tata ga je lisio muka :cry::cry::cry: , ili ga je odveo negde , i pustio ga u neku sumu , a pucao iza kuce , ono , cisto bzvz :cry:

onda , secam se da mi je komsija , potopio zeceve u bure .... i udavio ih :cry: , kao , stalno mu upropaste bastu .....

a on je tu samo ljeti ....

zato sam mu ja svake godine , do prosle godine , kad sam se preselio , gazio po basti u unistavao lozu ..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Avet:
da , secam se i da smo imali jednog psa , vucijaka .....
i posle se razboleo , pa , koliko se ja secam , tata ga je lisio muka :cry::cry::cry: , ili ga je odveo negde , i pustio ga u neku sumu , a pucao iza kuce , ono , cisto bzvz :cry:

onda , secam se da mi je komsija , potopio zeceve u bure .... i udavio ih :cry: , kao , stalno mu upropaste bastu .....

a on je tu samo ljeti ....

zato sam mu ja svake godine , do prosle godine , kad sam se preselio , gazio po basti u unistavao lozu ..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
zašto ti njega nisi posle udavio da ga lišiš muka da ne gleda kako mu zeka(:() uništava baštu? :twisted:
 
hmmm, moje najranije secanje je sa 4god....
rasturio sam neki autic i uzo tochkove, stavio na patos...uzo kabal gurno u utikach, a drugi kraj stavio na tochhkovei ochekivao da pochnu da se krecu...onda sam napravio neki spoj, neshto je puklo...dosho cale, izbio me....i tako
 
jednom sam sedela napolju, rucali smo ispred vikendice moje sestre i ja, i mama mi je donela mleko (koje ja tada nisam podnosila a sada ga obozavam) i dok je ona otisla po jos hrane unutra, ja sam prosula ono mleko u travu i kada je videla, popizdela zena, i kaze "gde ti je mleko, govori" a ja , mrtva kul:"prosula sam dok sam donosila". sledece je bila samarcina od koje mi i sada zuje usi kada se setim , uz recenicu "ma jeli, ajmo jos jednom: KO TI JE DONEO MLEKO???"
 
ja sam bila skroz opičeno dete.Nosila sam čuperak na vrh glave i bila sam prava princezica.volela sam na moru,susedu da ćapim po neku smokvicu a onda bih se kod njega pravila luda.:) pravila sam kolače i sarmice od blata-redovno.I čudila se zašto niko neće da proba moj ''specijalitet''. :cry: A najviše sam se plašila dnevnika-da ne bi najavili nešto loše.Kad god matorci upale dnevnik ja bežim u sobu. :D

:rolleyes:
 

Back
Top