Najpoznatija plus sajz manekenka na neobičan način otkrila da je u drugom stanju!

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.597
Ranije je otkrila je kako je prvu trudnoću u početku skrivala, i to zbog posla. Izgleda da je i s drugom slična situacija

531774_215812141-327526979106091-343912514021721582-n_iff.jpg


Ranije je otkrila je kako je prvu trudnoću u početku skrivala, i to zbog posla. Izgleda da je i s drugom slična situacija. Naime, objavila je fotografiju s već povećim stomakom, kojom je otkrila da sa suprugom čeka drugo dete.

- Protekla godina je bila puna malih iznenađenja, velikih gubitaka, poznatih početaka i novih priča. Tek počinjem da procesuiram i slavim drugu trudnoću i sve ono što nam novo poglavlje donosi - napisala je emotivna Ešli, koja je pozirala gola za ovu priliku.

izvor: alo.rs
......................
Ne primećuje joj se
 
Ranije je otkrila je kako je prvu trudnoću u početku skrivala, i to zbog posla. Izgleda da je i s drugom slična situacija

Pogledajte prilog 966926

Ranije je otkrila je kako je prvu trudnoću u početku skrivala, i to zbog posla. Izgleda da je i s drugom slična situacija. Naime, objavila je fotografiju s već povećim stomakom, kojom je otkrila da sa suprugom čeka drugo dete.

- Protekla godina je bila puna malih iznenađenja, velikih gubitaka, poznatih početaka i novih priča. Tek počinjem da procesuiram i slavim drugu trudnoću i sve ono što nam novo poglavlje donosi - napisala je emotivna Ešli, koja je pozirala gola za ovu priliku.

izvor: alo.rs
......................
Ne primećuje joj se
ja ne bih prestajala da placem da tako izgledam ajojjj a ne jos da se fotkam..mije stvar u trudnoci vidi joj butke...
 
Meni se cini da muskarci vole punije zene.
Mozda,ne znam,ali kako ove plastikanerke izgleddaju tako se cini,da u pravu si..ali ja ne brinem o tome sa mnom je onaj koji voli kakva sam a i ja kakav je on...u svakom slucaju debeljko bi mi bio smesan..ko zna s godinama mozda promenim misljenje i nateram ga da bude trbonja a ja debeljuca ha ha
 

Back
Top