Ljubavnica princa Vilijama u drugom stanju? Kejt Midlton doživela nervni slom

Namestit će joj kao i Dajani ako ne bude pametna i skloni se javno.
Moje misljenje, ne mora da znaci da je tacno je da je ona stvarno imala neku operaciju ali da je nesto krenulo lose nakon zavrsetka.....ali opet me cudi navodno samoubistvo Thomasa Kingstona....tako da nisu tu cista posla.
Videcemo ako se ne oglasi do kraja marta i pojavi javno.
 
Screenshot_20240316-213703_Gallery.jpg


Njihova zajednica deluje u minusu od pocetka.Za novinare poziranje kao Pike i Šakira sto su kovani u zvezde medijski.
(To donosi pare svima njima.)

Screenshot_20240316-213706_Gallery.jpg

(Nije sramota sto varaju vec izivljavanje.)
Ovaj je jos ocigledno u poziranju potpuno jer jedva ceka da isprati kralja.
Postane novi kralj sa neogranicenom moci za kog ne vaze nikakva pravila.
 
Princ Hari je pametan sto se distancirao od ludaka i sto zeli da ima svoj zivot.
Hari je legenda i jako pametan čovek i što bi rekli u nadrealistima šukno je kraljevskom dvoru i nije hteo biti u toj mašineriji zla.
Charlesi zlo zla kao i ona kraljica pokojna gili mili neko glumatarnje pobili bi pola evrope da mogu mamu im ***** onu zločinačku.Camela ljubavnica celi život.Ode Dajana od razbojnika i odmah strada.
 
Hari je legenda i jako pametan čovek i što bi rekli u nadrealistima šukno je kraljevskom dvoru i nije hteo biti u toj mašineriji zla.
Charlesi zlo zla kao i ona kraljica pokojna gili mili neko glumatarnje pobili bi pola evrope da mogu mamu im ***** onu zločinačku.Camela ljubavnica celi život.Ode Dajana od razbojnika i odmah strada.
Sve uradio po nagovoru svoje žene, lik podložan manipulaciji.
 
realno mi smo srbi, jer london je kroz povijest svojim političkim trikovima uništavao srbiju. da ne spominjem da su ti plesači bili krvavi do koljena. naše krvi, srpske krvi.

njihova najveća zabluda je da misle da su izlaskom iz eu osigurali sebi izlaz iz nadolazećeg raspada unije koji će uzdrmati cijeli financijski svijet.
..ne bih rekao...gdje su našli utočište Karađorđevića i toliko njih u momentu nepoželjnih a to sto smo nezahvalni kao npr. M.Crnjanski ,to je nešto drugo...
 

Back
Top