Najlošiji srpski političar u Srbiji od 1990 godine ?

Тај твој државник је изгубио РСК, КиМ и делове БиХ, све заједно око 30,000 km² српске територије.

Изгинуло је око 30,000 Срба.

Материјална разарања су у милијардама долара.

Увео санкције на Дрини док је био добар са Американцима.

Подржавао Венс-Овенов план који би распарчао српске територије.

Његова ДБ зарадила масну лову тргујући са муслиманима.

Опљачкао девизну штедњу грађана.

Трећа хиперинфлација у светској историји.

Посвађао нас са читавим светом. Резолуције о Косову из '98 и '99 пролазиле су једногласно у СБ УН.

Једини подржао комунистичке пучисте у Москви '91.

И тако даље, има тога на претек. Државник...

Što se tiče takozvane "stare devizne štednje" zakonski je opljačkana od strane DOSMANLIJA.
Iseljenički pasoš je izdavan i produžavan je i za vreme Miloševića.To tvrdim i garantujem.
 
Što se tiče takozvane "stare devizne štednje" zakonski je opljačkana od strane DOSMANLIJA.
Iseljenički pasoš je izdavan i produžavan je i za vreme Miloševića.To tvrdim i garantujem.

Немам намеру њих да браним. Имају путера на глави колико хоћеш.

Оно што знам јесте да су Газда Језда и Дафина Слобина чеда.
 
Немам намеру њих да браним. Имају путера на глави колико хоћеш.

Оно што знам јесте да су Газда Језда и Дафина Слобина чеда.

Slabo me interesuju dotični već ko je glasao za zakon kojim se pljačka devizna štednja.Taj zakon je
izglasan kada je Milošević bio u Hagu.Takođe ko je ukino "iseljeničke pasoše" a to su DOSMANLIJE.
Samo me interesuje ko je za te dve stvari dizao glasao pa da ga nikada ne glasam.
 
Slabo me interesuju dotični već ko je glasao za zakon kojim se pljačka devizna štednja.Taj zakon je
izglasan kada je Milošević bio u Hagu.Takođe ko je ukino "iseljeničke pasoše" a to su DOSMANLIJE.
Samo me interesuje ko je za te dve stvari dizao glasao pa da ga nikada ne glasam.

За странке које су некада биле у ДОС-у свакако не треба гласати до даљњег. Слажем се.
 
Slabo me interesuju dotični već ko je glasao za zakon kojim se pljačka devizna štednja.Taj zakon je
izglasan kada je Milošević bio u Hagu.Takođe ko je ukino "iseljeničke pasoše" a to su DOSMANLIJE.
Samo me interesuje ko je za te dve stvari dizao glasao pa da ga nikada ne glasam.

Takozvani isljenički pasoši postoje i danas samo se ne dodeljuju svakome nego na osnovu diskrecione odluke nadležnog organa uprave.Sigurno da oni koji su u inostranstvu delovali protiv naše zemlje ne mogu očekivati da dobiju iseljenički pasoš što je sasvim u redu,.
 
Takozvani isljenički pasoši postoje i danas samo se ne dodeljuju svakome nego na osnovu diskrecione odluke nadležnog organa uprave.Sigurno da oni koji su u inostranstvu delovali protiv naše zemlje ne mogu očekivati da dobiju iseljenički pasoš što je sasvim u redu,.

Zato je Milovan iz Supske svojevremeno odležao 4 godine jer je delovao protiv svoje zemlje tu se slažem
sa komunistima,e sada kada si ti prešo u komunjare druga je stvar.
 

Back
Top