Најлепши голови домаћег првенства

Kezman je mladji 5 godina od mene, a na toj utakmici sam i bila, pa ti vidi :sad2:

Jbt...I jos se kao odrasla zena/devojka lozis na navijacke fore.Izvini ali mi je to malo nezrelo...


Jedan od velikih igraca koji je presao iz CZ u Partizan.Ali gosposdki,nije pljuvao nikoga,a njega su pljuvali svi,na zalost.Otisao gde mu je bolje,sta tu ima da se stvara zla krv...
 
ko se lozi? a ti si mlad pa smes da pricas o sportu? kako ne :lol:

:D k'o rosa u podne))))
Naravno da pricam o sportu,ali nisam neko ostasceni navijac,iskreno me ne pogadja mnogo sport generalno.Fudbal pogotovo.

Nego kad smo kod golova,ne mogu da nadjem,cak se i nesecam koji je igrac,Mance cak mislim da je,negde davno na drbiju dao takav gol da sam ja,kao Zvezdas aplaudirao...Prevrnuh ceo YT i ne mogu da nadjem :(
 
:D k'o rosa u podne))))
Naravno da pricam o sportu,ali nisam neko ostasceni navijac,iskreno me ne pogadja mnogo sport generalno.Fudbal pogotovo.

Nego kad smo kod golova,ne mogu da nadjem,cak se i nesecam koji je igrac,Mance cak mislim da je,negde davno na drbiju dao takav gol da sam ja,kao Zvezdas aplaudirao...Prevrnuh ceo YT i ne mogu da nadjem :(

a ja sam nezrela jer...sta, zena sam?
 
:D k'o rosa u podne))))
Naravno da pricam o sportu,ali nisam neko ostasceni navijac,iskreno me ne pogadja mnogo sport generalno.Fudbal pogotovo.

Nego kad smo kod golova,ne mogu da nadjem,cak se i nesecam koji je igrac,Mance cak mislim da je,negde davno na drbiju dao takav gol da sam ja,kao Zvezdas aplaudirao...Prevrnuh ceo YT i ne mogu da nadjem :(

Колега Џони, дискриминишеш нам навијача. :lol: Ми смо сви острашћени.
 
:rtfm:
Ne,daleko bilo.Nego sam iskreno mislio da si bas mlada,iz nekih prdhodnih tema i zbog avatara.
I ne,nisam imao nameru da nikoga vredjam,obicno s' godinama zivota i iskustva ljudi na te stvari gledaju drugacije.Bar oni koje je znam,valjda se prioriteti u zivotu menjaju...

Dzoni? :eek:

ti apsolutno nista o meni ne znas, nista...a da znas bilo bi te sramota sto mi drzis slovo i o zivotu i o tome sta bi trebalo da mi budu prioriteti, tako da drz' se ti onih zena sto im je u zrelim godinama prioritet tracarenje, kilaza i kako da nadju ljubavnika, a mene ostavi da se i dalje zezam sa dragim ljudima na temu fudbala :malav:
 
ti apsolutno nista o meni ne znas, nista...a da znas bilo bi te sramota sto mi drzis slovo i o zivotu i o tome sta bi trebalo da mi budu prioriteti, tako da drz' se ti onih zena sto im je u zrelim godinama prioritet tracarenje, kilaza i kako da nadju ljubavnika, a mene ostavi da se i dalje zezam sa dragim ljudima na temu fudbala :malav:

Tek sa takvim se ne druzim)))
Ne drzim ti slovo,i ne sudim,samo sam rekao svoje misljenje.Ako te vredja,ok,nema problema.Idemo dalje na golove :cool:
 

Back
Top