Najlepse srpske voditeljke !

m65mjuyu6d.jpg
 
Kontam da se jos uvek salis ,sto se tice ove prve ...dok bi ova druga mogla da prodje ,ako sam ja dobro prepoznao Petru Cvijic :ok: !

v140074p0.jpg

Ja Petru obozavam, toliko mi je lepa... Ne mogu da verujem kakvu facu ima ova zena... a oci bukvalno hipnotizirajuce... Meni je prelepa a mozda i jedina voditeljka za koju se stvarno moze reci da je lepa a koja se pojavila u poslednjih 5-6 godina na domacim tv stanicama...

olivera-kovacevic.jpg


A ume i da postavi dobra pitanja...

Ova zena ima super noge... bas je zgodna... vise mi je lepo gradjena nego sto zraci nekom posebnom lepotom.. mada sarm niko ne moze da joj oduzme....

Kakve to veze ima :think: ?!

Jel ti i ova ruzna po toj logici :confused: ?

jovana_jankovic_9.jpg

Jovana je ruzno-ruzna... :malav: A pri tom je toliko izvikana da to nije normalno... ja stvarno nista lepo na njoj ne vidim... premrsava je, ima prevelika usta, usku facu, velike usi, ... bas je bljak!
 
Nesposoban sam da pronadjem sliku Tatjane Milojkovic ,voditeljke sa lokalne NS TV Panonija ...devojka mozda nema izrazito lepu facu ali je neverovatno zgodna ,imao sam prilike da je upoznam :cool: ! Medjutim ,nema je na TV-u vec neko vreme .
 
Ja bas i ne gledam samo ispred nosa i ne procenjujem na osnovu izgleda..utisak takav hladan bez emocija ostavlja i to je to..ljigavija mi je samo sto je iskoristila i zeljka da se uvali na pink..to je onako bas ruganje kao da je publika slepa
 
Sta ste se svi okomili na Jovanu Jankovic?:think:sta vam je ona uradila pa da je tooliko ne volite da ne kazem mrzite?:dontunderstand:
devojka ne izgleda lose...:(

Jovana-Jankovic-i-Srdjan-Pr.jpg

Niko nju ne mrzi, devojku ne poznajem tako da ne mogu da komentarisem njen karakter... mozda je ona dobra kao osoba... Ovde se komentarise izgled tv voditeljki a posto se ona time bavi zasto da je ne komentarisemo, e sad to sto se ona vecini ne svidja... Eto ti si izuzetak... :mrgreen:
 

Back
Top