Najlepše (kratke) izjave ljubavi

Groucho_Marx:
* Baš sam sad pomislila na tebe. U stvari, i da si zvao sat ranije, isto bih ti rekla


* Posle tebe nije mi ništa više zanimljivo

priznaj,biće mi lakše da sam potpuni udav,pazi obećao sam 199 poruka i onda se matori smarač isključuje,a vi deco nastavite zabavu,međutim pošto sam znatiželjan,ne obećajem da neću da virnem.
 
Ja cu da postujem nekoliko onih na koje sam ja pala i onih na koje bih definitivno pala :roll:
:arrow: Bog je ljubav i koji stoji u ljubavi u Bogu stoji i Bog u njemu stoji. Minche, ti si moja LJUBAV. Ljubi te ja… (E, na ovu samo sto se nisam onesvestila. Eh... Bilo je to daaavno...)
:arrow: (Ovde bi trebalo da stoji nekoliko pesama koje mi je dragi napisao & posvetio, ali one nisu kratke, pa ih preskacem.)
:arrow: Ljuuuubo moja! (Ovo kad mi kaze, onako u pola razgovora, ja se totalno izgubim :oops: )

:arrow: Ti si najbolja od svih kojima sam hteo da kazem to sto govorim tebi. (Iz pesme Duska Trifunovica, ali imena pesme ne mogu sad da se setim.)
:arrow: Cela pesma Mike Antica "Senka" :D
:arrow: Volim te zato sto si takva kakva jesi...
ili
:arrow: Tebi, zato sto si takva kakva jesi... (Inace, jedna od mojih najcescih posveta u knjizi koju poklanjam.)

I, to bi bilo to... :D

PS. I najsvezija (stigla veceras, 3.2.2005, u 22.58h)
:idea: Obozavam tvoju slatku usijanu glavicu, obozavam kada mi sapuces i kada me krisom svojim zoves. Zivim za trenutak kada cu ponovo biti u tvom zagrljaju i kada cu osetiti tvoj poljubac na mom vratu.
ZIVIM ZA TEBE budalo moja mala ;)
VOLIM TE LJUBAVI MOJA NAJDRAZA.

Eto, sad neka bas ceo svet zna koliko se volimo :)
 
Ti si najfinija do sada.Dobra si.Ti si devojka sa kojom sam najduže a koja me za to vreme nije smorila.Ti si devojka koja mi je pružila dosta ljubavi i pažnje a da me to ne guši.Ti si uostalom, i devojka zbog koje se ne drogiram.Ti si moja,čista,lepa,jedina i voljena.
 
Jest,nema na tebi ni jednoga dela
Da se mome oku mogao da skrije,
Nijednog prevoja blistavog ti tela
Da se moj poljubac na nj spustio nije.

Znam te tako dobro: u rastanka case
Ti preda me stupas sva sjajna i ziva,
Znam kada ce suze oko da ti kvase,
Znam kada ti se dusa milostom preliva,

A kad u njoj nosis svu toplinu Juga...
Pa ipak si svakog dana nova meni,
Uvek nova,uvek tako cudno druga,
I nikada slicna jucerasnjoj zeni.

Ta moc tvoja cudna zaslepljava mene
Raznovrsnim sjajem,mirisom i bojom.
-Oh,budi jedanput ko i druge zene,
Da odahnem najzad pred lepotom
tvojom!...
 

Back
Top