NAJLEPSA NOVOSADJANKA?

  • Začetnik teme neko u prolazu
  • Datum pokretanja
Quellilo:
dovoljno je sto su novosadjanke najlepse devojke na balkanu,nepotrebno je zamarati se time koja je bas posebno najlepsa!! :))))
ali nismo lose mi s podbare........
To pokušavam celo vreme da istaknem, a sto se tiče Novosađana, mnogo ste momci ljubomorni na devojke, branite ih od drugih do bola.
u redu je to, al dajte malo popustite bre...
I mi ostali volimo lepe devojke.
 
Sladja Ivanisevic je zmija.Zavija dok peva,a glasovne mogucnosti su izuzetno male.ima silikone,castila se kada je krocila na estradu.lovi samo tipove sa dosta kesa,tipa brat Sinise Mihajlovica.Ima izuzetno ruznu glavu.Zgodno telo jer samo se njime bavi.Izuzetno je iskompleksirana i naravno ni previse pametna.Lukava da obrlati tipove.Dvolicna je,trolicna,nema svoje ja,uvlaci se svakome samo da bi izvukla korist od nekog.Uglavnom je prepecena na jakoj solarijumskoj vatri.Isuvise vestacka.Nema svoj stav,jer se boji da nece biti prihvacena,pa stalno pravi kompromise.Savet bas ako ne morate ne pricajte sa njom!!!Izbegavajte je>

Za ljubitelje njene muzike(ako se to tako moze navesti) ili njenog tela(ne treba napominjati da je izuzetno poligamna):Album njen uskoroo izlazi(iako govori to vec vise od godinu dana) NAVODNO ZA 10 DANA;kao ceo materijal je predat u studio samo jos da se zapakuje>Kakvo ce to ostvarenje biti :)
Sigurno su sva izdanja vec pokupovana u pretprodaji.Salu na stranu,smatram da ce taj materijal biti dobar jedino za reciklazu.
 
secreto:
Sladja Ivanisevic je zmija.Zavija dok peva,a glasovne mogucnosti su izuzetno male.ima silikone,castila se kada je krocila na estradu.lovi samo tipove sa dosta kesa,tipa brat Sinise Mihajlovica.Ima izuzetno ruznu glavu.Zgodno telo jer samo se njime bavi.Izuzetno je iskompleksirana i naravno ni previse pametna.Lukava da obrlati tipove.Dvolicna je,trolicna,nema svoje ja,uvlaci se svakome samo da bi izvukla korist od nekog.Uglavnom je prepecena na jakoj solarijumskoj vatri.Isuvise vestacka.Nema svoj stav,jer se boji da nece biti prihvacena,pa stalno pravi kompromise.Savet bas ako ne morate ne pricajte sa njom!!!Izbegavajte je>

Za ljubitelje njene muzike(ako se to tako moze navesti) ili njenog tela(ne treba napominjati da je izuzetno poligamna):Album njen uskoroo izlazi(iako govori to vec vise od godinu dana) NAVODNO ZA 10 DANA;kao ceo materijal je predat u studio samo jos da se zapakuje>Kakvo ce to ostvarenje biti :)
Sigurno su sva izdanja vec pokupovana u pretprodaji.Salu na stranu,smatram da ce taj materijal biti dobar jedino za reciklazu.
aj izlupetaj se josh malo! :roll:
 
secreto:
Sladja Ivanisevic je zmija.Zavija dok peva,a glasovne mogucnosti su izuzetno male.ima silikone,castila se kada je krocila na estradu.lovi samo tipove sa dosta kesa,tipa brat Sinise Mihajlovica.Ima izuzetno ruznu glavu.Zgodno telo jer samo se njime bavi.Izuzetno je iskompleksirana i naravno ni previse pametna.Lukava da obrlati tipove.Dvolicna je,trolicna,nema svoje ja,uvlaci se svakome samo da bi izvukla korist od nekog.Uglavnom je prepecena na jakoj solarijumskoj vatri.Isuvise vestacka.Nema svoj stav,jer se boji da nece biti prihvacena,pa stalno pravi kompromise.Savet bas ako ne morate ne pricajte sa njom!!!Izbegavajte je>

Za ljubitelje njene muzike(ako se to tako moze navesti) ili njenog tela(ne treba napominjati da je izuzetno poligamna):Album njen uskoroo izlazi(iako govori to vec vise od godinu dana) NAVODNO ZA 10 DANA;kao ceo materijal je predat u studio samo jos da se zapakuje>Kakvo ce to ostvarenje biti :)
Sigurno su sva izdanja vec pokupovana u pretprodaji.Salu na stranu,smatram da ce taj materijal biti dobar jedino za reciklazu.

Poznajem Slađanu.
Prilično dobro.
Ima istine u toj priči.
Šta je istina ...sačuvaću to za sebe 8-)
 
gucci_novosadjanka:
aj izlupetaj se josh malo! :roll:

Pevaljki,manekenki jebaljki,voditeljki i raznih kalastura ima koliko oces raznih nijansi.poput natase bekvalac,kr.bekvalac,ive srdanov,one tipsareviceve sa delte(sto lice krecom farba) i raznoraznih spodoba i probisveta i muzkog i zenskog pola.Tako nam i treba kad u ovom krimogenom devijantnom drustvom dzabalebarimo
 
secreto:
Pevaljki,manekenki jebaljki,voditeljki i raznih kalastura ima koliko oces raznih nijansi.poput natase bekvalac,kr.bekvalac,ive srdanov,one tipsareviceve sa delte(sto lice krecom farba) i raznoraznih spodoba i probisveta i muzkog i zenskog pola.Tako nam i treba kad u ovom krimogenom devijantnom drustvom dzabalebarimo

1. Sva sreća da ih ima koliko hoćeš - cena im je manja. U svakom pogledu. zakon ponude i potražnje :lol:

2. Tipsarevićeve :shock: a Biljana ? Ne radi ta već 1,5 godinu na RTD ... jel ti radi TV :?: :lol:
 
Hvala ekonomiji na tom zakonu.Inace doticne dame vrede po principu(kao u nama dobro poznatim radnjama) sve za 85din samo zapakovanih u lep celofan.Sve za jednu kafu,litar benzina,kondom,.... Sto vise stvari spojis odjednom veci popust.

Bivsa voditeljka mi se ne javlja nego toliko se bila usmrdela i ubudjala na toj televiziji(i ne samo ona, nego vecina tih glupachica):NIKAKO IH SE OTARASITI;E,kada bi samo ukinuli takve kanale,pa makar imali samo 4-5 nasih kanala;) kao onaj skrnavi znak RTS-a.
 
Nije to bre navodnjavanje pa da imaš kanale. :-)
To je zove RTV program.
A taj program se emituje na frekvenciji... UHF precizno :-)

Ne znam zašto si iskompleksiran tim mladim damama ...
Devojke su lepe, hoće lep život, lepe stavri, lepe izlaske ... a to košta ... e ond ase traži neko ko ima keša ... odavde dalje izlaganje preuzima drug Saša Bas 4x4
 

Back
Top